Skocz do zawartości
IGNOROWANY

źle pokazuje stan paliwa


adamesik

Rekomendowane odpowiedzi

Podłącze się pod temat. Ostatnio chciałem skasować inspekcję programem vag-com 311.2. Niby wszystko dobrze, bo nie wyświetla się już inspekcja. Niestety pojawił się inny problem: wskazówka od paliwa oszukuje o mniej więcej 1/4 baku. Test wskaźników w porządku. Vagiem zmieniłem kanały 05, 06, 07, 08, zgodnie z instrukcją na forum dla mojego rocznika. W jaki sposób zdiagnozować problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspekcje mogles skasowac przyciskami od kasowania przejechanego dystansu i od ustawienia zegaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspekcje mogles skasowac przyciskami od kasowania przejechanego dystansu i od ustawienia zegaru ;)

Z tego co czytałem, to przyciskami można skasować inspekcję po roku 1998. Z resztą to jest nieważne, bo nie rozwiązuje problemu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki Ci stabilizator chodzi?? W tych licznikach pada procesor..

i tylko błędnie pokazuje paliwo jak padnięty procesor? nie wariowałoby jeszcze coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko wskazanie... rozne akcje sie dzieja nie raz nie chodzi predkosciomierz, obrotomierz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tylko paliwo zle pokazywalo

ewidentnie jepniety licznik

szukaj vdo pelny fis, choc jak nie chcesz rezac, mozesz kupic tez 1/2 fis ale nie jeager tylko vdo , tez robilo, mozesz tez kupic 1/2 fis vdo gdzie sa dwa dodatkowe wsazniki jak w pelnym fisie, aku i olej, lecz fisa pelnego nie ma, opcji masz duzo

olej i aku dziala od razu bez rezania czegokolwiek

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

o np taki

fis1.jpg

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

ciezko znalezc, ten np jest w a6 ale w a4 tez takie byly

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

ale bez porównania dla

ce955a2824c92c1a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z chęcią bym ten drugi zaaplikował :naughty: a dużo roboty z programowaniem immo? dam radę sam zrobić VAGiem? Druga sprawa to jaki kabel do VAGa kupić i jaki soft do tego? Bo kabel i tak się przyda na inne rzeczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciężej z tego wszystkiego będzie wyciągnąć pin immo z obecnego jaegera bo byle czym nie wyciągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mogło sie stac w moim liczniku ze wskazówka sie wogóle nie podnosi i cały czas swieci kointrolka rezerwy?(b5 afn locznik vdo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął bym od plywaka , jego kostki może kabel się urwał , weź licznik od kogoś na podmianę i podłącz i zobacz czy na drugim liczniku to samo, wtedy zawezisz do tego czy to wina licznika czy plywaka i kabelunku od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przez system operacyjny czy jak ..instalowalem go tak jak nalezy sciagalem wszystkie programy i nawet go nie wykrylo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez się podepnę pod temat. mam taki problem ze wskazaniem stanu paliwa gdy zatankuje do pełna i wyskocze na autostrade jadąc 130-140 km/h to wskazówka ilosci paliwa opada o 1/3 skali. Czy w baku robi się taki wir że pływak szaleje? Gdy robie postój to wszystko wraca do normy. Dodam też że gdy jeżdże po mieście to licznik wskazuje poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy zaworek który odpowiada za odpowietrzanie baku dziala poprawnie, znajduje sie on na filtrze powietrza, powinien cykac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...