Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] chromowane listwy


pawel42560

Rekomendowane odpowiedzi

siemka mam zielonego avanta

pomóżcie mi dobrać miejsca gdzie mógłym pozakładać listwy chrom. tzn nie originalne nie chce tez z tym upiększaniem przesadzić

mam na myśli wokół szyb i przy listwie drzwi, i nie wiem czy brać sie za grilla i zderzak poradźcie mi coś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to tylko tam gdzie wystepuja w oryginale. wieksza ilosc pachnie mi troszke AGRO :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też na dwa razy mi się widziały listwy chromowane na grillu ale swoją A4-kę właśnie taką kupiłem i prawdę powiedziawszy tak się do nich przyzwyczaiłem, że jak ściągnąłem te listwy to czegoś mi brakowało i założyłem je z powrotem (oczywiście nowe). Jednak widząc takie listwy na innym kolorze niż czarnym - już mi się średnio podobają.

Poniżej przedstawiam zdjęcia:

image01.jpg

image02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli audi to tylko ori! lepiej dozbierac i kupic cos dobrego z wygladem i smakiem,.,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam zielonego avanta

pomóżcie mi dobrać miejsca gdzie mógłym pozakładać listwy chrom. tzn nie originalne nie chce tez z tym upiększaniem przesadzić

mam na myśli wokół szyb i przy listwie drzwi, i nie wiem czy brać sie za grilla i zderzak poradźcie mi coś :rolleyes:

Proponuję dorwać sobie ori listwy wokół szyb i relingi . W zupełności wystarczy :good:

Jak powklejasz wszędzie te listwy na taśmie to bedzie zlekka wiocha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtjk, powiem Ci że całkiem nieźle to wygląda. Jednak autor wątka ma avanta i tu mały dylemat, bo widzę że relingów nie ma. Jak robić chrom to tak jak ori i do tego reling fajny daje efekt, albo drugie wyjście nie robić chromu, tylko szyby przyciemnić. Sam się nad tym zastanawiam, co lepsze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak autor wątka ma avanta i tu mały dylemat, bo widzę że relingów nie ma.

brak relingów to żaden problem ..6 śrub i troszkę rezanka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak autor wątka ma avanta i tu mały dylemat, bo widzę że relingów nie ma.

brak relingów to żaden problem ..6 śrub i troszkę rezanka :wink4:

Wiem że to nie duży problem, ale uważam że jak ktos nie ma to tak samo prawie jakby czarne miał - bardziej mi tu pasuje przyciemnić szybki i tak zostawić. A jak robić chrom to relingi chromowane też wypada dołożyć. Problem żaden wielki tylko jakieś 7 stów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też na dwa razy mi się widziały listwy chromowane na grillu ale swoją A4-kę właśnie taką kupiłem i prawdę powiedziawszy tak się do nich przyzwyczaiłem, że jak ściągnąłem te listwy to czegoś mi brakowało i założyłem je z powrotem (oczywiście nowe). Jednak widząc takie listwy na innym kolorze niż czarnym - już mi się średnio podobają.

Poniżej przedstawiam zdjęcia:

image01.jpg

image02.jpg

Nawet to fajnie wygląda tylko się zastanawiam czemu masz grill przed liftowy mysli zmieniałeś bo widze że autko masz po II Lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet to fajnie wygląda tylko się zastanawiam czemu masz grill przed liftowy mysli zmieniałeś bo widze że autko masz po II Lifcie

To wiem, poprzedni właściciel go wymieniał tłumacząc tym, że został "uszkodzony" - prawdopodobnie jakaś stłuczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie robił z auta choinki, dałbym listwy wokół szyb i chromowane relingi jeśli to avant i to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a proponuję tylko obramówki :good:. Widziałem z boczną listwą i nie bardzo mi to przypadło do gustu

tylko ciężko dostać takie obramówki ori, sam na nie poluje jak nie dostane to kupie na allegro i nakleję sporo opinii jest pozytywnych

ja bym nie robił z auta choinki, dałbym listwy wokół szyb i chromowane relingi jeśli to avant i to wszystko

faktycznie co za dużo to nie zdrowo tylko obramówki grila możesz zoistawić i to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ori ciężko dostać.

Ale już na forum się dzielili uwagami na temat jakiś zamieników docinanych z metra z Allegro i sobie chwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i wyglada ok... ale dla wprawionego oka zawsze bedzie to listwa na metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wrzucić fotki ori chromów wokół szyb, chodzi mi głównie o zakończenia, rogi itp. Będę oklejał taśmą i chcę zrobić to aby wyglądało najbardziej zbliżone do ori. Chodzi mi o avanta !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...