Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi oryginalne Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim,

Mam zagadkę które kółka wybrać do mojego Audi.

Zakupiłem ostatnio te Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - be6a639e05c31.jpg ale okazało się, że nie pasuje średnica otworu centrującego u mnie jest ~65mm a felgi kupiłem ~57mm.:facepalm:

Nawiasem mówiąc mam je na sprzedaż...:naughty:

Zastanawiałem się nad przetoczeniem ale jeden fachura mi odradził... no i chyba dobrze, wole mieć tak jak fabryka wypuściła.

Nowa opcja po ewentualnej sprzedaży starych to takie:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d2c7761e271b6.jpg

Co myślicie?

Opublikowano

Kupuj te z drugiego zdjęcia,pierwsze sprzedaj nic nie przetaczaj.

Opublikowano
Cześć wszystkim,

Mam zagadkę które kółka wybrać do mojego Audi.

Zakupiłem ostatnio te Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - be6a639e05c31.jpg ale okazało się, że nie pasuje średnica otworu centrującego u mnie jest ~65mm a felgi kupiłem ~57mm.:facepalm:

Nawiasem mówiąc mam je na sprzedaż...:naughty:

Zastanawiałem się nad przetoczeniem ale jeden fachura mi odradził... no i chyba dobrze, wole mieć tak jak fabryka wypuściła.

Nowa opcja po ewentualnej sprzedaży starych to takie:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d2c7761e271b6.jpg

Co myślicie?

Skoro pierwszy komplet nie pasuje, to chyba nie masz żadnej zagadki...:decayed:. Sprawdź przed zakupem tego drugiego kompletu parametry felg i tyle w temacie. Pozdrawiam.

Opublikowano

Kupilem takie same do swojej B8

Opublikowano
średnica otworu centrującego u mnie jest ~65mm

dokładniej mówiąc 66,6 mm

Opublikowano
  • Autor
Kupuj te z drugiego zdjęcia,pierwsze sprzedaj nic nie przetaczaj.

No właśnie coraz intensywniej się nad tym zastanawiam... w sumie w produkcji są identyczne koła z otworem 66.6mm i podejrzewam że niczym się nie różnią oprócz właśnie średnicy otworu centrującego. Po przetoczeniu mam praktycznie to samo...

Opublikowano

Jeśli Ci zależy kup dystanse i sprawa z głowy.

Opublikowano
  • Autor

Siema

Właśnie oddałem koła do profesjonalnej tokarni. O efektach będę Was informował. Może ...a raczej na bank takie doświadczenie przyda się innym użytkownikom.

Na co należy zwrócić uwagę już teraz to fakt, że tokarka powinna umożliwiać złapanie koła za obręcz zewnętrzną. Niestety większość tokarek nie ma takiej możliwości. Szukajcie a znajdziecie :wink:

Większość "speców" proponuje łapanie za otwór centrujący. Zdecydowanie nie polecam takiego systemu!

Opublikowano
Większość "speców" proponuje łapanie za otwór centrujący. Zdecydowanie nie polecam takiego systemu!

To jak złapie za otwór centrujący to jak przetoczy ten otwór ???

Opublikowano
  • Autor

Łapie od strony zewnętrznej a toczy od wewnątrz felgi. Nie przetacza się całego otworu tylko na głębokość jaką wchodzi piasta w koło. Więc jest to możliwe.

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

No i zrobione. Co prfeska to profeska. Tokarz spisał się na medal. Wszystko zrobione idealnie, toczenie nie wpłynęło na strukturę felgi. Po zjechaniu "rantu" w otworze centrującym tokarz zebrał może ze 2mm.

Koła przetestowane póki co przy 150km/h i nic nie bije nie jest luźne.

A oto efekt :wink:

http://zapodaj.net/5c00e62a46df1.jpg.html

http://zapodaj.net/7e2fb398eb5ce.jpg.html

Wszystkim z okolic 3Miasta w razie problemów doradzę i polecę odpowiednie warsztaty.

Odradzam centra typu CNF!!! Raz że dwa razy drożej to jeszcze tekst "proszę podpisać oświadczenie, że toczenie odbywa się na Pana odpowiedzialność bo to albo wyjdzie albo nie" - BEZCENNE. Gratulacje!

Skąd w takim razie usługa w cenniku skoro wyjdzie albo nie wyjdzie...???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.