Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Rozrząd jakie części??


Gość SHARK_2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie mam prośbę zamierzam wymienić rozrząd w mojej A4 i zacząłem poszukiwać części, jeśli możecie napiszcie jakie dokładnie części powinno się wymienić podczas wymiany rozrządu w tym modelu?? I jak możecie napiszcie także jakich firm części polecacie. Dzięki

Pozdrawiam

Borys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zależności od oznaczenia symbolu.

pasek,rolka napinająca/nie koniecznie hydrauliczna/rolka prowadząca

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 10:41 _________________________________________________a jeszcze czy będziesz to robił sam czy pan xxx /idź do intercars-a i powiedz co i jak / mają katalog nie bedzie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 10:41 _________________________________________________... /idź do intercars-a i powiedz co i jak / mają katalog nie bedzie problemu

Byłem dokładnie z identycznym pytaniem w Inter-Cars (Warszawa ul. Waryńskiego 8). I dostałem odpowiedz, że muszę wiedzieć dokładnie jakie części są mi potrzebne, dopiero wtedy będe mógł złożyć zamówienie.

Tak więc chyba nie do końca z tym inter-cars jest tak, że mówisz, iż potrzeba Ci części do wymiany rozrządu w damym aucie a Oni sami kompletują :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam oczywiście robił tego nie bede ale części zdobyć w lepszych cenach warto a pozatym zeby nie bylo ze przy wymianie rozrzadu wymienia mi "pol silnika" a cena mnie pozniej zabije :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przebieg ? często sie okazuje po rozebraniu czy wszystkie rolki i napinacze są do wymiany.Na pewno pasek ,pompa wody ,

Zapytaj w ASO ostatnio kolega zapłacił za orginał 420 zł co prawda do 1,9 ale czasem są promocje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg niby 90 tys ale czy prawdziwy tego nikt niewie auto niby nie zniszczone wiec trudno powiedziec[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 15:47 _________________________________________________Panowie przeglądając ETKE doszedlem do wniosku że potrzebne są następujące elementy:

1. Pasek zebaty Z=141 03G 109 119

2. Rolka napinająca 03G 109 243 \

3. Śruba dwustronna M8X73 03G 109 459 |

4. Nakretka 6-katna kolnierzowa M8 038 109 454 A /

5. Rolka odwracająca 03G 109 244 \

6. Śruba z kolnierzem M10X50 102 371 03 /

7. Pompa wody 038 121 011 H / HX / K / KX (która??) \

8. Pierścień uszczelniający 57X4MM 038 121 119 |

9. Sruba imbusowa (6k) M7X21,5-SP 909 450 01 /

10. Śruba dwustronna M8F0X55 104 447 02 \

11. Rolka odwracająca 038 109 244 J |

12. Nakretka 6-katna kolnierzowa M8 015 083 11 /

Proszę obeznane w temacie osoby o sprawdzenie czy podane są dobre części i czy czegoś przypadkiem nie "zjadlem" jakiejś oraz jakiej firmy czesci najlepiej brac

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...