Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Przepalające się żarówki mijania


Bartek85

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich! mam pytanie do zorientowanych! czy to jest norma że co 3 miesiące przepalają mi się żarówki mijania (h7)? czy może jest coś nie tak z instalacją! dodam jeszcze że gaszę i zapalam światła dosyć często dziennnie ( myślę że ok 10-15 razy)

już mnie to wkurza i chcę sobie wstawić hidy! czy żarówki ksenonowe też mi się będą tak szybko przepalać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego h7 mają małe banki więc ich żywotność jest krótsza i nie można porównywać ich z h4 gdzie bańka jest dwa razy większa i wytrzymywała 10 lat :tongue4: do tego teraz jeździ się na światłach całą dobę więc żarówki wytrzymują jeszcze krócej co ci mogę doradzić najlepiej kupić porządne żarówki np philips ale bez żadnych dodatków w stylu 50% więcej świata bo ich żywotność jest kilka razy krótsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak, bo ja przed HID-ami miałem H7 3 lata i ani jedna się nie przepaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego h7 mają małe banki więc ich żywotność jest krótsza i nie można porównywać ich z h4 gdzie bańka jest dwa razy większa i wytrzymywała 10 lat :tongue4: do tego teraz jeździ się na światłach całą dobę więc żarówki wytrzymują jeszcze krócej co ci mogę doradzić najlepiej kupić porządne żarówki np philips ale bez żadnych dodatków w stylu 50% więcej świata bo ich żywotność jest kilka razy krótsza

i właśnie takie żarówki kupiłem philips! i d*pa 3 miechy i padło! z dokładnością zegarka! najpierw jedna za 2 dni druga[br]Dopisany: 23 Sierpień 2008, 12:46 _________________________________________________

Coś jest nie tak, bo ja przed HID-ami miałem H7 3 lata i ani jedna się nie przepaliła.

tylko co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z H7 zawsze tak było za mała bańka i temperatura jest duża i dlatego się przepalają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz ładowanie , jesli jest ok, to trzeba dac diody w celu obnizenia napiecia , H7 sa bardzo czułe na napiecie i problem z nimi jest prawie we wszystkich autach ,po załozeniu diody obnizysz napiecie o około 0,5V na zarowce , nie bedzie roznicy w swieceniu ale oszczedzisz zarowki , robie to w roznych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz ładowanie , jesli jest ok, to trzeba dac diody w celu obnizenia napiecia , H7 sa bardzo czułe na napiecie i problem z nimi jest prawie we wszystkich autach ,po załozeniu diody obnizysz napiecie o około 0,5V na zarowce , nie bedzie roznicy w swieceniu ale oszczedzisz zarowki , robie to w roznych autach.

kolego! jeżeli chodzi Ci o diody do postojówek to odpada bo wyskakuje info na fisie że przepalona! chyba że chodzi Ci o coś innego? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzic jakie napiecie jest na kostce. jesli dobre to polecam zakup zarowek np. philips longerlife. sa drozsze niz zwykle ale i sporo dluzej swieca. za to odradzam montowania palnika ksenonowego bo jesli robisz badania techniczne takie prawdziwe to Ci diagnosta nie podbije papieru a i policja sie moze przyczepic, jak trafisz na jakichs sluzbistów. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kolego sprawdził bym ładowanie bo bardzo możliwe że masz problem ze wzbudzeniem. Po prostu sprawdź jakie napięcie jest na klemach aku i niech ktoś gazuje pod czerwone pole jeśli się okaże że napięcie jest wyższe niż 14,4V to wiadomo dlaczego tak często palisz żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek85 ,przeczytaj najpierw co napisałem potem pisz , 30 lat robie w elektryce ale jeszcze H7 na postojowych nie widziałem , rozbawiłes mnie .

nie wiem gościu o co ci chodzi! jak masz zamiar się tak odzywać to nie pisz już nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu, pisałem o załozeniu diod na zarowki H7 jest to sprawdzony sposob bo tego dotyczył problem a ty z jakimis postojowkami medzisz (przeczytaj swoje wypociny pod moim postem) jak masz problem z tak banalna naprawa to zakładaj dalej co 3 miechy H7 albo jedz do warsztatu moze sie czegos nauczysz , na poczatek czytac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu, pisałem o załozeniu diod na zarowki H7 jest to sprawdzony sposob bo tego dotyczył problem a ty z jakimis postojowkami medzisz (przeczytaj swoje wypociny pod moim postem) jak masz problem z tak banalna naprawa to zakładaj dalej co 3 miechy H7 albo jedz do warsztatu moze sie czegos nauczysz , na poczatek czytac .

kolego! forum nie służy do tego by leczyć swoje kompleksy, więc podziękuję Ci już za Twoje "wypociny"! nie zabieraj więcej głosu, bo brak kultury bije od Ciebie na kilometr

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu, pisałem o załozeniu diod na zarowki H7 jest to sprawdzony sposob bo tego dotyczył problem a ty z jakimis postojowkami medzisz (przeczytaj swoje wypociny pod moim postem) jak masz problem z tak banalna naprawa to zakładaj dalej co 3 miechy H7 albo jedz do warsztatu moze sie czegos nauczysz , na poczatek czytac .

kolego przeczytaj uważnie temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...