Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW e91


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

:slina: zarąbiste jest te koło! Zawsze mi sie podobało. Jeździ u nas taka siódema z takimi tylko chyba większymi, kozacko wygląda.

Niestety jak narazie nie planuje nic wkładać w auto, prócz ściemnienia przednich szyb ale to w porównaniu do felg to pryszcz :P Aaaa Wojtek, nie zapomnij sie pochwalić zdjęciami jak już założysz do swojej! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówiłeś jednak żonę na 19" ? :naughty:

O niczym nie wie:decayed:

:slina: zarąbiste jest te koło! Zawsze mi sie podobało. Jeździ u nas taka siódema z takimi tylko chyba większymi

NIe bylo wiekszych kol w tym wzorze.

Te kolo po prostu wyglada na duze:wink:

Zobaczymy co przyjdzie bo kupilem za taka kase, ze pewnie cos bedzie nie halo mimo zapewnien, ze igla:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jakaś podjebka bo mi to nie wyglądało na 19" :P Nowak, wiesz o której mowie? F7 PATI, napewno kojarzysz?

Wojtek, czasem okazje sie zdarzają, więc bądź dobrej myśli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie chodzi mi o branie zakretow.

Nowek wkladaj styling 95.

Ja jutro jade po takie fele i moja bedzie wygladac identycznie tylko, ze czarna.

http://farm8.staticflickr.com/7102/6941858660_c1a4b73dd8_b.jpg

http://farm8.staticflickr.com/7112/7087931617_0eeb9f1e80_b.jpg

http://farm8.staticflickr.com/7178/6941854128_69f95c2529_b.jpg

Ta fela jest przech....

Wygląda na większą niż jest w rzeczywistości i ta ... wklęsłość :slina:

A poza tym, skąd masz zdjęcia mojej następnej Beemki????

:decayed:

A Twojej galerii E91(?) to chyba nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaahha! Wklęsła jest? Jest! Wiec prosze sie nie śmiać :decayed: Niewykluczone, że mi sie pomyliło,sorry :facepalm:

Kiedy okaże sie Wojtek temat z Twoją e90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu ogarac fotek. Zaraz dni będą dluzsze to dam rade:wink: Nowek widziales navi CIC w e90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: w sumie to nie widziałem, w x5 jedynie sie troche bawiłem ale o istnieniu rzeczy typu internet itp to nawet nie wiedziałem! :shock3: Fajna sprawa! Masz takie u siebie?:>

Pochwal sie jak już będziesz miał fotki! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja ma Profesional. Ale zgłębiam temat i jak już będę pewien, ze sam podołam tematowi kupuje zabawki:wink: Firma w poznaniu robi to za 3400 z montażem i masz na sprzedaż swoja stara navi. Wiec nei najgorzej. Pytanie tylko na ile profesjonalnie jest to wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna sprawa, aczkolwiek osobiście raczej nie będę się w to zagłębiał. A professional ma też joistic z przyciskami, chodzi mi o radio,cd,navi itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym ;) Aczkolwiek zdziwiony byłem jak wsiadłem do tyłu i odrazu zauważyłem że jest więcej miejsca niż w s4. Duży plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek

Wojtek chyba cie nie zrozumial

profesional rozni sie glownie tym ze masz wiekszy ekran a to czy masz przyciski wokół idrive`a to zalezy czy masz CCC czy CIC ;) czyli ktora generacje idrive`a i calego tego systemu masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa :D Jak to dobrze Nowak, że Ty zawsze taki czujny i czytasz w moich myślach! :naughty:

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 20:51 ----------

IMG_1383.jpg

IMG_1381.jpg

IMG_1376.jpg

Nie ma to jak własnoręczne woskowanie auta w wolnej chwili :wink: Szkoda, że na zdjęciach nie widać tak tego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...