Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Gold & Black by Aroo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów, jestem nowy i chciałbym wam pokazać co chciałbym zrobić z moją b5, plany są duże a nie zawsze starcza kasy. To co chce z nią zrobić może potrwać kilka lat. Na początku nie miałem zamiaru nic z nią robić, lecz jakoś od roku myślę nad zmodowaniem jej. Od kilku miesięcy staram się zbierać potrzebne części w odpowiedniej cenie. Auto posiadam od 07/2012, siedzi w nim jak na razie 1.9 TDI (115km).

A4 B5 2000r 115KM

Wyposażenie :
-ASR
-ABS
-ESP
-Ksenon
-17 calowe felgi
-4 Elektryczne szyby
-Elektryczne lusterka
-Podgrzewane lusterka
-Klimatronik
-Elektryczne fotele
-Skóry
-6 głównych głośników
-Halogeny
- przyciemnione szyby

Plany: - Stan

[ Zielony - Zrobione, Czerwony - kupione]
- Pomalowanie dachu i miejsca na tylna tablice w kolor czarny
- 18" aluflegi od a3 8p ( Grube 5 ramienne)

5988530100_1401273108_thumb.jpg 2282453500_1401273111_thumb.jpg 1670946600_1401273114_thumb.jpg 3532146200_1401273117_thumb.jpg
Trzeba było dołożyć dystanse


-Zmiana koloru felg
- Progi S4- czekają w garażu
- Listwy ozdobne s4 - kupione od użytkownika forum
- Zderzak przód S4

- Listwa zderzaka cupra
- Zderzak tył S4

9906407600_1399373504_thumb.jpg
Jest taki ponieważ, uważam że lepiej się prezentuje. Ale każdy ma swoje zdanie


- Kratki w przednim zderzaku czarne
- Usunięcie listw gumowych na drzwiach

- Bixenon : Kupione soczewki z bixenonem od A6 C6 do zamontowania
- Samopoziomowanie : kupiona wiązka do zamontowania
- Kubły Recaro czarne skóry z czasem czerwone dodatki
- podgrzewane fotele (panel, wiązka)
- środek 2DIN
- Radio DVD np. Pioneera
- Wygłuszenie drzwi
- wymiana głośników na jakies np. JBL
- Skrzynia basowa - już siedzi


- podsufitka od S4 ( czarna )
- Wszystkie lampki pozmieniać na diody
- blenda na tylna klapę - zamontowana
- Blenda na szybę
- wydechy po obu stronach
- Gwint potem Air ;d
-Gwint

2593096900_1402958095_thumb.jpg 7630749200_1402958099_thumb.jpg 3808071600_1402958102_thumb.jpg 4333335700_1402958105_thumb.jpg 6337334000_1402958108_thumb.jpg 4433164900_1402958111_thumb.jpg 4707388700_1402958114_thumb.jpg 9754428300_1402958117_thumb.jpg 4507290400_1402958120_thumb.jpg 1407153100_1402958123_thumb.jpg
5656541200_1402958356_thumb.jpg 2913819400_1402958367_thumb.jpg 9888853100_1402958369_thumb.jpg 8737058500_1402958374_thumb.jpg
2884947100_1403714846_thumb.jpg



- Listy ozdobne w środku samochodu kolor czerwony
- Plastiki w środku w czarnym połysku
- Wymiana słupka silnika na AVF
- Fmic
- turbo gtb17

- Skrzynia 6 - leży w grażu
- pompki Al
- usunięcie EGR
- Program na około 200ps
- na sam koniec kopyta od S4 lub S6
- Pewnie jakieś większe sprzęgło
- kolor na hamulcach

Jest tego dość sporo, lecz myślę że w ciągu kilku lat uda mi się to skończyć. Aktualnie studiuje, ale w wakacje mam zamiar wyjechać za granice by zarobić i coś zrobić.
Ciężko jest dostać niektóre części od S4, lecz wydaje mi się że im wolniej tym dokładniej będzie to zrobione. Jeśli się uda pakiet S4 i zmiana koloru będzie skończona w wakacje.

Zdjęcia z modyfikacji :

6411234800_1412377824_thumb.jpg 9059725100_1412377827_thumb.jpg 2814130400_1412377830_thumb.jpg 7708204300_1412377833_thumb.jpg 1475278800_1412377836_thumb.jpg 5452259600_1412377839_thumb.jpg 2014016700_1412377842_thumb.jpg 9514088800_1412377845_thumb.jpg 4787433100_1412377847_thumb.jpg 8863262700_1412377850_thumb.jpg

2294642200_1412378295_thumb.jpg 8194516000_1412378298_thumb.jpg 6198535100_1412378301_thumb.jpg 9631414700_1412378305_thumb.jpg 5985041400_1412378307_thumb.jpg 3641005900_1412378310_thumb.jpg 5580881800_1412378312_thumb.jpg 9548872900_1412378315_thumb.jpg 2792441700_1412378317_thumb.jpg 3126849100_1412378320_thumb.jpg

5279398600_1412378569_thumb.jpg 1127975500_1412378572_thumb.jpg 9274689400_1412378574_thumb.jpg 4549983000_1412378577_thumb.jpg 9386915900_1412378579_thumb.jpg 2844226300_1412378582_thumb.jpg 3008571300_1412378585_thumb.jpg 8279804200_1412378587_thumb.jpg 2023193200_1412378590_thumb.jpg 8280514900_1412378592_thumb.jpg

9054593100_1412378832_thumb.jpg 3536544600_1412378835_thumb.jpg 6825251700_1412378838_thumb.jpg 6930733800_1412378841_thumb.jpg 2581260300_1412378843_thumb.jpg 6122273700_1412378846_thumb.jpg 5479471800_1412378848_thumb.jpg 2551290300_1412378851_thumb.jpg 4606439800_1412378854_thumb.jpg 1461553000_1412378856_thumb.jpg

6997980700_1412379166_thumb.jpg 9551625300_1412379169_thumb.jpg 3413854500_1412379172_thumb.jpg 7613076900_1412379175_thumb.jpg 3879192500_1412379177_thumb.jpg 2541545500_1412379180_thumb.jpg 5487563800_1412379182_thumb.jpg 9024984400_1412379185_thumb.jpg 4602021100_1412379188_thumb.jpg 7978652000_1412379190_thumb.jpg

1684230000_1412379439_thumb.jpg 3962299300_1412379442_thumb.jpg 3590161300_1412379444_thumb.jpg 6821450200_1412379447_thumb.jpg 8753135700_1412379449_thumb.jpg 4039493500_1412379452_thumb.jpg 3334839500_1412379455_thumb.jpg 1336479300_1412379458_thumb.jpg



Aktualnie :
9815243400_1394491268_thumb.jpg 4672946100_1394491272_thumb.jpg

Nowe zdjęcia. Trochę późno, ale nie chciałem robić ich, gdy były założone zimówki.


5416867100_1396977133_thumb.jpg 7528817800_1396977135_thumb.jpg 5530945200_1396977137_thumb.jpg 2627981400_1396977139_thumb.jpg 9324465600_1396977141_thumb.jpg 8318844300_1396977143_thumb.jpg 5895213800_1396977144_thumb.jpg 7386490700_1396977146_thumb.jpg 9371196300_1396977148_thumb.jpg

AKTUALNE :

1096668900_1412621960_thumb.jpg 4032417900_1412621968_thumb.jpg 3556964500_1412621973_thumb.jpg 5215474500_1412621980_thumb.jpg 4743172900_1412621985_thumb.jpg 3167452500_1412621989_thumb.jpg

Edytowane przez Neemzi

Opublikowano

Fajne wyposażenie i ładny egzemplarz ;) W opór podoba mi się kolor, plany spore i będę szczerze kibicował i śledził postęp :hi::a4fan:

Opublikowano

Ładna,dobre plany :decayed: zapraszaszmy na spoty śledz watek słupecko-koninskie w weekend mamy coś robić pozdro :hi:

Opublikowano
  • Autor
Fajne wyposażenie i ładny egzemplarz ;) W opór podoba mi się kolor, plany spore i będę szczerze kibicował i śledził postęp :hi::a4fan:

Dużo osób uważa że łady kolor, lecz bardzo korci mnie zmiana koloru na :

7503065100_1394543016_thumb.jpg

Opublikowano

Poważne plany widać sie szykują. Działaj modź i wpadaj obowiązkowo na spoty konińskie. bezawaryjności. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Poważne plany widać sie szykują. Działaj modź i wpadaj obowiązkowo na spoty konińskie. bezawaryjności. :decayed:

No spoko, jak na razie to seria. Myślę że w wakacje się to zmieni.

Opublikowano

W prawdzie seria, ale nie byle jaka :wink: elegancko się prezentuje. Pokaż więcej zdjęć aktualnego stanu skoro niebawem mają być takie zmiany. Powodzenia w modach:wink: na pewno będę tu często zaglądał

Opublikowano

Dobrze się zanosi, powodzenia! :wink:

Opublikowano
W prawdzie seria, ale nie byle jaka :wink: elegancko się prezentuje. Pokaż więcej zdjęć aktualnego stanu skoro niebawem mają być takie zmiany. Powodzenia w modach:wink: na pewno będę tu często zaglądał

+1 chętnie pooglądam A4 w tym kolorze z innych ujęć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na weekend postaram się coś dodać, bo aktualnie jest strasznie brudna :D w środku jak i z zewnątrz. Ale na weekendzik doprowadzę ja do odpowiedniego stanu i zamieszczę kilka zdjęć.

Duże prawdopodobieństwo że będzie na zimówkach i na 15" alusach, takie dostałem i na razie nic na to nie poradzę. Staram się zamienić z Starszym na 18" od A3 8P, ale nie za bardzo chce :P

Opublikowano

Ksenon wstawiaj :banan:, pakiet chrom do tego koloru prezentuje sie piknie, wiem co mówi bo mam pogląd na swój :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ksenon wstawiaj :banan:, pakiet chrom do tego koloru prezentuje sie piknie, wiem co mówi bo mam pogląd na swój :naughty:

Xenon jest, ale chce Bixenon ;d

nom tylko w planach mam zmianę kolorku na żółty od palety barw S4 lub Leona Cupry. Tylko jak wszyscy piszą że tek kolor jest taki zajebi.. zaczynam powoli zmieniać danie.

---------- Post dopisany 08-04-2014 at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 14:18 ----------

W prawdzie seria, ale nie byle jaka :wink: elegancko się prezentuje. Pokaż więcej zdjęć aktualnego stanu skoro niebawem mają być takie zmiany. Powodzenia w modach:wink: na pewno będę tu często zaglądał

+1 chętnie pooglądam A4 w tym kolorze z innych ujęć :naughty:

Nowe fotki już są, sorka że tak późno ale na zimowych 15" nie wyglądała najlepiej ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Autko nabiera modyfikacji. Wątek prowadzony spójnie i na temat. Gratulację i powodzenia :whistling:

Opublikowano
  • Autor

hehe dzięki :D w wakacje zmieni się nie do poznania :D Sam się doczekać nie mogę :P

Opublikowano

Nie wątpię szczególnie gdy będzie trzeba to porozkręcać i złożyć. :D

Opublikowano
  • Autor

już mnie palce bolą xD

Opublikowano

Ładny kolor, szkoda że nie quattro, mody idą w dobrą stronę :thumbup1: szkoda że nie ma jasnego wnętrza :whistling:

Opublikowano
  • Autor

:o nie wiem co już robić z tym kolorem :P miał iść do zmiany na pomarańczową perłę, lecz każdy mówi że łady taki jaki jest ;O

Wnętrze będzie czarno-czerwone, przynajmniej tak mam zamiar zrobić ;d

No quattro raczej nie zrobię bo podłoga przeszkadza, choć w garażu leży całe zawieszenie i most od quattro ;d

Opublikowano

No niestety, nie da rady, a jak już by się ktoś uparł to rzeźba nie wart swojej ceny... Odśwież lakier, zajmij się innymi rzeczami a w razie czego malowanie zostaw na końcu :wink:

Opublikowano
  • Autor

co do quattro to najprościej przespawać tył pod siedzeniami :D może kiedyś jak ktoś wiedzie mocno :P

no kolor miał iść nowy w wakacje, coś takiego

5068968400_1403169417_thumb.jpg

Miałem to robić razem z zderzakami, usunięciem listw z drzwi i maska którą mam do poprawki :P

I tak trzeba malować i tak, a tak zaoszczędzę trochę, niż potem od nowa malować to samo ;d brakuje mi jakiegoś popchnięcia w stronę zmiany, bo wszyscy mówią że ten jest fajny :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.