Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 420xd M pakiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

liczę netto bo jestem vatowcem :)) Orientowałem się i jak na razie nikt w pl nie tyka się chipa normalnego czyli wirusowania -programowania mojego silnika. Tak czy tak nie oddałbym na program samochodu czy box ryzykując gwarancją :)

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

bmw_m_performance_power_kit_stage2_125.jpg takie części wymieniają przy power kit performance :)

Opublikowano

Trzeba było jechać na hamownie przed podniesieniem mocy, żeby sprawdzić ile brakuje do serii.

Niestety te silniczki mają z tym problem.

Opublikowano
  • Autor

nie zrobiłem hamowni przed podniesieniem mocy ze względu na brak czasu... teraz też nie mam czasu gdzieś podjechać aby sprawdzić ile KM w rzeczywistości jest..

Opublikowano

To już widzę po montażu? Jak wrażenia - odczuwalna różnica w jeździe?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tak już po montażu :) jestem mega zadowolony :) robi wrażenie zmiana i ogólnie samochód niczego sobie pod względem przyspieszenia i dynamiki jak na 2 litry w dieslu xdrive jest ok:) na światłach czy na autostradzie nie jeden przystawiający się samochód mógłby nie uwierzyć ,że to 2.0d.

Opublikowano
kuredu ale przeciez audi a5 c-klasa coupe kosztuje podobnie ... a e-klasa coupe jest drozsza ( dla tych co nie wiedza e coupe jest na bazie c klasy a nie e klasy )

wg mnie obecnie seria 4 to najlepszy wybor w klasie sredniej coupe

Dokładnie.

Bemki zawsze pasowały do tej klasy,a ta jeszcze wygląda :thumbup1:

Opublikowano

Piękna bestia! Bezawaryjności :wink:

Opublikowano

:thumbup1: :thumbup1: piekne auto :) Jezdzilem 428i i bardzo fajnie to jezdzi , auto jest mocno nacechowane sportem . No i ta lekkosc prowadzenia , ktora pamieta sie z czasow jak srednia klasa wazyla 1300 a nie 1700 :decayed:

czemu Xdrive ? , jednak jak BMW to RWD najlepiej sie sprawdza. Z mojego doswiadczenia Xdrive to do duzej limuzyny albo do m50d . No nic kwestia wyboru... Coupe w RWD daje wiecej fun'u .

Estoril blue nie bardziej Ci sie podobal wtym samochodzie? przy czarnym ginie Mpakiet.

p.s. ktos pytal czy X odlacza przod . Jesli nie zmienili w tej kwesti podejscia ( a sadze ze nie) to po przekroczeniu 160 zaczynaja byc odpinane przednie kola zeby nie tracic na przeniesieniu napedu.

Opublikowano
  • Autor

Xdrive dlatego ,że mieszkam na trójkącie bermudzkim czyli podczas zimy jest przekichane bez xdrive mimo tego też zawsze marzyłem o takim napędzie :) Jestem mega zadowolony z samochodu i pierwszy raz mam takie odczucie ,że to jest to :)

Opublikowano

i to jest najwazniejsze :thumbup1: wiele osob dobrze czuje sie za kierownica bmw. Jesli mieszkasz rzeczywiscie w gorzystym miejscu (chociaz widze ze Krakow ) to rozumiem naped. Ja mam stromy podjazd spod domu , jezdzilem autem w gory pare razy w naprawde srednie miejsca i RWD dawalo jakos rade, ale latwo sie zakopac , jak ktos nie bardzo ogarnia temat :decayed:

Opublikowano

BMW ma swój czar i jeszcze nie trafiłem na drugi taki samochód który się tak prowadzi. Audi nie prowadzi się źle ale BMW prowadzi się lepiej. Tak samo z wnętrzem w BMW jest bardzo dobrze jednak w audi wnętrze jest jak na mój gust minimalnie bardziej dopieszczone.

Opublikowano

Wnetrze w audi jest lepiej dopieszczone i niekiedy bardziej finezyjne ale tez nie w kazdym zestawionym ze soba modelu i wersji . Natomiast ergonomicznie BMW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.