Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 420xd M pakiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

u brokera jest co najmniej 20 tysięcy różnicy między salonem a broker.

Opublikowano

za***isty ryj ! :kox:

Opublikowano

Ja kupując f10 w autopremium w rzeszowie dostałem najlepszą cenę, około -18% od konfiguratora. Broker nie zawsze jest najtańszy. Życzę bezawaryjnej eksploatacji, niestety w bmw rożnie z tym bywa więc daj znać jak się coś będzie działo.

Opublikowano

Niestety, ale BMW chyba idzie na ilość a nie na jakość. Ja jutro jadę na wymianę siłowników od el. klapy, wcześniej wymieniałem już przekładnie kierowniczą.:facepalm:

Jest jeszcze parę innych dupereli, ale jeszcze poczekam.

Opublikowano
  • Autor

właśnie co do awaryjności mój znajomy ma f10 z 2012 też brał od brokera i rozleciała mu się skrzynia i misa olejowa.... prawdopodobnie od auto/stop oczywiście na gwarancji zrobili ale koszt takiej naprawy to 45 tyś jeśli trzeba byłoby to zrobić bez gwary... o_0

Opublikowano

Dlatego ja po przygodach z f10 i f01 przesiadłem się na mietki, i to kilku letnie i mam święty spokój.

Opublikowano

Kusiek to ile rabatu dostałeś?

A Ok broker,rozumiem.

Opublikowano

Wszystko teraz takie badziewie robią ...zależy jak trafisz,

jak ja kupowałem to dostałem cenę w ASO olsztyn ze żaden kilku brokerów co do nich wysłałem ofertę dopisywało ze nie sa w stanie przebić

Opublikowano
  • Autor

image.jpg

image.jpg

image.jpg

A co powiecie jakbym zrobił takie wydechy? Z dwóch stron trapezy??

Opublikowano

Wg mnie byłoby git z tym, że będzie chyba problem z dokładką.. Bo chyba żadna wersja silnikowa 4ki nie miała trapezów?

Opublikowano
  • Autor

No tak tylko ,że ta f10 ma wycinane pod te wydechy... Czyli można coś takiego zapodać oni mieli mi wycinać w zderzaku na wydech podwójny także dadzą rade?

Opublikowano

Ta f10 co wkleiłeś ma oryginalnie trapezowe wydechy więc na 100% oni nie wycinali.

Opublikowano
  • Autor

Fakt to oryginalny dyfuzor. Do 4 ciężko o jakikolwiek dyfuzor jedynie wyciąć pod wydechy. Takie trapezy nie głupi pomysł...

Opublikowano

Małe OT Z forum Audi robi się BMW, lol

Nie mniej jednaj gratuluję maszyny i bezawaryjnej + bezstresowej jazdy ;)

Osobiście wizualnie mi nie leży 4, wolał bym jednak A5.

Gusta i guściki ;)

Opublikowano

Fajne autko w środku, tylko trochę by mnie gryzła ta nawigacja, tandetą zalatuje duże szkło i mały wyświetlaczyk w środku bez ramki plastikowej. No i te zegary to trochę krok w tył.

Ale za to z zewnątrz przodu super wygląda z czarną nerką, z tyłu już trochu gorzej dla mnie.

Jak kolega wyżej napisał gusta i guściki, mam s5, mam e30 i żadnej bym nie zamienił na 4er ale ważne, żeby Tobie się podobało :naughty:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o środek to bardzo mi przeszkadza w a5 to co w BMW jest mega rozwiązane - pokrętło , nazwijmy to od "MMI" jest przesunięte na bok więc pasażer może sobie manipulować i nie przeszkadza kierowcy - szczególnie to przeszkadza w manualu gdy ciągle zmieniasz biegi - w automacie wiadomo mniej...

Opublikowano
  • Autor

tutaj jest fajnie bo joystick do menu ma funkcje sterowania dotykowo :) super opcja w nawigacji palcem rysujesz literki

Opublikowano

Masz opcje, ze auto moze samo parkować? Mam kolegę, który jeździ nowa trojka od roku, ale jeszcze nie używał tej funkcji, bo sie boi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.