Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 420xd M pakiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w Xdrive jest dołączany przód, tylny naped to lipa

auta mają zbyt duże moce i moment obrotowy

fajnie że zapodali 4kę bo w 3ce dla osoby powyżej 1.90m z przodu jest ciasnota

i siedzi sie z głowa w oknie :facepalm:

Opublikowano

fajnie że zapodali 4kę bo w 3ce dla osoby powyżej 1.90m z przodu jest ciasnota

i siedzi sie z głowa w oknie :facepalm:

Czym się różnią w środku te samochody ? Wymiary zewnętrzne mają prawie identyczne.

Opublikowano

w środku wygląda to o niebo lepiej

Opublikowano

Gitez majonez:wink:

Te nowe-zadarte przody BMW w m-paku gniotą system:slina:

Czarna nerka byłaby tutaj wydaje mi się wisienką na torcie:kox:

Ona serio nie ma xenonów czy po prostu zapomniałeś wpisać w opisie?

Niech się dobrze sprawuje.

Opublikowano
  • Autor

Bi-xenon oczywiście jest nawet nie pisałem o tym bo myślałem ,że to oczywiste jest po wyglądzie lamp :) znacie kogoś kto doposaża bmw ? Z audi zawsze jeździłem do nawitechnik i doposażałem samochód w ciekawe nowe funkcje:)

Opublikowano

w 4er jest xenon w standardzie, jako opcję można wziąć full LED

poprawcie jeśli się mylę

:grin:

Opublikowano

nie wolałeś 428i? pod wzgledem dynamiki jest różnica..jeździłem 4 z Twoim silnikiem również.

Daje rade.

Harman gra super.

W ogóle czad auto,wychodzić mi się nie chciało z niego.

Wsiadając do mojego A5 3.0 tdi miałem wrażenie że to okręt..za ciężka po prostu przy tym BMW. (w porównaniu do benzynki 428i)

Opublikowano
  • Autor

prowadzę firmę transportową i mam swój cpn z olejem napędowym na własny użytek dlatego zawsze biorę diesla :) paliwo orlenowskie dobre i w dobrej cenie :D co do 428i miałem na testach przed zakupem wiadomo lepszego kopa miało i zapierniczało :D kiedyś może zrobię chipa na 210 koni ale z tym też trzeba uważać bo gwarancja może polecieć dlatego na razie nie myślę o tym.

Opublikowano

Gratulacje porządnej fury :decayed:

jeśli chodzi o jazdę audi vs bmw patrząc na to optymalnie i nie zważając na to ,że jeżdżę teraz bmw + xdrive a audi a5 było na przód... moje odczucia są bardziej przychylne do bmw... jeździłem już wieloma audi od a4 b7-b8, a5-b8 12r a6 C6-C7, audi jest typowo samochodem komfortowym ,spokojnym nie ma tego czegoś czego mi brakowało a bmw właśnie ma to coś i jest bardziej agresywne... Wsiadając do bmw czujesz się tak jakby samochód był dedykowany właśnie dla Ciebie fotel dobrze trzyma dużo tutaj pisać uwiodła mnie bmw ale zawsze będę miał sentyment do audi.

Mam dokładnie te same odczucia.

Dlatego ja osobiście raczej pozostanę przy BMW dla siebie a Żonie pewnie kupię kiedyś kolejne Audi :decayed:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

Bi-xenon oczywiście jest nawet nie pisałem o tym bo myślałem ,że to oczywiste jest po wyglądzie lamp :) znacie kogoś kto doposaża bmw ? Z audi zawsze jeździłem do nawitechnik i doposażałem samochód w ciekawe nowe funkcje:)

W tej chwili nie kojarzę nikogo z małopolski, ale jak się natknę na forum na jakieś namiary, to Ci podrzucę.

Opublikowano

gratuluje porządnego auta:thumbup1:

Opublikowano
jeśli chodzi o jazdę audi vs bmw patrząc na to optymalnie i nie zważając na to ,że jeżdżę teraz bmw + xdrive a audi a5 było na przód... moje odczucia są bardziej przychylne do bmw... jeździłem już wieloma audi od a4 b7-b8, a5-b8 12r a6 C6-C7, audi jest typowo samochodem komfortowym ,spokojnym nie ma tego czegoś czego mi brakowało a bmw właśnie ma to coś i jest bardziej agresywne... Wsiadając do bmw czujesz się tak jakby samochód był dedykowany właśnie dla Ciebie fotel dobrze trzyma dużo tutaj pisać uwiodła mnie bmw ale zawsze będę miał sentyment do audi.

:brawo::thumbup:

Opublikowano

A propo wcześniej wspomnianej czarnej nerki:

b049d42f.jpg

kot!:kox:

Opublikowano
  • Autor

wrzuciłem nowe w miarę ok zdjęcia :)

Opublikowano
w Xdrive jest dołączany przód, tylny naped to lipa

auta mają zbyt duże moce i moment obrotowy

fajnie że zapodali 4kę bo w 3ce dla osoby powyżej 1.90m z przodu jest ciasnota

i siedzi sie z głowa w oknie :facepalm:

przeciez 4 to 3 coupe i jak to w coupe,miejsca jest.....ciut mniej

nowa 3,a szczególnie 4,to jedyne bmw jakie naprawde mi sie podoba

Opublikowano

Akurat tak się składa, że 4er coupe jest dłuższe od 3er limuzyny, ale wnętrze z tyłu pewnie trochę ciąśniejsze, ale tam w sumie nikt jeździć nie musi :decayed:

Opublikowano

Z zewnątrz tak,mówimy o wnętrzu

Opublikowano

Piekna:kox:

Opublikowano
  • Autor

Miejsca w środku jest znacznie więcej w bmw niż w a5 po lifcie. Później jak będę na kompie wrzuce pare fot a5 jaką jeździłem dla porównania.

Opublikowano

A5 jest dramatycznie ciasna,juz A3 ma wiecej miejsca:grin:

Opublikowano

kusiek czemu wziales navke biznes a nie profesional ;) ?

troche szkoda miec ten mniejszy ekran w tak fajnym aucie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.