Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuba do ori sprzętu


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam oryginalny sprzęt nokii w mojej A4, wiadomo że tył gra ze wzmakiem. Czy idzie jakoś podłączyć do tego układu żeby wszystko było dobrze jakąś tubę i wzmak do tej tuby? Wzmak oddzielny, nie ten który jest zabudowany w subie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podepnę sie pod temacik chciał bym dołożyć trochę basu do mojego systemu bose ale bez zbędnego kombinowania tzn samą tubę nie za mocną żeby się coś nie spaliło itp i tu moje pytanie da sie podpiąć pod kable z suba ori bose czy może lepiej zrobić jakoś inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie gra jak i tuba ori i dołożony wzmak i tuba instalacja do dołożonego zestawu poprowadzona nowa + z aku - z budy sterowanie wzmakien z radia (remote)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli Twoja opcja nowa instalacja a jak bym dołożył tylko tubę (nie jakąś 1000 watt) tylko słabszą wiem że to nie to samo jak komplet z wzmacniaczem ale chodzi mi o wpięcie się bezpośrednio w kabel idący z ori suba do radia czy to zda egzamin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zda. Ja tak miałem :wink. Teoretycznie nie powinno się tak robić chyba... Ale działa bez zarzutu. Ja miałem nokie, koledze Al@n podlaczylem tak samo pod bose i tez zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej audiczki prowadziłem nową instalacje od radia i akumulatora, masę podpiąłem pod śrubę w bagażniku i gra fajnie :)

Ja sobie zrobiłem tak :)

https://imageshack.com/i/f257t6j

Dużo miejsca nie zajmuje koszt zrobienia skrzyni około 100 zł z filcem samoprzylepnym, u góry skrzyni 2 basreflexy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość wywalenia ori suba i podłączenia nowego głośnika pod ori wzmaczniacz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytam po co jeżeli ci nie starcza ori głośnik to nie spodziewaj sie cudów po podłączeniu większego mocniejszego głosnika do ori wzmaka efekt gwarantuję ci że będzie naprawdę mizerny:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam aktualnie

Jednak nie mam tak, nie doczytalem. Kolega wyżej ma rację, jeżeli chcesz poprawić jakoś to moim zdaniem najlepszą opcją jest subwoofer i głośniki jakieś lepsze z przodu podpiąć pod jakiś czterokanalowy wzmacniacz. Ja tak mam i zakmnąłem się w kwocie 600 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 600 to już sie da coś zrobić a nawet dużo taniej jak poszukasz używka wzmak + tuba+ kable i odczujesz różnice miedzy tym zestawem a ori nie będzie to zestaw dla audiofila ale jakoś już to zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiecie jakie rozmiary ma ori sub w sedanie b6, żeby można go było podmienić na cos mocniejszego z osobnym wzmakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...