Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana licznika z jager na vdo problem z immo nie pali


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam otoz nastepujacy ,zmienilem licznik z jaeger pelen fis na vdo pelen fis liczba pinow sie zgadza w kostkach , pin odczytany . kodowanie przyjmuje kontorlka od immo nie mryga itp a auto nadal nie odpala . bledu w liczniku brak , w ecu standartowy blad ze odcina immo co to moze byc silnik ajl na linke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopasowany licznik do ECU ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowales sterownik silnika do licznika?? Kluczyki normalnie sie zakodowaly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm kodowałem wcześniej w apu i było ok a w ajl nw oco chodzi pin odczytałem z licznika immo nie mryga poza zakodowaniu , ale i tak nie odpala , hmm może ktoś mi nadmienić odosnie dopasowania licznika do ecu ? lub jakiś proces ,. krok po kroku ? bo już sam nw czy może kabel siadl:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś adaptacje licznika do ecu ? silnik ---> adaptacja ---> kanał 000 ---> test---> save :wink:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

kluczyki prawidłowo dodane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczyki tak ale jak by ktoś mogl proszę o szczegółowy proces całego kodowana bd niezmiernie wdzięczny jeszcze raz sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki licznik zamontowales??

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

Seba zadzwon do mnie to Ci sprobuje pomoc bo mialem taka sytuacje ze licznik od S zakodowal sie ale sterownikowi nie odpowiadala komunikacja po lini W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik obecnie vdo z koncowka 980k hmm ,

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 16:20 ----------

ps a czy jest taka możliwość aby przwrocic stare kodowanie imma licznika org ? czy taka informacja zapisala się gdzies ?:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...