Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Denerwujący wsteczny zamiast jedynki


mcemsi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu mialem NIEprzyjemność okazyjnie jezdzic BMW w ktorym wsteczny jest podobnie wrzucany jak jedynka. No ale do rzeczy - NIESTETY w manualu u mnie w B8 jest teraz podobnie , wiadomo trzeba wcisnąć gałę w podloge i uklad jak jedynka. Problem w tym , ze juz z 2-3 razy sie mocno zdziwilem przy ruszaniu że auto jedzie do tyłu. Jedynke wrzucam normalnie jak zazwyczaj. Cos powalone / rozregulowane czy jak ? Generalnie biegi chodzą w porządku. Rzadko sie to jak dotąd zdarza (auto mam ze 3 miesiace) jednak irytujace jest to wybitnie!!! Zastanawiam sie jaki debil (tak , tak dokladnie to nazwe po imieniu - zaprojektowal takie rozwiazanie). W B5 pieknie wcisk w podloge i w tył jak szóstke a tu taki gniot. Przy kazdym ruszaniu mam stac na bacznosc i powolutku ruszac bo moge nagle kogos stuknac do tylu ??? Chyba ze macie jakies pomysly na to. PS.(dlaczego w oknie tworzenia posta nie dziala Enter zeby przejsc do nastepnej linii ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu sprawdził bym mechanizm zmiany biegów. Mam b7 układ biegów ten sam co ty i przez 3 lata odkąd mam auto ani razu nie włączył mi się wsteczny zamiast 1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...