Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czynności serwisowe w klimatyzacji Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W b6 500 +-20 pisze na masce od dołu lub przy zaworach do nabijania lub przy lampach na naklejkach.

Ps sam to wszystko wymieniłem oni tylko odessali, sprawdzili szczelność i nabili. Całość ich roboty 120zl.

Z mojej strony osuszacz 74 i dysza 8.

?Tapatalk Pro Sony Xperia™?

Opublikowano
  • Autor

Może ktoś dysponuję obrazkiem gdzie w A3 8L znajduję się osuszacz ?

I co trzeba demontować żeby się do niego dostać ?

Opublikowano

Ponizej odpowiedz na pytanie czy warto wymienic dlawik...oto moj:shock3:

20140616_194405.jpg

Opublikowano

Buuu a ja myślałem że mój źle wyglądał.?

Opublikowano
Ponizej odpowiedz na pytanie czy warto wymienic dlawik...oto moj:shock3:

http://s27.postimg.org/kbpvdbtbz/20140616_194405.jpg

Od razu wymieniaj osuszacz bo tak samo jest zayebany syfem

Opublikowano

Zaraz wpadnie kiko coś tam i wygłosi swoje teorie na osuszacz. ?

Opublikowano

jak ktoś z Gdańska lub okolic to posiadam czynnik na sprzedaż 134a 12 kg bodaj jest w butli:wink:

Opublikowano

jaka cena ?

Opublikowano

musiałbym zerknąc w faktury w jakiej cenie kupuję

Opublikowano

ok:decayed:

Opublikowano
  • Autor

HELLA BEHR - Made in CHINA :thumbdown:

Opublikowano
Zaraz wpadnie kiko coś tam i wygłosi swoje teorie na osuszacz. ?

ciekawi mnie tylko dla ilu z was poprawnie wymieniono ten osuszacz w tych naszych pseudowarsztatach i serwisowniach klimatyzacji....prawda Krisie jakiś tam? Bo z lektury którą sam mi poleciłeś to wynika, że sam osuszacz majątku nie kosztuje, ale w warsztatach nie wiedzą do końca co montują i jak się z nim obchodzić... POWER? A skąd się na podlasiu wzięło POWER?

Opublikowano

Czy bez czynnika mogę jechać około 2 km? Nie ufam mechanikom w mojej okolicy dlatego wolę sobie sam wymienić osuszacz i dławik, a później uzupełnić czynnik.

Opublikowano

No i tu się zgadzam bo jest serwis i serwis. Ale jak ma się możliwość to w naszych 10 letnich trupach lepiej wymienić.

Opublikowano
Czy bez czynnika mogę jechać około 2 km? Nie ufam mechanikom w mojej okolicy dlatego wolę sobie sam wymienić osuszacz i dławik, a później uzupełnić czynnik.

Mozesz, ja beda napelniac klime to powiedz im zeby wlali Ci 100ml oleju do ukladu

Opublikowano

Dzięki :-)

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Dzwoniłem do gościa od klimatyzacji chciałem się umówić na nabicie klimy chciał na jutro to mu powiedziałem że nie da rady bo jeszcze muszę osuszacz i dławik wymienić to mnie "pochwalił" że prawidłowo działam. Sam nawet powiedział że oleju dodają. Więc może przesadziłem z tymi mechanikami u mnie w mieście... Albo po prostu ten jest inny od reszty... Zobaczymy :-)

Opublikowano

Osuszacz najlepiej na miejscu włożyć przed nabiciem bo otwarty szybko siadzie w kontakcie z powietrzem.

Opublikowano

Tak też mam zamiar zrobić :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

We wtorek w końcu jadę na serwis klimy...

Standard... sprawdzenie szczelności, nabicie, odgrzybienie, wymiana filtru kabiny

Co jeszcze mówić żeby sprawdził serwisant ?

Osuszacz mało kto kiedy wymienia... w A3 nie ma dławika tylko zawór rozprężny który jak działa to też się nie wymienia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.