Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS-E z allegro z montażem?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś może korzystał z takich usług MONTAŻ NAWIGACJI AUDI A3 A4 A6 Q7 RNS-E -DOJAZD (4054751617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Za RNS-E do B7 z montażem u klienta i wgraniem map chcą 1800 zł, od tej ceny na allegro zaczynają się same urządzenia a oni jeszcze przyjadą i zamontują :) Warto?

Opublikowano

bardzo ciekawe , jeżeli faktycznie za taka kasę , to chyba sam sie skusze.

Opublikowano

pytałeś czy musisz mieć konsole 2 din ? bo skoro montują za 1800 razem z navi okablowaniem i całą resztą to ciekaw jestem pochodzenia tych navi że im się opłaca? Navi rns-e można za 1200zł kupić 600 zł za okablowanie mape i menu pl i dojazd w dowolne miejsce ciekaw jestem jak to wygląda żeby nie okazało się że z 1800 zrobi się 2300 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pytałem - musi być konsola 2 din - taką akurat mam obecnie.

Czy do tego trzeba oddzielnie dokupić antenę GPS?

Opublikowano

kurcze coś podejrzanie to wyglada:eusathink:

może sami prowadzą jakąś masową produkcje RNS'ów:grin:

ale jeżeliby robili wszystko za 1800zł to dobra kasa:) daj znac jak by Ci to zakładali:)

Opublikowano

Dokładnie mocno dziwne bo samo pl menu mają na aukcji za 250zł

Opublikowano

co trzeba zrobić żeby przejść z 1 din na 2 din , wystarczy sam kosz ?

Opublikowano
  • Autor

Może w pakiecie taniej?

Opublikowano
co trzeba zrobić żeby przejść z 1 din na 2 din , wystarczy sam kosz ?

Panowie temat wałkowany jest juz kilka lat :doh:

===> http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/nawigacja-rns-e-7428/index2.html#post106137

Opublikowano

Ciekawe z tym dojazdem. Z Warszawy do Wrocławia samo paliwo ok 200zł.

Mnie osobiście zniechęca podwórkowy marketing tej aukcji z linka, na pierwszych zdjęciach rne-e, w tytule że montaż rns-e a dalej w tekście że to chodzi o rns-d. Totalna ignorancja, a może akurat klient nie doczyta i się napali że za 1000 dostanie rns-e z montażem i dojazdem i kliknie. Na stronie którą reklamuje nie ma żadnych namiarów na firmę tylko telefon oczywiście inny niż na aukcji.

Na stronie reklamują się że przyjadą i naprawią każdą usterkę nawigacji, hmmm sam zajmuję się serwisem i jakoś nie chce mi się w to wierzyć, chyba że naprawa polega na wymianie całej nawigacji.

Patrząc na komentarze na allegro to nie widzę aby coś temu panu udało się sprzedać, wszystkie komentarze są za zakupy.

Może nie słusznie, ale uważam że coś tutaj jest nie tak.

Opublikowano

pewnie tak bedzie,że trafią na jelenia, który kupi aukcje bo sie przypali, a potem płacz i zgrzytanie zębów:grin:

Opublikowano
Ciekawe z tym dojazdem. Z Warszawy do Wrocławia samo paliwo ok 200zł.

Mnie osobiście zniechęca podwórkowy marketing tej aukcji z linka, na pierwszych zdjęciach rne-e, w tytule że montaż rns-e a dalej w tekście że to chodzi o rns-d. Totalna ignorancja, a może akurat klient nie doczyta i się napali że za 1000 dostanie rns-e z montażem i dojazdem i kliknie. Na stronie którą reklamuje nie ma żadnych namiarów na firmę tylko telefon oczywiście inny niż na aukcji.

Na stronie reklamują się że przyjadą i naprawią każdą usterkę nawigacji, hmmm sam zajmuję się serwisem i jakoś nie chce mi się w to wierzyć, chyba że naprawa polega na wymianie całej nawigacji.

Patrząc na komentarze na allegro to nie widzę aby coś temu panu udało się sprzedać, wszystkie komentarze są za zakupy.

Może nie słusznie, ale uważam że coś tutaj jest nie tak.

Zgadzam się z tobą w 100% ciekaw jestem jak wygląda ewentualna naprawa na miejscu. Jak na moje oko to totalna partyzantka, a nie profesjonalna firma. Brak adresu siedziby, firma zarejestrowana w woj Łódzkim, a pseudo siedziba w Warszawie. Firma zajmuje się KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI dziwna ta firma:kwasny:

Opublikowano

Dla mnie też takie aukcje wcale nie wydają się atrakcyjne i zapewne kryją za sobą jakieś ukryte koszty.

Ogólnie jeśli kowi ma 2 din w B7, to całkiem możliwe że ma też już ISO2 (zależy jakie radio), więc koszt przejściówek znika, zostaje tylko antena GPS i montaż P&P (ewentualnie zmiana pinu od diagnostyki i kodowanie-niekonieczne do działania). Resztę jak PL menu i mapy da się też ogarnąć w małych kosztach. Czyli minimalny koszt wyniesie jakieś 1250 zł a maksymalny 1500/1600 zł - wszystko w zależności w jakiej cenie znajdzie się RNS.

A w ogóle można już nawet za 1800 zł ledowca kupić z PL menu i mapami w komplecie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Umówilem się na środę na montaż.

Opublikowano
Umówilem się na środę na montaż.

Daj znać jak poszło bo też widziałem tą aukcję i się zastanawiam nad tym montażem.

Opublikowano
  • Autor

Pan przyjechał, zamontował i gra :)

Brakuje mi tylko wyświetlania informacji z nawigacji na FIS :(

Wyświetla RDS ale nic poza tym, ktoś wie o co chodzi??

Opublikowano

napisz do TOM A4

Opublikowano
Pan przyjechał, zamontował i gra :)

Cena niestety poszła w górę do 1800 zł

Brakuje mi tylko wyświetlania informacji z nawigacji na FIS :(

Wyświetla RDS ale nic poza tym, ktoś wie o co chodzi??

Ale przeciez jest napisane ze bedzie kosztowac 1800 to jak poszla w gore?

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie mój błąd. Już poprawilem.

Wyświetlanie navi na FIS też już sobie zrobiłem.

Generalnie polecam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.