Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Minęło sporo czasu od kiedy wstąpiłem w szeregi A4-klub.pl, więc postanowiłem, że i ja się pochwalę czym wożę swój ciężki tyłek ;)

Wyposażenie:

  • Silniczek 2,5 V6 TDI o mocy 180KM
  • Manualna 6-biegowa skrzynia biegów
  • Quattro
  • ABS, ESP, EDS
  • Dwustrefowa klima
  • Elektrycznie sterowane wszystkie szyby
  • Elektrycznie sterowane, składane i podgrzewane lusterka
  • Skórzana 3-ramienna kierownica
  • 6 poduszek powietrznych
  • Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego w siedzeniach
  • Podłokietnik
  • Oryginalna instalacja audio - głośniki we wszystkich drzwiach + sub w bagażniku
  • itd. myślę, że w miarę seria, więc nie ma co się rozwodzic :)

Kolorek: Atlas grey metalic

Z planów na razie dołożony RNS-E oraz wymienione wycieraczki na ten nowy typ Aero.

Dalsze plany (nie wiem w jakiej kolejności :) ):

  • Tylne lampy LED
  • Wymiana listw ozdobnych na carbon
  • Fele 17" S-Line - felunek jednak inny - TOMASON TN4 8,5x18" ET 40, opony 235/40/18
  • może lekki wirusik no i autko dostało wirusika od Rogalottiego, wykresik poniżej

Mody wcześniej nie planowane:

  • wymiana wzmaka audio na Bose
  • dołożenie tempomatu
  • wymiana kierownicy na multifunkcyjną z B7
  • dołożenie modułu Bluetooth
  • uruchomienie SDS w RNS-E

Wykresik z hamowni:

a4_25_proton_mini.jpg

Fotki:

6e11136461efdca2.jpg

b1ad732342d0943c.jpg

09e63acc25ab7ee6.jpg

3ca43f06eedd37df.jpg

b29bb4ec98ee4000.jpg

6242bb9fa2594d4c.jpg

e9b19a6a4f24b057.jpg

Mała sesyjka - wiosna 2009.

Zmienione kółka na Tomasony TN4 8,5"x18 opony 235/40/R18

7071b73c3b890087.jpg

3c217af1cff60c40.jpg

de32d0ad2a538bb5.jpg

c48463906d39a04d.jpg

789ba046f2547071.jpg

480ba7ed6502dfdd.jpg

390fcb65bbed466c.jpg

5ee8cb836a3c11b2.jpg

Fotki są autorstwa mojego przyjaciela, znakomitego fotografa.

Polecam jego stronkę http://www.cyfrowefoto.net

Opublikowano

Ladne cacko w srodku git :good: z zewnatrz cos pomuslisz :gwizdanie:

Opublikowano

ładna furka, a jak ci się sprawuje V6, zadowolony jesteś ??

Opublikowano

piękna foty :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

autko bardzo ładne , fele bym tylko zmienił :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ładna furka, a jak ci się sprawuje V6, zadowolony jesteś ??

V6 chodzi wyśmienicie. Od początku chciałem miec auto z tym silnikiem :)

Jestem z niego bardzo zadowolony :radocha:

Jedyna usterka jaka mnie dopadła to pad czujnika ciśnienia doładowania.

autko bardzo ładne , fele bym tylko zmienił :wink4:

Fele będą zmienione :). Dużo tego i ciężko mi się zdecydowac, ale najprawdopodobniej będą to takie jak ma miron78 w swojej B6.

Opublikowano

ładniutka. U siebie tez planuję na początek RNS-E, no i felunek. Nie pamietam u kogo widziałem, ale zaje... są Nuvolari ;)

Opublikowano

Auto prezentuje się :good:

Sprawdz stan wałków rozrządu bo to podobno najsłabszy element w silnikach AKE i nie tylko. :)

Możesz o tym poczytać TU:

[b6 AKE] Wycierające się wałki

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_kiedy_wymieniac_walki_rozrzadu-t8586.0.html;

Opublikowano

Auto prezentuje się :good:

Sprawdz stan wałków rozrządu bo to podobno najsłabszy element w silnikach AKE i nie tylko. :)

Możesz o tym poczytać TU:

[b6 AKE] Wycierające się wałki

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_kiedy_wymieniac_walki_rozrzadu-t8586.0.html;

Nie strasz kolege, jeśli kupil V6 to nie jednego posta przeczytal,

Gratulacje niech służy jak najdlużej

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie jak pisze arson - wałki sprawdzone, są :good:

Hydraulika i odma wymieniona razem z rozrządem. Motul X-Cess 8100 w silniku :)

Opublikowano

Hydraulika i odma wymieniona razem z rozrządem. Motul X-Cess 8100 w silniku :)

też tak podszedłem do sprawy jak kupiłem V6, teraz nic tylko jeździć :)

Opublikowano

Super wózek :good:,prawie taki sam jak mój :> jak szukasz ledy na tył to tylko od waskipl sam mam takie sprawdź , bo chyba mamy taki sam kolor nadwozia. :good: :good:

Opublikowano

Bardzo ładny Avancik :decayed: i zdjęcia też dają radę :hi: powiedz mi kolego jakie ET mają te felgi? :mysli: może być na PW ;)

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładny Avancik :decayed: i zdjęcia też dają radę :hi: powiedz mi kolego jakie ET mają te felgi? :mysli: może być na PW ;)

Przyznam, że nie wiem. Sprawdzę jutro i dam znac.

Opublikowano

Sprawdzę jutro i dam znac.

byłoby super :) bo może sprawie sobie takie do mojego klekota na zimę :good:

Opublikowano

Kolega strzelil ladne zdjecia i wszyscy sie zachwycaja... a auto - zwyczajne B6 :)

Tylko motorek fajny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kolega strzelil ladne zdjecia i wszyscy sie zachwycaja... a auto - zwyczajne B6 :)

Tylko motorek fajny :naughty:

Dokładnie jak piszesz, zwykły dupowóz :D

Jak większość tutaj chciałem się po prostu pochwalić :)

A silniczek fakt - malina :)

@Piechol

Te fele mają ET 42, dokładne oznaczenie 7Jx16Hz ET42

Opublikowano

Dokładnie jak piszesz, zwykły dupowóz :D

No co Ty. O niezwykłości tego wozka świadczy :audi:
Opublikowano

@Piechol

Te fele mają ET 42, dokładne oznaczenie 7Jx16Hz ET42

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update. Założyłem nowe fele - Tomason TN4 18". Póki co nie planuję obniżenia.

Opublikowano

Mały update. Założyłem nowe fele - Tomason TN4 18". Póki co nie planuję obniżenia.

Furka spoko :good:

No i witam w klubie Tomason'ów, u mnie też się kręcą tyle, że TN6 :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.