Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie masz 1BV czy 1 BV to za mało ? :mysli:

mało :decayed:

Opublikowano

furka kox :) a gdzie mozna zakupić takie naklejki na drzwi z logo AKP?

Opublikowano

furka kox :) a gdzie mozna zakupić takie naklejki na drzwi z logo AKP?

Rozwalasz mnie czlowieku , po 1 sa to magnesy po 2 dzial gadzety klubowe ;)

Opublikowano

furka kox :) a gdzie mozna zakupić takie naklejki na drzwi z logo AKP?

Rozwalasz mnie czlowieku , po 1 sa to magnesy po 2 dzial gadzety klubowe ;)

sorki :)

Opublikowano

Cuber piękne auto

Opublikowano
  • Autor

Audika stoi w ASO i montują sprężynki -35 przód i 30 Tył :kox: zapewne fotki wrzuce wieczorem :gwizdanie:

Opublikowano

Audika stoi w ASO i montują sprężynki -35 przód i 30 Tył :kox: zapewne fotki wrzuce wieczorem :gwizdanie:

przy tym silniku jak najbardziej wskazane usztywnienie się :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Audika stoi w ASO i montują sprężynki -35 przód i 30 Tył :kox: zapewne fotki wrzuce wieczorem :gwizdanie:

przy tym silniku jak najbardziej wskazane usztywnienie się :naughty:

seryjne - 20 troszke mało , przynajmniej tak mi sie wydaje hehehe zobaczymy czy nie przesadziłem :evil:

Opublikowano
  • Autor

a co z seryjnym 20 robisz ?? może ja bym wziął ? :naughty:

a masz Quattro ? Przód pasuje do FWD ale tył jedynie do Q :cool1:

Opublikowano

a co z seryjnym 20 robisz ?? może ja bym wziął ? :naughty:

a masz Quattro ? Przód pasuje do FWD ale tył jedynie do Q :cool1:

już widziałem ogłoszenie

niestety nie ..więc odpada :disgust:

Opublikowano

bierz sam przód :) tył sie znajdzie :)

Opublikowano
  • Autor

chyba przesadziłem z obniżeniem , lepsze zdjecia będą jutro rano ;(

7ebcf3dd18917832.jpg

9067efabff81efe4.jpg

Opublikowano

Dobrze jest 19 zoll i będzie jeszcze lepiej :wink4:

Opublikowano

Tyl siedzi bardzo fajnie, ale z przodem to mozesz miec problemy przy codziennej jezdzie...

Opublikowano

o w mordę :shocked: ale gleba z przodu :naughty: fajnie tylko uważaj na krawężniki i progi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tyl siedzi bardzo fajnie, ale z przodem to mozesz miec problemy przy codziennej jezdzie...

kurfa a miało być tak jak u ONIAKA ;(

Opublikowano

EE jest fajnie,tez mam nisko teraz przod i jest ok,trzeba tylko bardziej uwazac i bedzie git.Mi sie podoba :kox::good:

Opublikowano

tył super, ale przód... :naughty: ogólnie lepiej niż było :wink4:

Opublikowano

Tyl siedzi bardzo fajnie, ale z przodem to mozesz miec problemy przy codziennej jezdzie...

kurfa a miało być tak jak u ONIAKA ;(

Tylko oniak ma chyba amorki komfort, wiec pewnie z tego wynika roznica :)

Opublikowano

no dla mnie bomba :P:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.