Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 AVANT 3,0 TDI zle polozenie wycieraczek


tinemaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem otoz dzis zauwazylem jak wlanczam wycieraczki na czasowki w pozycji 0 wycieraczki sa troche podniesione i dobijaja do konca szyby jak dam wylancze wycieraczki kladam sie nizej tak jak ma byc w pozycji caly zcas wlanczone tez dobijaja do konca szyby i na szybkiem tez dobija sprawdzalem vcds czy jakies bledy sa ale nie mam nic

mial ktos cos takiego albo jak to naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem to samo u siebie.

Jak są wyłaczone to praktycznie ich nie widac....jak dam czasowe to lekko sie wychylaja nad szybę. Jak wylacze na 0 to sie chowają - doszedłem do wniosku ze nie ma co sobie dupska zawracac i uznac "ze tak ma byc" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem to samo u siebie.

Jak są wyłaczone to praktycznie ich nie widac....jak dam czasowe to lekko sie wychylaja nad szybę. Jak wylacze na 0 to sie chowają - doszedłem do wniosku ze nie ma co sobie dupska zawracac i uznac "ze tak ma byc" :)

Bo tak właśnie ma być, u mnie to samo tylko to dobijanie do szyby nie normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzies czytalem na forum ze komus w ASO tak porzestawiali wycieraczki ze obijały o osłone szyby...

Trzebaby było chyba sobie przestawic recznie na wieloklinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, tzn. że podnoszą się jak włacze je na opcje "sensor deszczu" a jak sa wyłaczone kompletnie to leżą na samym dole.

Też mi dobijały o uszczelkę boczna od szyby ale jak mi szybe wymieniali to kazałem im to zmienic i teraz jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z przodu zachodzą od płynu zimowego muszę od czasu do czasu przepychać więc możliwe że Ci zatkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz przebieg. Może już się wyrobiły te plastikowe golenie pod fartuchem?

W mojej nic nie dobija. Ale jest też tak, że jak włączę na czujnik deszczu lekko drgną i po wyłączeniu też lekko drgają - w CADDYm mam to samo i żony TIGUANIE też. To chyba tak ma być. Najgorzej jak jest mróz a trzymam jedno auto na zewnątrz i jak drgnie to czasem gumki są przymarznięte i może zerwać kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki zrobie tosamo i bedzie okej a jeszcze pytanko spryskiwacz szyby tylniej pompka chodzi lecz nic nie leci czyzby dysza zatkana?

U mnie byla taka sama sytuacja. Manetka działała...pompka działała a płynu z tyłu ani kropelki.

Pomoglo zdjecie oslony spryskiwacza i samej dyszy spryskiwacza. Kilka cykli spryskiwania bez rozpylacza (który był totalnie zapchany) montaż i do teraz wszystko dziala jak ta lala :banan:

Z drugiej strony dziwne ze w tak mlodych autach sa taaakie buble znane juz z poprzednich modeli :thumbdown: .

Nawiasem mowiac patrzac na te rurkę pod spryskiwaczem w tyłu mam dreszcze jak pomysle co moze znajdowac sie w samym silniku wycieraczki :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wyciaraczki ustawione juz sa okej nic nie dobila nie moglem sciagnac dobrze ze mam sciagacz do lozysk przydal sie jest git jeszcze tylko przepchac dyszke i bedzie okej mam ochote przekodowac troche rzeczy z tego co na forum widzialem opisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poprzednik nie zostawił mi praktycznie nic do kodowania :(

A szkoda bo chetnie sam bym coś podziałał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...