Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór sprężyn obniżających


quick

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, potrzebuję skorzystać z waszej pomocy.

Chcę aby auto było bliżej ziemi ;) Na początek zakupiłem RH Twist Turbo 18' 8J ET35 (225/45). Z racji tego, że to drugie auto w rodzinie, które ma służyć do jazdy codziennej to nie chcę robić za dużej gleby (od tego jest inne auto). W przypadku tego auta chcę aby obniżenie było kompromisem pomiędzy codzienną eksploatacją a wyglądem. Z tylnego osadzenia kół jestem zadowolony, natomiast przód to koza. Czy mogę was prosić o wskazanie odpowiedniej sprężyny pasującej do seryjnego zawieszenia, tak aby przód poszedł trochę w dół? Będę wdzięczny za fotki poglądowe.

2014_03_22_3628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eibach pro kit u mnie na 18/225/40 wygłąda to tak sorki za jakość zdjęcia:hi:

Zdj_cie0264.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tył masz już obniżony że Ci tak siedzi ?

Bo dziwnie to wygląda, ja u siebie mam sprężyny obniżające o ok 30 mm i tył jest wyżej niż przód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie trochę przekłamuje ponieważ auto stoi na zjeździe oraz fotografia zrobiona jest "pod kątem". Ogólnie auto stoi równo. Na efekt "kozy z przodu" składa się głównie to, że przednie błotniki mają wyższe nadkole niż tylne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem obniżoną na spręzynach HR, a amorki wyglądają na oryginalne. Leżała pięknie. Foty nie wrzucę bo świeży maja zablokowaną możliwość. BTW. mam na sprzedaż te sprężyny z amorkami na przodzie....auto poszło dla dziewuchy, więc musiałem podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...