Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS D komunikacja i prawidlowe podlaczenie CAN czy linia K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamien miejscami can w liczniku

Opublikowano

Zero reakcji

Opublikowano

bledy w navi i liczniku jakies sa?


masz albo żle podpięte musisz pokombinować z zamienianiem lub sam tmc jest uszkodzony

Opublikowano

bledy w navi i liczniku jakies sa?

Żadnych


lub sam tmc jest uszkodzony

To obstawiam właśnie



masz albo żle podpięte

Nie ma opcji, sprawdzałem 6 razy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to tylko podmiana tmc

TMC podmieniony i wszystko śmiga

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Odgrzeje

Posiadam RNS-D z kiera multi czteroramienna.... wszystko niby jest tuner TMC, podswietlenie kiery działa, dzien/noc tez reaguje zmiana koloru wyswietlacza, gps łapie sygnał i jest z nim ok... teraz o tym co nie działa...

-przyciski na kierownicy nie działaja tylko podswietlenie (przez VCDS aktywuja sie)

-na FIS tez nie pokazuje nic z radia

-radio bardzo słabo odbiera

-po wcisnieciu AS i strzałki w dół wyskakuje lista tzn. tuner tmc, gps itp i wszedzie tylko NO CODE albo NO CONNECTING

-nie moge zakodowac zegarów na kanale 60 i 61 wyskakuje ERROR.... tylko kanał 62 przestwił sie prawidłowo

Dodam ze wchodzac w VCDS w licznik Component wyswietla mi KOMBI+ WEGFAHRS..... mam rozumiec ze jak mam sedan to powinno byc sedan??? Czyli ktos wsadził licznik z Avant-a????

Edytowane przez Marecki1

Opublikowano

Kombi to zegary nie ma roznicy czy avant czy sedan zegar jest ten sam

Opublikowano

Co do nie działajacej kiery multi i braku wyswietlania komunikatów na FIS to co jeszcze moge sprawdzic???

Wyjac RNS-D i sprawdzic czy wszystko podpiete??? Mozliwe zeby nie było podpiete np. TMC do navi??

Opublikowano

kodowanie ? błędy ? połączenia elektryczne ? to wszystko do sprawdzenia

Opublikowano
Błedy:


01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285)


49-00 - No Communications



01304 - Radio

49-00 - No Communications


Nie moge zakodowac zegarów na kanale 60 i 61, jak probuje wyskakuje ERROR



Opublikowano

brak komunikacji sprawdź połączenia elektryczne i tmc oraz bezpieczniki w błędach ewidentnie widac brak komunikacji

Opublikowano

Mozna jakos sprawdzic TMC czy sprawne???

Połaczenia to przy kierownicy kostki, przy tmc kostki i navi mam rozumiec??

Opublikowano

wszystkie połączenia ale obstawiam uszkodzony tmc bo info w błędzie jest brak komunikacji więc tak jak napisałem albo łącza albo tmc zasilanie tmc tez do sprawdzenia

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

Dzisiaj sprawdziłem połaczenia w kierownicy wszystko ok, w tmc tez spiete i same navi tez podpiete wyglada wszystko ok....

zrobiłem test kiery multi poprzez VCDS i przyciski aktywuja sie czyli kodowanie chyba jest ok

jutro jeszcze sprawdze te zasilanie TMC, jezeli bedzie na wtyczce zasilanie to chyba tylko


ale obstawiam uszkodzony tmc
Opublikowano

przyciski aktywują się bo vag wymusza to a kodowanie moze byc i tak złe to ze działają z wymuszenia nie ma nic wspólnego z prawidłowym kodowaniem

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

siemanko , zakupiłem tuner TMc 8E0919895B do navi rns Dx i problem lezy wtym ze niemam pojecia jak zrobic kodowanie tego tunera zeby wyswietlało RDS radia na fisie , moze mi pomozecie i napiszecie co i gdzie trza zrobic zeby to info działało .

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Siema, Pany nie mogę się połączyć VAG Comem z moim RNS-D.
Chciałem się połączyć żeby zakodować głośniki na przód bo jest aktualnie pod Bose i przód mi nie gra.
Ma ktos jakieś pomysły?
 

Edytowane przez Brzeziak

Opublikowano

w 90% brakiem łączności z navi jest niepodłączony przewód k-line. Poprzednie radio jakie było, komunikowało się z vag ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Cześć, odkopię temat. Potrzebował bym waszej pomocy w temacie TMC. Po uruchomieniu radia pojawia się błąd TMC.  

1. W którym dokładnie miejscu w sedanie znajduje się moduł TMC? - mam audi a4 b6 z roku 2004 - navigacja RNS-D 8e0 035192 b. Wcześniej już rozbierałem osłonę pod kierownicą i z wyszukanych informacji w internecie nigdzie nie udało mi się namierzyć u mnie tunera - wnioskuję, że go nie było od momentu jak zakupiłem samochód.

2. Czy ktoś może powiedzieć z jakim numerem mam szukać modułu?

3. Wszędzie pojawia się jeszcze informacja o wiązce: ktoś może posiada nr. tej wiązki?

Z góry dzięki za pomoc w temacie.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.