Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtyczka 2 pinowa "wolna" za licznikiem


karpinxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś postanowiłem założyć sobie w moim audi wyświetlacz temperatury od audi C4 ale nie pasuje (tak na marginesie mogę go sprzedać), więc chcę zakupić sobie takowy wyświetlacz na szrocie, ale nie widziałem za licznikiem żadnej kostki oprócz jednej małej wtyczki 2 pinowej, tu rodzi się moje pytanie co to za wtyczka, czy te wyświetlacze temperatury w audi a4 b5 są tylko 2 pinowe? Czy ta wtyczka jest zupełnie od czegoś innego. Dodam że jest czarna i wisiała sobie luźno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczki od wyświetlacza temp. mają 8 lub 10 pinów, a tak kostka o której piszesz jest od czegoś innego. zrób fotke to będzie wiadomo co to jest za wtyczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka 2 pinowa może być od wskażnika temp.oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, możliwe nie zwróciłem uwagi, czy dochodzi jeden kabel czy dwa. Dodam, że wtyczka jest czarna, zdjęcie wstawię dopiero w niedziele bo teraz mam 3x12h w pracy i mi się nie chce wieczorami grzebać...

---------- Post dopisany 30-03-2014 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2014 at 21:52 ----------

Mam fotki:

IMAG0120.jpg

IMAG0121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wtyczka od temp oleju, ta od oleju jest mniejsza, ma małe piny, na 100% to nie jest ona, od czego jest to nie mam zielonego pojęcia:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ona jakies napiecie, ona jest umieszczona obok czujnika pedalu hamulca stop. Może jakies dodatkowe oświetlenie? biała lampka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie ostatnio zaczęła mi mrugać kontrolka podgrzewania świec w czasie jazdy, po naciśnięciu stopu jest ok, pod vag-em pokazuje mi (nie pamiętam numeru) błąd czujnika hamowania. Możliwe, że podczas demontażu licznika wyhaczyłem tą wtyczkę? Dodam że światła stopu świecą. Nie wiem czy jest napięcie... musiał bym rozkręcić.

---------- Post dopisany 09-04-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 15:37 ----------

Głupia sprawa już wszystko załatwione, jest to wtyczka od czujnika hamulca. Mimo to dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...