Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wtyczka 2 pinowa "wolna" za licznikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś postanowiłem założyć sobie w moim audi wyświetlacz temperatury od audi C4 ale nie pasuje (tak na marginesie mogę go sprzedać), więc chcę zakupić sobie takowy wyświetlacz na szrocie, ale nie widziałem za licznikiem żadnej kostki oprócz jednej małej wtyczki 2 pinowej, tu rodzi się moje pytanie co to za wtyczka, czy te wyświetlacze temperatury w audi a4 b5 są tylko 2 pinowe? Czy ta wtyczka jest zupełnie od czegoś innego. Dodam że jest czarna i wisiała sobie luźno...

Opublikowano

wtyczki od wyświetlacza temp. mają 8 lub 10 pinów, a tak kostka o której piszesz jest od czegoś innego. zrób fotke to będzie wiadomo co to jest za wtyczka

Opublikowano

Wtyczka 2 pinowa może być od wskażnika temp.oleju.

Opublikowano

Od temp oleju jest 1-pinowa wtyczka, ale czarna:wink:

Opublikowano
  • Autor

Możliwe, możliwe nie zwróciłem uwagi, czy dochodzi jeden kabel czy dwa. Dodam, że wtyczka jest czarna, zdjęcie wstawię dopiero w niedziele bo teraz mam 3x12h w pracy i mi się nie chce wieczorami grzebać...

---------- Post dopisany 30-03-2014 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2014 at 21:52 ----------

Mam fotki:

IMAG0120.jpg

IMAG0121.jpg

Opublikowano

To nie jest wtyczka od temp oleju, ta od oleju jest mniejsza, ma małe piny, na 100% to nie jest ona, od czego jest to nie mam zielonego pojęcia:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

A no jeżeli nie wiadomo co to za wtyczka to z ciekawości chciałbym zobaczyć jak wygląda wtyczka od wyświetlacza temperatury, może ktoś ma fotki?

Opublikowano

a ma ona jakies napiecie, ona jest umieszczona obok czujnika pedalu hamulca stop. Może jakies dodatkowe oświetlenie? biała lampka

Opublikowano
  • Autor

a właśnie ostatnio zaczęła mi mrugać kontrolka podgrzewania świec w czasie jazdy, po naciśnięciu stopu jest ok, pod vag-em pokazuje mi (nie pamiętam numeru) błąd czujnika hamowania. Możliwe, że podczas demontażu licznika wyhaczyłem tą wtyczkę? Dodam że światła stopu świecą. Nie wiem czy jest napięcie... musiał bym rozkręcić.

---------- Post dopisany 09-04-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 15:37 ----------

Głupia sprawa już wszystko załatwione, jest to wtyczka od czujnika hamulca. Mimo to dziękuję za pomoc.

Opublikowano

skoro czujnik od hamulca to pewnie od podciśnienia tempomatu na hamulcu

Opublikowano
  • Autor

a to ja takie coś mam, skoro nie mam tempomatu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.