Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Źle ustawiony rozrząd ?


czaja77

Rekomendowane odpowiedzi

witam wczoraj rozmawialem z poprzednim wlascicielem auta i dowiedzialem sie ze moje auto moze miec przestawiony rozrzad [podczas jego wymiany ok 30tys temu].jak to sprawdzic?i czy moze to miec wplyw na wysokie spalanie bp jak i na mala predkosc max ok 150kmh.auto nieraz slabo pali jak jest gorace,pali jak smok ,wydaje mi sie ze jest mulaste.dodam ze vag nie wykazuje bledow.pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli vag nie wykazuje błędów(w przypadku złego ustawienia rozrządu powinien wystąpić błąd czujnika halla) a autko zrobiło 30k km od wymiany rozrządu to problemu szukał bym gdzieś indziej. Jeśli twoja fura kula się tylko do 150 to standardowe rady do sprawdzenia świece, kable wysokiego napięcia ewentualnie masz zapchany katalizator.

Napisz jaki masz przebieg i czy ta prędkość maksymalna to na eLPiDżi czy na normalnym zasilaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wiec tak swiece nowe sonda nowa filtry nowe brak katalizatora lpg od 1,5 miesiaca wszysto dzialo sie przed montazem lpg.przebieg to 232000km.podmienialem nawet przeplywomierz i dzieje sie tak samo.co mozecieporadzic?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przed montazem lpg takie objawy juz byly.dodam jeszcze ze wolne obroty mi faluja to jest 850,880,860,870,850,ale jade w srode na warsztat w celu sprawdzenia tego rozrzadu isie wyjasni czy to to.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie .czytalem juz ten watek ,i dlatego juz sobie wlosy z glowy wyrywam,mam nadzieje ze dowiem sie wszystkiego w srode.pozdrawiam[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 19:23 _________________________________________________witam I tak dzis po wizycie mechanika okazalo sie ze pasek rozrzadu przestawiony o 1 zabek.po ustawieniu go tak jak ma byc auto zywe lepiej sie zbiera ,pierszyraz zrobilem nim piska :)i to jakiego,dzis zobacze jaka predkosc osiaga i jak bedzie ze spalaniem .koszt 50 zl oby bylo tak dalej :).pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...