Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina '14 Hot-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Jak będziemy jechać latem musimy spotka zrobić we Wrocławiu albo zapraszam do Kłodzka :decayed:

Opublikowano

Zapraszamy do Wrocławia :naughty:

Opublikowano

my również już dzisiaj zyjemy :decayed: dziekujemy za super zabawe :banan:

Opublikowano
my również już dzisiaj zyjemy :decayed: dziekujemy za super zabawe :banan:

kłysek miał wczoraj gest i postawił wszystkim przy obiedzie po kielichu :grin::grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
my również już dzisiaj zyjemy :decayed: dziekujemy za super zabawe :banan:

kłysek miał wczoraj gest i postawił wszystkim przy obiedzie po kielichu :grin::grin::polew::polew::polew:

:decayed::grin:

Opublikowano
:decayed::grin:
Opublikowano
:facepalm: Zaczynam żyć :decayed:

Dzięki wszystkim za super zlocik - extra jak zawsze :wink::kox:

Jeśli byłem dla kogoś męczący, upierdliwy i takie tam to Serdecznie Przepraszam :embarrassed:

Do następnego Ekipa :wink::decayed:

Marianek , Marianek, Marianek :banan:

oooo Macarena :grin::polew:

i jest jeszcze jeden świetny tekst Marianka :

- kochanie chyba się spociłeś

- no przecież w szachy nie grałem :polew::polew::polew:

chopin troszkę inaczej było :decayed:

Kacha do mnie - Misiu strasznie śmierdzisz alkoholem :wink:

a ja jej w te słowa : No to czym mam śmierdzieć szachami :question: Piłem przecież alkohol :grin:

Opublikowano
i miło było w końcu poznać nowe twarze :wink:

milo, milo, ja sie zastanawiam ile jeszcze Bukowin musze zaliczyc zeby poznac wszystkich :grin:

w końcu trzeba by napić razem :grin:

no wlasnie :facepalm:

co do tekstow zlotu, to WhyMe tez dal rade:

" gdzie mi tu z jakims autem w gównie... sorry dizlu" :grin:

Opublikowano

hyhyhy :grin: ja na tegorocznym nie narzekałam na brak nowych znajomości :hi:pozdrawiam

Opublikowano

No to w sierpniu obowiązkowo Ostrów :wink:Kłysiu musisz przyjechać

Opublikowano

Szkoda zescie nie widzieli akcji na sniadaniu z jogurtami i pączkami :naughty:

Emerytki :cool1: ( Panie po 50 -tce) niezle zapasy zrobiły na zakonczenie pobytu :grin:

..........jednej nawet sekundowalismy :kox:

Opublikowano

ciary od samego patrzenia

naprawde swietna spolecznosc

a pomysl z identyfikatorami rewelacja

gratuluje organizatorom, zazdroszcze uczestnikom !

Jakby nie identyfikatory...., to niektórzy by mieli problem z zalogowaniem się :grin:

TY nawet siedziałeś niedaleko mnie ale auta TWojego nie było :P

Opublikowano

A tort to wogole byl?

Opublikowano
A tort to wogole byl?

torta nie było zamiast niego była świnia :grin::banan:

Opublikowano
A tort to wogole byl?

W tym roku nie było.

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

torta nie było zamiast niego była świnia :grin::banan:

Świnia co rok jest :decayed:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Szkoda zescie nie widzieli akcji na sniadaniu z jogurtami i pączkami :naughty:

Emerytki :cool1: ( Panie po 50 -tce) niezle zapasy zrobiły na zakonczenie pobytu :grin:

..........jednej nawet sekundowalismy :kox:

Trzeba było walnąć fotki to by się zrobiło później stop klatkę :grin:

Opublikowano

Świnia co rok jest :decayed:

W tym roku niestety nie zdążyłem bo sie jeden osobnik dorwał i nie dał pojeść

20140329_223832.jpg

Opublikowano

Świnia była zacna:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.