Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki TV 42 cale ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plazma jest dużo bardziej tolerancyjna jeśli chodzi o jakość obrazu gdy podłączysz pod zwykłą antenę w porównaniu do LCD. Poza tym nie smuży, czerń jest czarna i nawet tani model ma ją duuuuuużo lepszą od jakiegoś drogiego LCD, nie ma problemu kątów można by tak długo. Wypalanie ? Nową plazmę trzeba dotrzeć tzn nie katować przez "pierwsze" godziny i nie będzie problemów. No chyba, że oglądasz TVN24 przez miesiąc bez wyłączania TV :P Ale w takim przypadku i LCD zawiedzie :) Najlepiej zainwestować już w dobry sygnał, np. taką Cyfre no i jak raz zobaczysz HD to juz będziesz tylko to oglądał. Nie sugeruj się aż tak bardzo radami sprzedawców bo najczęściej mają plan sprzedażowy i jeśli mają premie za LCD Samsunga to zrobią takie pranie mózgu, że jeśli ktoś się nie zna to kupi jak głupia baba na bazarze :naughty: Najbardziej polecane modele na forach to:

- Panasonic th-42pv80 lub modele full hd th-42py80 lub th-42py85

- Samsung PS42A451

- LG 42PG6000

Najlepiej każ sobie podłączyć TV pod np. eNke bo na wszystkich telewizorach w sklepach leci super materiał z DVD. Podłączysz w domu i będzie płacz. Aha nie jestem sprzedawcą plazm :polew: pozdrawiam

Opublikowano

polecam plazmę Panasonic, mam model PV8P 42", cyfrę + tez i PS3 za niedługo :wink4:

brat posiada model 37" PX80, cyfrową kablówkę + używa do PS3, sprawdza się za***iście. Ktoś kto pisze, że plazma do konsoli jest bee, nigdy nie grał na plażmie Panasonic'a!!

na forach typu HDTV seria PV/PX 8/80 jest bardzo plecana jako "jakość w stosunku do ceny".

Wątek o tej serii, na forum HDTV ma prawie 350 stron, znajdziesz tam dużo ciekawych informacji.

zarówno LCD jak i plazma mają swoje + i -. Jak masz możłiwośc to obejrzyj ten sam materiał, na takich samych ustawieniach tv na LCD i plażmie...sam musisz wybrac co dla ciebie jest lepsze.

Ja wybrałem plazmę Panasonic'a i jestem b. zadowolony, pod kątem cyfra+, dvd i PS3 :good:

acha kupowanie i porównywanie LCD/plazma do odbioru tv ze zwykłej antey to jakieś nieporozumienie! lepiej zachowac stary tv CRT :wink4:

dokladnie .. ja niedługo bede zarzucal sidla na serie PV80 ... [zastanawiam sie tylko czy 37 czy 42 ]

narazie kupilem LCD 26" Toshiby do sypialni ... :naughty::dance:

Opublikowano

A co sądzicie o Samsungu LCD Full HD 40 cali LE40N87B D ????

Ostatnio jest w kilku sklepach w promocji za około 2800-2900zł. Warto kupic ???

Opublikowano

Ale ten model plazmy Panasonica nie jest Full HD :(

Opublikowano

No nie jest. Wolalbym tego panasa samiast samsunga. Full hd nie zretuszuje problemow typowych dla LCD - ciągle zostaną słabe kąty, szaro-świecąca czerń, smużenie. Poza tym full hd odczujesz tylko na TV 50 cali i większych no chyba, że siedzisz z nosem w telewizorze :)

Opublikowano

Ale kupując teraz TV trzeba patrzeć przyszłościowo,bo za kilka lat, wcześniej czy póżniej większość programów na platformach cyfrowych będzie nadawana w Full HD.

Opublikowano

Niby tak ale zapewniam Cię ze nie odczujesz różnicy między HD Ready a FULL HD. Twój wybór. Ja wolę PV80 - nie tylko ja ale jakies 2/3 osób szukających TV do 3 tyś.

Opublikowano

Ale ten model plazmy Panasonica nie jest Full HD :(

Uwierz mi - rozdzielczość to nie wszystko. themichals dobrze Ci radzi, a za kilka lat to ceny będą na tyle niskie, że spokojnie wymienisz sobie TV na SUPER FULL HD :kox:

Opublikowano

Ja mam Plasmę LG 42" i jestem zadowolony na razie Full HD i tak jest z konsoli i płyty Bluray a cyfrówki dają HD Ready

bo im się nie opłaca dawać Full HD [br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 23:52 _________________________________________________42PT81 Time Machine taki cuś mam od października 2007r i jest ok z analogowy kablówki trochę słaby obraz, aleteraz mam dekoder cyfrowej kablówki i jest super

Opublikowano

A nie ma plazm Full HD ?

Opublikowano

No telewizor super tylko pobór mocy 385 WAT . Skoro ma większą rozdzielczość to chyba będzie lepszy od modelu Panasonica TH-42PV80.

Jak jest z poborem mocy w TV LCD około 40 cali ???

Opublikowano

Panasonic th-42py8 to full hd dla ubogich :) Według mnie już lepiej kupić pv80. Poczytaj na forach. Jeśli już to Panas th-42py80 :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Odgrzewam kotleta :wink4: Ogladalem wczoraj Panasa 42py80, powiem szczerze obraz zbytnio mnie nie zachwycil, kolorki niezbyt ladne :confused4: Z boku stal lcd Szajsunga z koncowka modelu oznczona jako q91 i obraz wygladal ladniej od Panasa, mimo ze to lcd... Juz sam nie wiem co kupic....

Opublikowano

Prosz :)

http://www.plazma-lcd-fakty.pl/

Gdybym teraz musiał zmienić TV nadal bym celował w plazmę. Tym razem jednak w Full HD 52".

Opublikowano

Ja właśnie niedawno zanabyłem nowy TV.

Celowałem w 40-42 cale, gdyż większy to już by był przesada do mojego pokoju.

Parę miesięcy surfowałem po forach i...ze względu na technikę itd. wybrałem Toshibę 42Z3030DG.

Full HD, 100hz i inne bajery.

W związku z tym, że trochę poczytałem o awariach itp, ostatecznie zakupiłem inną Toshibę - 40 cali, a mianowicie model 40ZF355DG.

W sklepie internetowym z Piaseczna kupiłem za niecało 4800 - bardzo dobra cena jak na wtedy.

Posiada Full HD, 100hz i inne bajery.

Na razie odbieram z analogowej kablówki - obraz kiepski, ale to wina kablówki (porównywałem u kumpla).

Oglądałem ostatnio Casino Royale na BD - :kox:.

Obraz po prostu rewelacyjny.

Gry na PS3 - marzenie.

Zaletą tego TV (jak dla mnie) jest to, że posiada głośniki 2x30w (czyli spore) i wyjście na suba, więc na razie mogę się obyć bez kina domowego - dźwięk na Casino Royale był zaje..., mimo braku jeszcze suba.

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z tego TV i mogę polecić.

Jak tylko założe jakiegoś Cyfrowego Polsata, albo kablówkę cyfrową wprowadzą, to chyba będę w pełni szczęśliwy.

Opublikowano

Odgrzewam kotleta :wink4: Ogladalem wczoraj Panasa 42py80, powiem szczerze obraz zbytnio mnie nie zachwycil, kolorki niezbyt ladne :confused4: Z boku stal lcd Szajsunga z koncowka modelu oznczona jako q91 i obraz wygladal ladniej od Panasa, mimo ze to lcd... Juz sam nie wiem co kupic....

Pewnie na Panasa puścili sygnał analogowy marnej jakości , a na Samsunga włączyli płytę DVD w Full HD. To stara sztuczka sprzedawców - od niektórych modeli mają podobno za to prowizję. Porównywać można jeśli dostarczony sygnał będzie takiej samej jakości.

Opublikowano

Pewnie na Panasa puścili sygnał analogowy marnej jakości , a na Samsunga włączyli płytę DVD w Full HD. To stara sztuczka sprzedawców - od niektórych modeli mają podobno za to prowizję. Porównywać można jeśli dostarczony sygnał będzie takiej samej jakości.

Dokładnie! Czasami jak przechodzę obok jakiegoś stanowiska RTV z telewizorami LCD/Plazmowymi to się chwytam za głowę widząc co oni na nich puszczają. Ja nie wiem w jaki sposób można zachęcić ludzi do kupna takiego telewizora. To tak jakby w salonie samochodowym ubrudzili auta gównem i dali na wystawę w nadziei, że to zachęci potencjalnych nabywców.

Opublikowano

a co mozna powiedziec o plazmie Samsuna 42" za 1799zl ( w Media Markt jest teraz za tyle )

nie znam modelu[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 21:03_________________________________________________dobra nie znam modelu ale mam jakies tam dane

kontrast 100 000: 1

wejscie HDMI x2

funkcja PIP

rozdzielczosc 1024x768

kat widzenia 175/175

SCART x2

cyfrowa redukcja szumow

filtr grzebieniowy

do 100 000h godzin pracy matrycy[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 21:07_________________________________________________czy wg was oplaca sie za ta cene brac 42" plazme samsunga ?

czy raczej odpuscic i dolozyc lub kupic za ta cene lcd lub plazme o mniejszej srednicy ?[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 21:08_________________________________________________http://mediamarkt.pl/zielona_gora/gazetka/ <-- tu link :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.