Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki TV 42 cale ?


Rekomendowane odpowiedzi

A i wyprzedzając , wiem że 42PQ6000 był by lepszy , ale teraz chyba już nie dam rady z kasą ( chociaż w ratach to nie dużo więc może :> ) UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW NA ALLEGRO !!! Gdyby nie ten gnojek to teraz nie miał bym problemów z kasą.[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:19_________________________________________________No właśnie, skąd się biorą aż takie różnice?? 2300 - 3500zł ?? Rozumiem,że sklep internetowy ma mniejsze koszty utrzymania, ale taka różnica wydaje mi sie podejrzana. A..... i kupuje tylko w sklepie, gdzie odbiorę towar "do reki", żadnych przesyłek i tego typu spraw. Muszę ochłonąć z tego przekrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny mogą być bardzo rozbieżne.

Swoje 40 calowe LCD kupiłem w sierpniu za 5000 w sklepie internetowym, a w tym samym czasie w MM stał za 7300 !!!

Rożnica kolosalna - za tą różnicę zapasło się PS3 i parę innych pierdół.

Poszukaj sklepu internetowego w swoich okolicach. Niektórzy oferują transport własny - przywiozą, wniosą, rozpakują ... widzisz, co bierzesz, a cena dużo niższa.

Dodam, że ich transport jest nawet lepszy - jeżeli coś się uszkodzi, to zwalasz na nich, a tak podczas transportu może się coś przydarzyć (odpukac :wallbash:).

W plazmach nie doradzę, ale napewno bierz 42 cale, bo te TV robią się szybciutko małe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam również pokój 4x4 i po przekątnej patrze na samsunga le 40 a656 a1 i osobiście uważam, że jest baaardzo duży /ale to kwestia gustu. Kupiłem go w sklepie intern. sirius, jakieś 1300zl taniej niż w media. Osobiście bardzo polecam ten model lcd, ale proszę się mną za bardzo nie sugerować, bo żaden ze mnie znawca telewizorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go w sklepie intern. sirius

to Ci sie udało bo siriusa nie ma juz jakis czas na rynku a dlugi jeszcze oddaja..

co do cen to nie tak dawno model ps50a656 w MM kosztowal 5,300 a w saturnie ten sam model tylko 4700 takze warto poszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalnie do pokoju 4x4 będzie 42 cale ale i 46 nie będzie przesadą - przy rozdzielczości full HD nawet z bliska oglądanie dużego ekranu to nie problem (nie dostrzega sie pikselów) a wiadomo że to większy fun :kox:

Co do plazmy to polecam bardzo mocno przyjrzeć sie ofercie Panasa i poczytać o nich na hdtv

Mam nadziję że kolega dobrze prześledził wady i zalety obu technologi.

Kolego bintom następnym razem jak zapodasz podobną kwestie to określ koniecznie budżet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem przedwczoraj. LG 42PQ3000. Jestem bardzo zadowolony, że nie kupiłem mniejszego. Faktycznie szybko się można przyzwyczaić do tej wielkości. Kupiłem go w sklepie internetowym EURO AGD ( zrobiłem to u nich,bo najlepiej to wyglądało z ratami ) . Jak się pytałem wcześniej ( 2X ) o ubezpieczenie to oczywiście mówili,że go nie ma. Przy podpisywaniu umowy okazało się że ubezpieczenie jest i nie można z niego zrezygnować ! Mało tego to wynosi 20.30zł miesięcznie !! Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy , że pier.... tą babe w twarz, ale po telefonie do mojej kobietki zgodziłem się na to bo nie mamy już sił i chcieliśmy mieć ten TV wreście. Pani widziała moją reakcje na ubezpieczenie i po wszystkim dała mi numer do banku ( Cetelem) i zaproponowała,żebym do nich zadzwonił za ok 2 tyg. i powiedział,że chce zrezygnować z ubezpieczenia. Podobno czasami na to pozwalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wielkości to powiem Wam że ja też zrobiłem błąd i kupiłem 32"... bo przecież 21" starczało i było OK... na szczęście po roku wcisnąłem go rodzicom i teraz z ok. 2 - 2,5m oglądam 40"... jest OK ale teraz kupiłbym 42" albo większy...

zadowolenia z zakupu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pytałem wcześniej ( 2X ) o ubezpieczenie to oczywiście mówili,że go nie ma.

dziwne, brałem coś na raty GE Money i Cetelem i też była gadka o ubezpieczeniu ale jak się kobitę przycisnęło, a miały być raty 0% i bez żadnych dodatkowych opłat to okazało sie, że nie jest to obligatoryjne :decayed:. pewnie maja od tego prowizję to wciskają napaleńcom :wink4:

ale miłego oglądania na "42 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pytałem wcześniej ( 2X ) o ubezpieczenie to oczywiście mówili,że go nie ma.

dziwne, brałem coś na raty GE Money i Cetelem i też była gadka o ubezpieczeniu ale jak się kobitę przycisnęło, a miały być raty 0% i bez żadnych dodatkowych opłat to okazało sie, że nie jest to obligatoryjne :decayed:. pewnie maja od tego prowizję to wciskają napaleńcom :wink4:

ale miłego oglądania na "42 :)

dokładnie tak jak piszesz... ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i wciskają jak mogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go w sklepie internetowym EURO AGD ( zrobiłem to u nich,bo najlepiej to wyglądało z ratami ) .

W EURO najlepiej jest brać na 6 rat - spłaca sie dokładnie cene towaru z półki a do tego w zależności formy (ostanio tak było) moża przez pierwsze 5 miesięcy nic nie spłacać ale przy 6 racie wpłacić całość - to wszystko oczywiście Free ;) tzn bez ukrytych czy dodatkowych kostów.

Dodam że jak pupiłeś w Euro to niby masz 7 dni w takcie których przyjmą za bez opłat twój stary tv inaczej musisz go wywieść do punktu skupu (równeiż wysypiska) a tam moga ale nie musza rządać jakiejś opłaty (od jednej sztuki raczej nie biorą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem się właśnie na infolinii z tymi ratami 30 x 0 w EURO i Pani zapewniała mnie że jest to podzielona na 30 wartość towaru... ubezpieczenie nie jest obowiązkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdo..... oszusty !! Dowiesz sie o tym jak bedziesz chcial podpisac umowe.

podpisuję pojutrze... a parę miesięcy temu jak brałem TV to odpuścili dopiero jak powiedziałem że rezygnuję z zakupu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich przy okazji co myślicie o Sony Bravia KDL-32W5500

posiadam cyfrowy Polsat i oglądam dużo sportu

dzięki i pozdrawiam serdecznie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak od siebie, żeby założyć sobie telewizor 42 cale to musi być sygnał cyfrowy i najlepiej HD, no chyba że będziemy oglądać z okna od sąsiada to bedzie nam się wydawało że obraz jest ładny.

Jeżeli już brać TV tego pokroju to już warto szukac TV z dyskiem twardym ( i już jest łatwiej sie zdecydować który, bo mniejszy wybór). Za pomoca takiego dysku możemy nagrać sobie film oczywiście, ale nie tylko. Po załączeniu TV przeważnie nagrywane jest to co oglądamy i kasowane po wyłączeniu TV (czas nagrywania przeważnie wynosi 2 godziny, a gdy się zapełnią te 2 godzinki to TV przechodzi w nagrywanie cykliczne, czyli najstarsze kasuje, a chwilę obecna nagrywa).

Dla mnie najładniej świecą Samsungi i LG. Ale to już tak jak z muzyką jeden lubi klasykę, drugi disco polo itd.

Tutaj ja bym nie podpowiadał, bo każdy ma inne wyobrażenie jak ma obraz wyglądać.[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 11:59_________________________________________________Więc iść do sklepu zobaczyć na żywo i brać tek który się podoba, najlepiej w Full HD i z dyskiem.

Aha tak na marginesie TV miały bardzo stanieć ale kryzys wszystko spieprzył (miały wejść TV laserowe, dotyczy porównania z LCD):

- zmniejszenie poboru energii prawie o 30%,

- zwiększy odwzorowanie gamy kolorów do 90% (LCD około 65%),

- zmniejszy się również o 30% waga

- tańszy o 30%

To miały one wejść do produkcji pod koniec 2008 roku, i teraz by były pierwsze sztuki, a tak obecnie poszukują sponsorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...