Czy to padające turbo?

marys

Panowie mam takie objawy podczas doładowania bardzo głośno słychać dziwny dźwięk wychodzący spod maski, a dokładniej od strony turbiny. Gdy ten dźwięk się pojawi doładowanie dochodzi z trudem do 0,4bar i auto jest słabe (dodam samochód po czipie) jeśli na chwile ucichnie auto nagle dostaje kopa ale to chwilowe bo jest coraz gorzej, na biegu jałowym też po dodaniu gazu mocniej pojawia się ten dźwięk i aż w tłumiku dziwnie słychać, jeśli samochodem jadę bardzo delikatnie bez dociskania gazu auto pracuje normalnie i bez żadnych dziwacznych głosów. Jeszcze jedno wydaje mi się że tez kopci trochę na biało. mechanik u którego byłem na oględzinach stwierdził jednoznacznie zaciera się turbawka co wy o tym sądzicie? jeszcze jedno jesli zmieniac turbo to regenerować stare czy kupić jakieś inne k03 k03s k04 jakie mam teraz i na jakie najlepiej zmienić.

jak kupisz jakies inne to nie wykluczone ze tez bedzie do regeneracji. sciagnij waz od turbo i sprawdz co sie dzieje z wirnikiem albo daj to mechanikowi niech luknie co i jak

Posprawdzaj czy wszystko szczelne, zrób komplet logów, turbo sprawdź sam to będziesz wiedział na czym stoisz. Jeżeli turbo będzie w stanie agonalnym to najlepszym wyjściem jest chyba hybryda od klubowicza Devastation (obudowa K03 po przeróbce+ nowe bebechy K03s)

Ile kosztuje taka przyjemność od klubowicza Devastation Hybrydy? co mi da taka k03s ?

Wejdź na jego profil, na dole w polu SYGNATURA jest jego telefon, zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

A co taka turbina da? Zapewne będzie porządnie zregenerowana i będzie miała większe możliwości niż zwykłe K03... Dołożysz kilka gratów, program i będziesz sie cieszył, że auto zapier....ala. :decayed: