Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieszczelność pod wtryskiem


Hezen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj miałem bardzo przebojową noc, zabrakło wachy i zapowietrzyłem układ na szczęście z układem paliwowym dość szybko się uporałem, dobrze że przy pomocy był ze mną tata który zauważył przy odpalaniu że na jednym z wtrysków jest nieszczelność.

Naprawę chciałbym dokonać sam, czuję się na siłach i nie mam przeciwwskazań psychofizycznych (tak mi się wydaje :naughty: ), więc tutaj pokieruję do was pytanie:

Czy po wyciągnięciu wtryskiwacza zmieni się jego kąt i niezbędna będzie pomoc VAG'a żeby go ustawić?

Gdzie mogę kupić uszczelkę (na allegro widziałem zestaw naprawczy wtrysku ale nie potrzebuje zbędnych wydatków i chciałbym kupić samą uszczelkę) i na co zwracać uwagę przy wymianie uszczelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie jest napisane: "Nieszczelnosc pod wtryskiem", wiec domyslam sie, ze chodzi o polaczenie miedzy wtryskiem i gniazdem w glowicy. :whistling: Moze smialo dzialac. Nic sie nie zmieni, nie rozreguluje. Wyciagaj wtrysk, wyczysc dokladnie gniazdo, wloz nowy pierscien usczelniajacy (koszt 5 PLN), dokrec uchwyt i po sprawie. 20 min roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między wtryskiem a korpusem (gnazdem w głowicy) jest mokro, po odpaleniu widać że robią się bąbelki.

Przy odpowietrzaniu gdy poluzowałem rurki paliwowe, to podczas kręcenia widać było jak paliwo zostaje rozpylane gdy mieszanka była sprężana.

Dzięki za szybką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nakretka wtrysku pękła ,wyjmij ten wtrysk i go sprawdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak go muszę wykręcić, więc tylko wtedy okaże się co jest nie tak.

Nie przyjmuje na razie czarnego scenariusza wymiany wtrysku... oby na uszczelce się skończyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak go muszę wykręcić, więc tylko wtedy okaże się co jest nie tak.

Nie przyjmuje na razie czarnego scenariusza wymiany wtrysku... oby na uszczelce się skończyło :)

wtrysk to groszowa sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wtryskiem jest wszystko w porządku, wystarczyło wyczyścić gniazdo i zmienić podkładkę.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...