Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co według was będzie lepsze ?


sławek85

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dylemat co myślicie czy lepiej swoja ze regenerować czy kupić już zregenerowaną . Czas to około4 godziny regeneracji to zależy co konkretnie jej dolega jak trzeba tulejować 1 dzień co sądzicie o tym ? Dodam ze regneracja od 500zł do 800zł a na allegro wysyłają ci i masz a starą odsyłasz i kaucja 300zł powraca do ciebie . Mam nadzeje ze w manualu pójdzie wymiana bez kłopotu . Robił już ktoś już wymianę w a4 b6 3.0 asn manual quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś co chcesz regenerować. Ale mimo wszystko chyba pewniejsza swoja, no chyba że fachowiec pewny to wtedy bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maglownicę a tak konkretnie co jej jest to nie wiem zanika wspomaganie i ma luz ale płyn jakoś nie ubywa

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

morze ktoś poleci fachowca który regeneruje moją i wyśle lub wyśle m już zregenerowaną. Najbliżej mam ten zakład

Regeneracja przekładni układu kierowniczego Siedlce. Regeneracja Maglownic w Siedlcach. Usługi ślusarsko-tokarskie. Regenerujemy maglownice w Sokołowie Podlaski, Łosicach, Łukowie, Mińsku Mazowieckim, Siemiatyczach oraz Garwolinie . Regenerował tam ktoś coś już u nich ?

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 19:45 ----------

panowie może zna ktoś z was jakiś dobry warsztat godny polecenia który regeneruje lub ma na stanie maglownice do a4 b6 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneruj.

TO najlepsze rozwiązanie,masz pewność że nie strzeli uszczelniacz.

Kupowanie takich części z demobilu nie ma większego sensu,bo jest trochę pracy przy tym.

Tak jakbyś montował używane łożysko w koło a chciał pojeździć samochodem 5 lat. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...