Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Budowa pomieszczenia


kicker

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośbą o porady bo ja tych tematów nie ogarniam(na razie) a nie mogę również znaleźć osoby która była by w stanie to ogarnąć.

Chciałbym otworzyć małą ręczną myjnię, Autodetaling oraz sprzedaż kosmetyków samochodowych itp. na własnym podwórku.

Plan na początek, jako że mój budżet to 50 tyś. zł

Postawić duży blaszany garaż, działać rok, i starać się o dotacje na rozwój firmy. (W tym czasie zajmowałbym się myciem na małą skale)

Gdybym uzyskał dotacje rozbudowa o pomieszczenie socjalne, wc, poczekalnie itp.

Zastanawiam się nad wykorzystaniem/przebudową obecnego pomieszczenia gospodarczego i przerobieniu go na social, wc i resztę i dostawienie do tego garażu.

Wiem że najlepiej byłoby wyburzyć to pomieszczenie, zbudować wszystko od nowa ale mój budżet jest chyba 3-4razy za mały.

image.jpg

Taki garaż chciałbym dostawić.

garaz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja wymaga pozwolenia na budowę i raczej na granicy działki tego nie możesz zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w firmie takie blaszaki ustawione do magazynowania profili.Powiem Ci ,że w lato niemiłosiernie się nagrzewają ,a do mycia to chyba średnio potrzebne.

U mnie w mieście takie niewielkie myjnie raczej są pod namiotami(grube tworzywo/gumowane na stelażu).

Tu mam oferte i pomysł dla Ciebie ;-)

Kontener biurowy i Namiot na Myjnie/Magazyn (4085703663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...