Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne B6 avant KBR 88** kolo 11:15 pod lidlem w Brzesku :good::hi:

zgadza sie :good:

stała tam dzis moja bryczka

pozdrawiam kolege z Bochni

a Ty bys w koncu na spota przyjechal :)

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 274,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czarne B6 avant KBR 88** kolo 11:15 pod lidlem w Brzesku :good::hi:

zgadza sie :good:

stała tam dzis moja bryczka

pozdrawiam kolege z Bochni

a Ty bys w koncu na spota przyjechal :)

no może mi sie uda w najbliższym czasie odwiedzic was w kraku

Opublikowano

Ogr pod ZUSEM :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj ok 13:45 na dywizjonu 303 kompus_2005 a dokładnie jego auto :naughty:

zgadza się zbierałem się w trasę PL-I

Opublikowano

TrueOgr na Bobrzyńskiego jak wracał do domu :cool1:

Opublikowano

Kilka minut po północy kolega z B5 pod KFC, smacznego :)

Opublikowano

Kilka minut po północy kolega z B5 pod KFC, smacznego :)

kepasa ma B6 :polew: joke :naughty:

Opublikowano

TrueOgr na Bobrzyńskiego jak wracał do domu :cool1:

nie widziałem Cię :naughty:
Opublikowano

nie widziałem Cię :naughty:

czasem trzeba ściągnąć kapelusz i popatrzeć w lewo i prawo :decayed:

Opublikowano

nie widziałem Cię :naughty:

czasem trzeba ściągnąć kapelusz i popatrzeć w lewo i prawo :decayed:

jechałem na autopilocie i spałem :decayed: to raz, a dwa to inni mają się za mną rozglądać nie na odwrót :evil: :evil:
Opublikowano

inni czytaj --> fajne laski :naughty:

Opublikowano

inni czytaj --> fajne laski :naughty:

no to to jacha, ale Tytus to nijak nie podchodzi pod tą kategorię :polew: :polew:
Opublikowano

Gruszka za Pandą :naughty:

Ogr przed :naughty:

Opublikowano

kolega z granatowej B5 avant Powstania Warszawskiego około 17:50

I o ile się nie mylę to Cuber swoim cabrio pod Plaza około 18:20

Opublikowano

znów Gruszka :polew:

Opublikowano

znów Gruszka :polew:

Śakoś tak wyszło :tongue4:

Opublikowano

25.06.2010r 18:18 Cuber na ul. Kalwaryjskiej lansowal sie Cabrio :gwizdanie:

Opublikowano

no to moze i ja cos dopisze...

wiec jadac swoim nowym nabytkiem B5 Avant :ON: na włoskich numerach rejestracyjnych :guma::P koło 18:40 pod Cracovia granatowy Avant B5 z naklejka klubowa na tylnej klapie postał chwilke za mna na swiatłach. po czym ja skreciłem na aleje w prawo a kolega pojechał chyba prosto :siema:.

i nie mineła chwila a pod bonarka w strone wieliczki natrafilem na kolejne Audi Avanta z ramkami klubowymi pani za kierownica :siema: i wgniotka na tylnej klapie pojechala w bierzanowska.

nie znam was jeszcze wiec stwierdzilem ze machac trabic i mrugac swiatłami nie bede bo sobie pomyslicie ze :wtf::co:.

Opublikowano

i nie mineła chwila a pod bonarka w strone wieliczki natrafilem na kolejne Audi Avanta z ramkami klubowymi pani za kierownica :siema: i wgniotka na tylnej klapie pojechala w bierzanowska.

nie znam was jeszcze wiec stwierdzilem ze machac trabic i mrugac swiatłami nie bede bo sobie pomyslicie ze :wtf::co:.

:gwizdanie: bieżanowska Panie :wink4:

Opublikowano

yyy no tak :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.