Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu :naughty:

Wąski i :naughty: :naughty: :naughty::good:

:wink4:
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zieluch :wink4:

Opublikowano

zawiła srebrne b5 kr48648 sedan chyba gośc tam mieszka labo pracuje bo codziennie stoi..... :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie znam ludzi z forum (narazie;) ) ale zastanawiało mnie kto dzisiaj pucował czarną b5 sedan na parkingu Krokusa - przeglądnąłem galerie i wyszło na to że to Pablo - pozdrawiam:)

Opublikowano

Tytus, carefour czyżyny - pozdro :cool1:

Opublikowano

Nie znam ludzi z forum (narazie;) ) ale zastanawiało mnie kto dzisiaj pucował czarną b5 sedan na parkingu Krokusa - przeglądnąłem galerie i wyszło na to że to Pablo - pozdrawiam:)

Pablo Ty mieszkasz na tym parkingu? :polew:

Opublikowano

A ja ostatnio nie moge nikogo wyczaic.... co Wy sie ukrywacie przedemna ???

Opublikowano

dzis tischnera czarne b5, s4 znaczek z tyłu , combi, nie wiem czyje to

To cha mój

Opublikowano

Nie znam ludzi z forum (narazie;) ) ale zastanawiało mnie kto dzisiaj pucował czarną b5 sedan na parkingu Krokusa - przeglądnąłem galerie i wyszło na to że to Pablo - pozdrawiam:)

Na krytym :?: :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 02:53_________________________________________________

Nie znam ludzi z forum (narazie;) ) ale zastanawiało mnie kto dzisiaj pucował czarną b5 sedan na parkingu Krokusa - przeglądnąłem galerie i wyszło na to że to Pablo - pozdrawiam:)

Pablo Ty mieszkasz na tym parkingu? :polew:

:decayed:

Opublikowano

Nie znam ludzi z forum (narazie;) ) ale zastanawiało mnie kto dzisiaj pucował czarną b5 sedan na parkingu Krokusa - przeglądnąłem galerie i wyszło na to że to Pablo - pozdrawiam:)

Na krytym :?: :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 02:53_________________________________________________

Nie znam ludzi z forum (narazie;) ) ale zastanawiało mnie kto dzisiaj pucował czarną b5 sedan na parkingu Krokusa - przeglądnąłem galerie i wyszło na to że to Pablo - pozdrawiam:)

Pablo Ty mieszkasz na tym parkingu? :polew:

:decayed:

tak, na krytym :wink4:

Opublikowano

Tytus, carefour czyżyny - pozdro :cool1:

Również pozdrawiam :hi:

Opublikowano

wczoraj w nocy pod KFC koło ronda ofiar katynia , b.ładna czarna B7 :hi:

Opublikowano

dzis widziałem w Koszalinie przy galeri handlowej "forum" ładną b5 czarną sedan na ramkach klubowych fajnie ze tak daleko od domu mozna spotkać bratnią dusze :naughty:

Opublikowano

Wczoraj czerwone A4 B5 Avant w chrzanowie na SO blachac z naszymi ramkami :P widzialem :P

Opublikowano

dzis widziałem w Koszalinie przy galeri handlowej "forum" ładną b5 czarną sedan na ramkach klubowych fajnie ze tak daleko od domu mozna spotkać bratnią dusze :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.2460

:wink4:

Opublikowano

jarko thx :wink4:

Opublikowano

Wtorek na klasztornej niebieskie :audi: chyba B6 na naszych ramkach pod bilbordem, kierownik biegal obok samochodu... stalem tam w korku i wolalem go na CB bo widzialem, ze ma bata ale bez odzewu... :mysli: ...kto to taki....

Opublikowano

Wtorek na klasztornej niebieskie :audi: chyba B6 na naszych ramkach pod bilbordem, kierownik biegal obok samochodu... stalem tam w korku i wolalem go na CB bo widzialem, ze ma bata ale bez odzewu... :mysli: ...kto to taki....

moje okolice ale nie ja :mysli:

Opublikowano

Wąski :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 16:32_________________________________________________A potem Wąska :wink4: :>

Opublikowano

Wtorek na klasztornej niebieskie :audi: chyba B6 na naszych ramkach pod bilbordem, kierownik biegal obok samochodu... stalem tam w korku i wolalem go na CB bo widzialem, ze ma bata ale bez odzewu... :mysli: ...kto to taki....

siemka to ja :decayed: widocznie nie miałem włączonego cb :tongue4: miałem problema z kołem u przyczepy a lało jak niewiem cały mokry byłem :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.