Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karzczi na Nowohuckiej, z początku Cie nie poznałem :wink4:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 274,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karzczi na Nowohuckiej, z początku Cie nie poznałem :wink4:

Karzczi który to :?: :blink:

:decayed::kox:

Opublikowano

Wczoraj czerwone A4 B5 Avant w chrzanowie na SO blachac z naszymi ramkami :P widzialem :P

to jo :)

Nie byłeś w ostatnią sobotę w okolicach Limanowej (Przyszowa) ?

mam dom w Przyszowej :)

Opublikowano

czarna lub granatowa b5 dziś na Batorego w Tarnowie na ramkach clubowych. Kto tooo :mysli:

Opublikowano

czarna lub granatowa b5 dziś na Batorego w Tarnowie na ramkach clubowych. Kto tooo :mysli:

Jak CLUB-owych to nie od Nas :no:

Opublikowano

czarna lub granatowa b5 dziś na Batorego w Tarnowie na ramkach clubowych. Kto tooo :mysli:

Jak CLUB-owych to nie od Nas :no:

Właśnie miałem to samo pisać :decayed:

Opublikowano

Wolbrom, grafitowa b5, sedan na KR*. Ktoś kupił parę rolek Super Maty z Isovera :decayed:

Za kierownicą pani ; -)

Kto to był?

Opublikowano

Baaardzo ładny niebiesko metaliczny avant b6 Kr *70 z naklejką F1 na klapie, dzisiaj ok 19ej śmignął obok mnie na opolskiej na wysokości Azorów;)

Opublikowano

Baaardzo ładny niebiesko metaliczny avant b6 Kr *70 z naklejką F1 na klapie, dzisiaj ok 19ej śmignął obok mnie na opolskiej na wysokości Azorów;)

Wąski. :rolleyes:

Opublikowano

Baaardzo ładny niebiesko metaliczny avant b6 Kr *70 z naklejką F1 na klapie, dzisiaj ok 19ej śmignął obok mnie na opolskiej na wysokości Azorów;)

Wąski. :rolleyes:

:wink4:
Opublikowano

Wolbrom, grafitowa b5, sedan na KR*. Ktoś kupił parę rolek Super Maty z Isovera :decayed:

Za kierownicą pani ; -)

Kto to był?

pewnie pani Themon-owa :wink4:

Opublikowano

Wolbrom, grafitowa b5, sedan na KR*. Ktoś kupił parę rolek Super Maty z Isovera :decayed:

Za kierownicą pani ; -)

Kto to był?

pewnie pani Themon-owa :wink4:

Chłop też siedział ale za pasażera :wink4: Ramkę miał tylko z tyłu jak dobrze kojarzę..

Opublikowano

Baaardzo ładny niebiesko metaliczny avant b6 Kr *70 z naklejką F1 na klapie, dzisiaj ok 19ej śmignął obok mnie na opolskiej na wysokości Azorów;)

Wąski. :rolleyes:

:wink4:

"Bardzo ładny" nie przesadzajmy - ładne to dopiero będzie ;)

Opublikowano

Kto mieszka na dywizjonów 303 ?

Mieszka w tym samym bloku co mój kumpel, byłeś z nim w Anglii tirem.

Opublikowano

Kto mieszka na dywizjonów 303 ?

Mieszka w tym samym bloku co mój kumpel, byłeś z nim w Anglii tirem.

ja mieszkam a jak kumpel ma na imię? Piotrek?

Opublikowano

przed wczoraj ul. rydlówka koło matecznego szara b6 combi na ramkach klubowych RT18648 czyja to nie wiem :mysli:

Opublikowano

przed wczoraj ul. rydlówka koło matecznego szara b6 combi na ramkach klubowych RT18648 czyja to nie wiem :mysli:

:bicz: no nie poznaleś mojej "maszyny" :tongue4:

Opublikowano

nie poznałem ;(

Opublikowano

Kto mieszka na dywizjonów 303 ?

Mieszka w tym samym bloku co mój kumpel, byłeś z nim w Anglii tirem.

ja mieszkam a jak kumpel ma na imię? Piotrek?

Tak Piotrek. siaki ten świat mały.

Opublikowano

Wolbrom, grafitowa b5, sedan na KR*. Ktoś kupił parę rolek Super Maty z Isovera :decayed:

Za kierownicą pani ; -)

Kto to był?

pewnie pani Themon-owa :wink4:

Chłop też siedział ale za pasażera :wink4: Ramkę miał tylko z tyłu jak dobrze kojarzę..

siedział siedział, bo zmęczony był to nie prowadził ;)

a tak to wyglądało:

9a6894af75782476med.jpg

:decayed:

btw. 5 rolek wchodzi do sedana z 2 osobami :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.