Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne B5 w sedanie na rondzie Kocmyrzowskim około godziny 19.00 :)

Pozdrawiam :hi:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czarne B7 piątek rano na orlenie przy królewskiej na klubowych ramkach :)

Opublikowano

dziś przed 13 w Ciężkowicach srebrne b6,kolega pozdrowiony przez radyjko :hi: choć nadal nie wiem z kim miałem przyjemność się mijać

Opublikowano

Waski na Oleandry :mysli: :mysli: wydaje mi sie ze to Twoja furka , czarna fela , kolor blekit , czarny gril z przodu , oklejony dach

Sliczny Avant :good: :good: :good: ,kurde B6 mi sie chyba bardziej podoba niz B7 .

Opublikowano

dziś o godz.16:15 w Gdowie od strony Łapanowa srebrny avant b5.ramki klubowe z przodu.tablice jak dobrze pamiętam KWI.pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Waski na Oleandry :mysli: :mysli: wydaje mi sie ze to Twoja furka , czarna fela , kolor blekit , czarny gril z przodu , oklejony dach

Sliczny Avant :good: :good: :good: ,kurde B6 mi sie chyba bardziej podoba niz B7 .

:tongue4: miło że się podoba :wink4:
Opublikowano

wczoraj przy zjeździe z ul. Balicka w KRK w kierunku ronda na Olkusz stoi na chodniku ciemne B6 w avancie (za każdym razem co jestem w KRK stoi tam to auto , rej nie pamiętam)....POZDRO

Opublikowano

dzis parking na wadowickiej przy buma square b6 avant szare na blachach KCH... klubowe ramki? ktoż to :) ?

Opublikowano

A to moje :) Nikt mnie jeszcze nie kojarzy bo nie moge dotrzec na spota :P

Pozdro

Opublikowano

dziś ładne B6 czarne avant 9.45 ul.Drewniana

Opublikowano

dziś ładne B6 czarne avant 9.45 ul.Drewniana

hmm ciekawe piszesz o 9:42 ze widziałeś auto o 9:45 :decayed:

Opublikowano

bo waski wyprzedza czas :polew: :polew:

Opublikowano

bo waski wyprzedza czas :polew: :polew:

:good:
Opublikowano

Środa rano:

Bora Bora srebny B5 sedan

Wczorajszy dzień:

os. Zgody parking przy hali strażaków B6 sedan LJA

ul. Śliczna i ul.Meissnera czarny B7 sedan

POZDRAWIAM :hi:

Opublikowano

Dzis o 15:30 w Limanowej skrzyżowanie koło ZUS-u b7 avant na KLI 257** :naughty: ramki klubowe z przodu.

Opublikowano

Dzis o 15:30 w Limanowej skrzyżowanie koło ZUS-u b7 avant na KLI 257** :naughty: ramki klubowe z przodu.

a pozdrawiam to ja byłem :>, przyznaję się bez bicia że śpieszyło mi się i nie zauważyłem Cię....

hmmm teraz doczytałem że to avant a ja mam sedana ale nr rej by się zgadzał a i byłem koło zusu o tej godzinie :mysli:

tak czy siak pozdrawiam :>

Opublikowano
:polew: to w koncu awant czy sedan? Cris przyznaj sie ze nie widziałes go dokładnie. :polew: :polew:
Opublikowano

Dzis o 15:30 w Limanowej skrzyżowanie koło ZUS-u b7 avant na KLI 257** :naughty: ramki klubowe z przodu.

a pozdrawiam to ja byłem :>, przyznaję się bez bicia że śpieszyło mi się i nie zauważyłem Cię....

hmmm teraz doczytałem że to avant a ja mam sedana ale nr rej by się zgadzał a i byłem koło zusu o tej godzinie :mysli:

tak czy siak pozdrawiam :>

moze i limuzyna.ja tez nie jestem pewien :wallbash:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:49_________________________________________________

:polew: to w koncu awant czy sedan? Cris przyznaj sie ze nie widziałes go dokładnie. :polew: :polew:

w szoku bylem. :polew:bo myslalem ze na KLI tylko ja i Loko z ramkami jezdze :gwizdanie:

Opublikowano

B8 KBC sedan srebrny na klubowych na kazimierzu , ktory to?

Opublikowano

B8 KBC sedan srebrny na klubowych na kazimierzu , ktory to?

pewnie Dawid z Bochni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.