Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko Okulickiego :) po rozmowie z Ogrem

kiedy :decayed:

jak to kiedy :evil: wczoraj wieczorem kiedy dałeś mi polar :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko Okulickiego :) po rozmowie z Ogrem

kiedy :decayed:

jak to kiedy :evil: wczoraj wieczorem kiedy dałeś mi polar :gwizdanie:

:mysli: jaki polar :wink4:

Opublikowano

Właśnie :) dobre pytanie

Opublikowano

Dzisiaj o 8.50 rano na obwodnicy Krakowa, ciemna B6, z tylu znaczek A4klub. Który to z Was Panowie?

Opublikowano

Dzisiaj o 8.50 rano na obwodnicy Krakowa, ciemna B6, z tylu znaczek A4klub. Który to z Was Panowie?

B6 ? B5 ? sedan ? avant ? obstawiam ze to Trzeniek :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj o 8.50 rano na obwodnicy Krakowa, ciemna B6, z tylu znaczek A4klub. Który to z Was Panowie?

B6 ? B5 ? sedan ? avant ? obstawiam ze to Trzeniek :decayed:

B6 w sedanie...

Opublikowano

Dzisiaj o 8.50 rano na obwodnicy Krakowa, ciemna B6, z tylu znaczek A4klub. Który to z Was Panowie?

Ja :wink4: zamulałem bo zimny silnik :wink4: zjeżdzałeś na Balice , prawda?

Opublikowano

Dzisiaj o 8.50 rano na obwodnicy Krakowa, ciemna B6, z tylu znaczek A4klub. Który to z Was Panowie?

Ja :wink4: zamulałem bo zimny silnik :wink4: zjeżdzałeś na Balice , prawda?

tak, zjechalem na Balice, tez wolno bo tez zimny ;)

Opublikowano

Dzisiaj o 8.50 rano na obwodnicy Krakowa, ciemna B6, z tylu znaczek A4klub. Który to z Was Panowie?

Ja :wink4: zamulałem bo zimny silnik :wink4: zjeżdzałeś na Balice , prawda?

tak, zjechalem na Balice, tez wolno bo tez zimny ;)

jedna z najładniejszych B5 w sedanie jakie widziałem , piękna sztuka ... widać że igła :kox:

Opublikowano

Dzisiaj o 8.50 rano na obwodnicy Krakowa, ciemna B6, z tylu znaczek A4klub. Który to z Was Panowie?

Ja :wink4: zamulałem bo zimny silnik :wink4: zjeżdzałeś na Balice , prawda?

tak, zjechalem na Balice, tez wolno bo tez zimny ;)

jedna z najładniejszych B5 w sedanie jakie widziałem , piękna sztuka ... widać że igła :kox:

Dzieki, ale w sumie miales farta bo akurat bylem wczoraj na myjce;)

Opublikowano

Nims

Godz. 16:30 Dąbie-M1

Opublikowano

Nims

Godz. 16:30 Dąbie-M1

widziałem ze śledzi mnie jakiś srebrny avant :naughty:

Opublikowano

I dlatego zaczales uciekac ?? :decayed:

Zgubilem Cie bo mi jakas idiotka CC droge zajechala :(

Opublikowano

eeatm od razu uciekał :decayed: po prostu sie spieszyłem :gwizdanie:

Opublikowano

"tak, zjechalem na Balice, tez wolno bo tez zimny wink" A co kolega querro7 robił na Balicach ja mozna spytać?

Opublikowano

"tak, zjechalem na Balice, tez wolno bo tez zimny wink" A co kolega querro7 robił na Balicach ja mozna spytać?

a przejezdzal... a o co chodzi? :chytry:

Opublikowano

Tak pytam bo ja do roby tam smigam.

Opublikowano

Al. pokoju ok. 9:40 w stronę grzegórzeckiego w zawrócił za fabryczną ciemny avant. :hi:

Opublikowano

dzisiaj PEPAX na stoku w KLUSZKOWCACH :)

Opublikowano

Al. pokoju ok. 9:40 w stronę grzegórzeckiego w zawrócił za fabryczną ciemny avant. :hi:

jezdzi taki starszy Pan :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.