Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

09.06.2009 cyli wtorek ok 10.30 Kryspinów Szałas u grubego przy zalewie Ciemna A4 B5 po lifcie w sedanie z wymienionym przodkiem rameczki klubowe i naklejka z tyłu. Kończył jeść fasolke kto to był?

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Dziś ok 10.30 Kryspinów Szałas u grubego przy zalewie Ciemna A4 B5 po lifcie w sedanie z wymienionym przodkiem rameczki klubowe i naklejka z tyłu.

Witam

09.06.2009 cyli wtorek ok 10.30 Kryspinów Szałas u grubego przy zalewie Ciemna A4 B5 po lifcie w sedanie z wymienionym przodkiem rameczki klubowe i naklejka z tyłu. Kończył jeść fasolke kto to był?

Pisałeś już :gwizdanie:

To mógł byś Perfidny - jego okolice.

Opublikowano

Czarny avant przed apteka na centrum :mysli:

Kierowca mial brode :kox:

jak B7 to KR54321 :gwizdanie:

Gosc przy kosci z brodka, a numery to cos z KR...08... chyba :gwizdanie:

a to furak ktory poszedl do uzytkownika GLIVIX, taka sama rejestracja jak moja: KR088KM 1.9 tdi?

to chyba nie byłem ja :>

Opublikowano

to chyba nie byłem ja :>

Ale Twój były furak :>

Opublikowano

to chyba nie byłem ja :>

Ale Twój były furak :>

czarnego avanta jeszcze posiadam :P

Opublikowano

to chyba nie byłem ja :>

Ale Twój były furak :>

czarnego avanta jeszcze posiadam :P

no to już nie wiem o co kaman :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cuber, pod M1 o 13.00

Opublikowano

Cuber, pod M1 o 13.00

Tyś jest Kamil prze c**j.

Szybciutko nabyłeś eskę :)

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

no to gratulacje

Opublikowano

pochwal sie na krakowskim :naughty:

Opublikowano

BRAWO Kamil, przynajmniej zostales wierny dobrej marce :decayed:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 10:09_________________________________________________

Czarny avant przed apteka na centrum :mysli:

Kierowca mial brode :kox:

jak B7 to KR54321 :gwizdanie:

Gosc przy kosci z brodka, a numery to cos z KR...08... chyba :gwizdanie:

a to furak ktory poszedl do uzytkownika GLIVIX, taka sama rejestracja jak moja: KR088KM 1.9 tdi?

To chyba bylo to auto, a GLIVIX to taki gosc przy kosci z brodka i wasikami ??

Opublikowano

Pod Hotelem Qubus , godz. 15

Zna ktoś? czyja to bryczka? wyglądała jakby wczoraj wyjechała z salonu , taka wypucowana :evil::cool1:

zdjciea4.jpg

Opublikowano

no własnie czyja to?? jechałem ostatnio obok niej przez dłuższy czas jechal kierowca z jakims dzieckiem chyba

Opublikowano

no własnie czyja to?? jechałem ostatnio obok niej przez dłuższy czas jechal kierowca z jakims dzieckiem chyba

był kiedys na spocie, taki chłopaczek latino matino :naughty:

Opublikowano

taki chłopaczek latino matino :naughty:

możesz rozwinąć? :mysli:

Opublikowano

taki chłopaczek latino matino :naughty:

możesz rozwinąć? :mysli:

no taki chłopaczek blondynek, włoski na żelku, laczki. Był kiedyś na spocie,, o ile to ten

Opublikowano

Dziś KERCZI godz. 16:30 Aleja Powstania Warszawskiego :)

"Patrz nie ma w ogóle korków" :polew::kox:

Opublikowano

okolice lotniska Balice godzina 11:35. Granatowa b5 sedan z ledami z tyłu. Dostkonale kojarze ze spota ale nie moge sobie przypomnieć nicka (nie, nie Pablo :))

Opublikowano

okolice lotniska Balice godzina 11:35. Granatowa b5 sedan z ledami z tyłu. Dostkonale kojarze ze spota ale nie moge sobie przypomnieć nicka (nie, nie Pablo :))

No ja też go nigdy nie moge rozkminić jakiego ma nicka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.