Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Małopolska] Widziany, widziana


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

tiaaa... Żona.

Ja słyszałem że to Przemian ubiera peruke, robi ostry make-up, minióweczka i codzień rano do Ciebie leci :)

Legenda głosi że ostatnio tak figlowaliście że cały dach pogieliście i dlatego teraz jest czarny :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew: :polew:

A jak już tak piszesz to pochwal się jaki spostrzegawczy jesteś. Staliśmy przy matecznym z Dawidem w dwie a4.

boseron podjechał do McDrivea i stał obok naszych aut chyba 5 minut a nie zauważył :decayed: :decayed:

Kurcze przepraszam ale zwykłych golasów nie s-line nie zauważam, pelno ich przeciez jeździ po mieście, jakbyście sie wyróżniali z tłumu to moze bym rzucił okiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy dach w garsci niz ogien w przeszlosci :)

a tak powaznie to Zona Przemiana, zabrala Mu ostatnio auto podobno bo byl nie grzeczny

:laghing2: :laghing2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tą niedzielę się uda ale to na razie nie pewne. :mysli:

Spoty są we wtorki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak zawsze? Bo myślałem że to tylko taka zmiana na święta :)

A w jakich godzinach bo widziałem raz 18 i 19 ta - a do której?

Zapraszamy dziś jak tylko dasz rade :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadaj nawet innym autkiem. To nie ma znaczenia...

Mało to razy byłem na spocie Seatem Inką..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że lepszym pomysłem będzie przyszły tydzień bo i większy luz będzie (dziś muszę wracać do Kęt) i można będzie pokazać lalunię :naughty:

No a lalunia ma fajny kolor :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor mi także się podoba choć szykują się drobne popraweczki (życie płata czasem przykre niespodzianki)

Z tego co pamiętam kolor kropka w kropkę jak siemian (w końcu widzieliśmy się zaledwie chwilę i jeszcze nie wiem kto był kim)

Myślę że w końcu uda się spotkanie choć ciągle dziwi mnie ta zmiana na wtorek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. Twojego kolorku nie pamiętam, ale przypuszczając że podobał się Dawidkowi to pewnie masz czarne autko.

Ja mam srebrne. Przemian też. A czarnuchy to Dawid i Kerczi[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 15:26_________________________________________________Na Matecznym mieliśmy kolejność: Kerczi, ja, Przemian, Dawid...

chociaż z tyłu mogło być na odwrót... Nie przywykłem do oglądania się za siebie :decayed: :decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przywykłes bo kazdy Cie wyprzedza i oglądasz jego tył patrząc do przodu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie bo ja staram się jezdzić przepisowo prosze Pana.. :wink4:

i to mi sie podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor mi także się podoba choć szykują się drobne popraweczki (życie płata czasem przykre niespodzianki)

Z tego co pamiętam kolor kropka w kropkę jak siemian (w końcu widzieliśmy się zaledwie chwilę i jeszcze nie wiem kto był kim)

Myślę że w końcu uda się spotkanie choć ciągle dziwi mnie ta zmiana na wtorek :mysli:

a nie czasem jakis taki niebieski jasny? :decayed: jak nie to przepraszam - nie podoba mi sie :D zarcik oczywiscie, przyjedz i pokaz wozidlo to ocenimy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaśmieciliście ten temat panowie

dlatego ze nikt nie widuje (zauważa) AR :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:26_________________________________________________dobra koniec PAnowie OT :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...