Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem problem:decayed:

Aż wstyd się przyznać jaką plamę dałem:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

W pierwszej kostce z bezpiecznikami znajdują się bezpieczniki które są ułożone w pionie i ja głupia ci...a myślełem że one są tam na zapasie więc sobie jeden wziołem do ADS:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Po włożeniu bezpiecznika problem zniknął:facepalm:

WRC z tymi bezpiecznikami dobry pomysł :decayed: dzięki:decayed: olinek2 również dzięki:thumbup1:

W ogóle dzięki wszystkim za pomoc bo bym z tym siedział jeszcze z tydzień

Opublikowano
Bozia pokarała :decayed: w niedziele sie nie reza :whistling:

Bozia pokarała nie za niedzielę tylko za głupotę:facepalm: niestety teraz mam czas na dłubanki tylko w niedziele:wink:w robocie teraz zapiernicz że nie ma czasu taczki załądować:wink:

Opublikowano

W jednym masz rację - wstyd się przyznać. :wink:

Opublikowano
W jednym masz rację - wstyd się przyznać. :wink:

Żebyś wiedział normalnie zanik mózgu we łbie dzisiaj jakiś nastąpił:facepalm::facepalm:

No nic najważniejsze że teraz wszystko śmiga jak należy:decayed: a wszystko przez to że po prawej stronie w bezpiecznikach nie ma fizycznie mostka plusowego i musiałem ciągnąć zasilanie na lewą stronę

Opublikowano

Zakodowałem Drive select. Wszystko suepr. Wybrałem silnik w rodzaju jazdy Dynamic. Ale, żadnej róznicy nie widze. Wchodząc w błędy, wywala mi błąd:

03207 - Charisma Switch Module

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

Reset counter: 46

Mileage: 181183 km

Time Indication: 0

Date: 2014.05.25

Time: 19:11:00

Czy to jest przyczyną że różnicy nie ma??

Opublikowano
Zakodowałem Drive select. Wszystko suepr. Wybrałem silnik w rodzaju jazdy Dynamic. Ale, żadnej róznicy nie widze. Wchodząc w błędy, wywala mi błąd:

03207 - Charisma Switch Module

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

Reset counter: 46

Mileage: 181183 km

Time Indication: 0

Date: 2014.05.25

Time: 19:11:00

Czy to jest przyczyną że różnicy nie ma??

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale bez maglownicy nic nie da samo kodowanie ? :kwasny: i dlatego błąd wali ... :wink:

Opublikowano
Zakodowałem Drive select. Wszystko suepr. Wybrałem silnik w rodzaju jazdy Dynamic. Ale, żadnej róznicy nie widze. Wchodząc w błędy, wywala mi błąd:

03207 - Charisma Switch Module

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

Reset counter: 46

Mileage: 181183 km

Time Indication: 0

Date: 2014.05.25

Time: 19:11:00

Czy to jest przyczyną że różnicy nie ma??

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale bez maglownicy nic nie da samo kodowanie ? :kwasny: i dlatego błąd wali ... :wink:

A po co maglownica do silnika?

Opublikowano
Brak przycisku ( modułu) i stad ten bład .

No włąśnie przycisk do ADS masz założony czy e tam?

Opublikowano
Zakodowałem Drive select. Wszystko suepr. Wybrałem silnik w rodzaju jazdy Dynamic. Ale, żadnej róznicy nie widze. Wchodząc w błędy, wywala mi błąd:

03207 - Charisma Switch Module

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

Reset counter: 46

Mileage: 181183 km

Time Indication: 0

Date: 2014.05.25

Time: 19:11:00

Czy to jest przyczyną że różnicy nie ma??

U mnie jest róznica i to wyczuwalna, szybsza reakcja na pedał gazu, błąd braku przełącznika również mam:kwasny: w zasadzie nic to nie przeszkadza

Opublikowano

Potwierdzam, jak wyjechałem na asfalt posypany piaskiem i ADS był w trybie dynamic to takiego pięknego boczka nie zapiąłem dawno :decayed: , aż sam się zdziwiłem :wink:

Opublikowano

ESP tylko:

- 8K2 959 674 80 PLN

ESP i Parktronic:

- 8K2 959 674 A 120 PLN

1 - 3 Pin wtyczka do ADS: 1C0 973 119 B 15 PLN

2 - 000 979 009 E 3szt. 25 PLN

3 - 000 979 023 1szt do wtyczki bezpieczników po stronie pasażera 40 PLN

4 - oczko do masy w słupku A po stronie pasażera 12 PLN

8K2 959 674 A przechodzi w 8K2 959 674 G. Może ktoś to potwierdzić?

Dłubał to już ktoś w wersji z s-tronikiem? W wersji z ADS na s-tronicu nie ma położenia S.

Opublikowano

U mnie siedzi 8k2 959 674 F (tylko ESP) i działa:decayed:

Opublikowano

Potwierdzam, mod hula pod mmi 3g. Servotronic i manual wiec w mmi mamy 2 nowe pozycje do wyboru czyli wspomaganie i dynamika silnika. Swoja droga czy powinny byc do wyboru tylko po 3 tryby, tj:

-auto

-dynamic

-comfort

Ofc bez guziczka :)

Opcja individual i efficiency tylko dla wybranych? :)

Opublikowano

Dołożyłem sobie dzisiaj brakujący przycisk do ADSa i wszystko jest ok. Dziwne jest tylko to, że kiedy pstrikam na przykład w lewo, raz - kontrolka z comfort na auto, dwa - z auto na dynamic, a potem po następnym wciśnięciu gasną wszystkie. Hmm... Po następnym zapala się comfort i tak dalej w koło. Też tak macie? Jeśli to normalne, to w jakim jest trybie, kiedy gasną wszyskie?

Opublikowano

eee u mnie nie gasną:shock3:

Opublikowano
eee u mnie nie gasną:shock3:

A też masz tylko dwa klawisze, prawo, lewo? Czy każdy tryb to osobny przycisk?

Ja mam Concerta, to może być inaczej.

Opublikowano

Tam chyba jest jeden bit od przełącznika :) poszukaj :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.