Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tam chyba jest jeden bit od przełącznika :) poszukaj :)

Bedę musiał. A masz jakiś pomysł, który to?

Opublikowano

Oj nie pamiętam musialbym sprawdzić, ale w wątku się chyba przewinal :)

Opublikowano

Dobra, poszukam w wolnej chwili, dzięki!

Opublikowano
eee u mnie nie gasną:shock3:

A też masz tylko dwa klawisze, prawo, lewo? Czy każdy tryb to osobny przycisk?

Ja mam Concerta, to może być inaczej.

No to samo, guziki ze strzałkami lewo i prawo a w środku tylko podświetlenie napisów. Strzałkami zmieniam ustawienie ale nie mam takiego motywu że nic się nie podświetla:shock3:

Opublikowano

Sprawdziłem odpowiedni bit, dotyczący podświetlenia i on niestety naprawia/włącza podświetlenie w inny sposób. Mojego problemu nie rozwiązuje. Nie wiem co jest grane. Tylko ja tak mam?

Opublikowano

Specjalnie sprawdziłem jadąc dziś w południe i u mnie przeskakuje ładnie po kolei, także coś u Ciebie nie teges jest. Może coś z włącznikiem?

Opublikowano

Iluminacja ( czyli podswietlenie ) ma kazdy napis, jedynie mocniej swieci w zaleznosci na jakim trybie jezdzimy .

Tak jak na fotce z pierwszego postu .

mhnv.jpg

Opublikowano

Leci u Ciebie 'w kółko' czy do końca i z powrotem?

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Iluminacja ( czyli podswietlenie ) ma kazdy napis, jedynie mocniej swieci w zaleznosci na jakim trybie jezdzimy .

Tak jak na fotce z pierwszego postu .

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/23/mhnv.jpg

Tak mam, tylko jak dam w prawo z dynamic, to nie podświetla żadnego a po następnym w prawo, podświetla mocniej comfort. Itd.

Opublikowano
Leci u Ciebie 'w kółko' czy do końca i z powrotem?

U mnie jest cały czas na Dynamic :decayed:

Przyciskasz lewy idzie w lewo i na odwrót .

Opublikowano
Opublikowano

Ja jak klikam prawym to przeskakuje po kolei w prawo COMFORT-AUTO-DYNAMIC-INDIVIDUAL i tak sobie mogę latać w kółko do osranej śmierci. Przy klikaniu lewym sytuacja odwrotnie proporcjonalna do zaćmienia księżyca:grin:

Opublikowano
Leci u Ciebie 'w kółko' czy do końca i z powrotem?

U mnie jest cały czas na Dynamic :decayed:

Przyciskasz lewy idzie w lewo i na odwrót .

A jak masz dynamic i wciśniesz w prawo to przeskoczy na początek? Na komfort?

Opublikowano
Leci u Ciebie 'w kółko' czy do końca i z powrotem?

U mnie jest cały czas na Dynamic :decayed:

Przyciskasz lewy idzie w lewo i na odwrót .

A jak masz dynamic i wciśniesz w prawo to przeskoczy na początek? Na komfort?

Wtedy powinno wskoczyć na INDIVIDUAL

Opublikowano
Ja jak klikam prawym to przeskakuje po kolei w prawo COMFORT-AUTO-DYNAMIC-INDIVIDUAL i tak sobie mogę latać w kółko do osranej śmierci. Przy klikaniu lewym sytuacja odwrotnie proporcjonalna do zaćmienia księżyca:grin:

To tak jak u mnie, tylko wygląda, jakby przełączał na individual, którego nie mam.

Opublikowano

prawdopodobnie zakodowałeś wszystkie opcje w kanałach 63,64,65,66 ustawiając:

1 = Comfort

2 = Auto (Standard)

3 = Dynamik

4 = Individual

A że masz concerta to nie masz opcji individual. dlatego przełącza ci niby na individual a że go nie masz to ci wtedy nic nie podświetla

Opublikowano
prawdopodobnie zakodowałeś wszystkie opcje w kanałach 63,64,65,66 ustawiając:

1 = Comfort

2 = Auto (Standard)

3 = Dynamik

4 = Individual

A że masz concerta to nie masz opcji individual. dlatego przełącza ci niby na individual a że go nie masz to ci wtedy nic nie podświetla

We wszystkich tych kanałach mam na auto, czyli 2. Co znaczy, że zakodowałem wszystkie?

Opublikowano
prawdopodobnie zakodowałeś wszystkie opcje w kanałach 63,64,65,66 ustawiając:

1 = Comfort

2 = Auto (Standard)

3 = Dynamik

4 = Individual

A że masz concerta to nie masz opcji individual. dlatego przełącza ci niby na individual a że go nie masz to ci wtedy nic nie podświetla

We wszystkich tych kanałach mam na auto, czyli 2. Co znaczy, że zakodowałem wszystkie?

e to źle z przyciskiem powinieneś zakodowac tak jak napisał sikszak

Opublikowano
prawdopodobnie zakodowałeś wszystkie opcje w kanałach 63,64,65,66 ustawiając:

1 = Comfort

2 = Auto (Standard)

3 = Dynamik

4 = Individual

A że masz concerta to nie masz opcji individual. dlatego przełącza ci niby na individual a że go nie masz to ci wtedy nic nie podświetla

We wszystkich tych kanałach mam na auto, czyli 2. Co znaczy, że zakodowałem wszystkie?

e to źle z przyciskiem powinieneś zakodowac tak jak napisał sikszak

To jak mam zakodować.

Opublikowano

Kufatec nie sprzedaje już samych kabli, tylko komplety za 129€+ wysyłka:grin:

Opublikowano
Kufatec nie sprzedaje już samych kabli, tylko komplety ta 129€+ wysyłka:grin:

z wysyłka wyjdzie ponad 200€ :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.