Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten przycisk jest na środku obok lewarka przy braku mmi.

I jest taki sam przy rhd i lhd.

A to spoko myślałem że to ma być pod MMI

Ja ostatnio kupowałem pod PDC u gościa miał tego kupę po 40zł, spróbuje poszukać :)

Opublikowano

http://allegro.pl/przycisk-esp-parktornik-pdc-audi-a4-q5-a5-i5178396537.html

Pewnie kupowaliśmy u tego samego ;) Niestety pod ADS nie miał - pytałem. Powiedział, że nawet jakby miał, to nie za 40 zł, tylko 99 :)

Opublikowano

http://allegro.pl/przycisk-esp-parktornik-pdc-audi-a4-q5-a5-i5178396537.html

Pewnie kupowaliśmy u tego samego ;) Niestety pod ADS nie miał - pytałem. Powiedział, że nawet jakby miał, to nie za 40 zł, tylko 99 :)

Dokładnie to ten gościu

Opublikowano

A macie numer częsci tej ramki ? Albo jak to sie bardziej fachowo nazywa zeby na allegro wpisac i mi wyskoczyło :D

Opublikowano

Proszę - 8K0 864 261 B V10

Zainstaluj sobie Etke, bez tego ani rusz.

Dodam, że jest to ramka bez S/S.

Opublikowano

Proszę - 8K0 864 261 B V10

Zainstaluj sobie Etke, bez tego ani rusz.

Dodam, że jest to ramka bez S/S.

A jest jakieś znaczenie? Mam s/s. A dzisiaj kupiłem:

http://allegro.pl/panel-audi-a4-b8-lift-8k0864261-2012-i5068802025.html

Da się wyciągnąć zaślepke z prawej strony i wstawić tam przycisk ze starej ramki?

Opublikowano

Zaślepkę się da wyciągnąć, miałem na myśli przycisk do odpalania auta wyposażonego w kessy, a on ma osobne mocowanie.

Opublikowano

Proszę - 8K0 864 261 B V10

Zainstaluj sobie Etke, bez tego ani rusz.

Dodam, że jest to ramka bez S/S.

Dzięki. Tak btw patrzcie jakie tanie : http://allegro.pl/audi-a4-a5-ramka-panel-8k0-864-261-8k0-959-673-i5150353802.htmlOkazja !

Opublikowano

Proszę - 8K0 864 261 B V10

Zainstaluj sobie Etke, bez tego ani rusz.

Dodam, że jest to ramka bez S/S.

Dzięki. Tak btw patrzcie jakie tanie : http://allegro.pl/audi-a4-a5-ramka-panel-8k0-864-261-8k0-959-673-i5150353802.htmlOkazja !

Bo ramka jest pewnie z platyny :D nie znasz się :P

Opublikowano

Już tę ramkę kupiłem, spóźniliście się :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sikszak przeciez masz wszystko opisane na pierwszej stronie :wink:

Troszke chaotycznie piszesz z tymi kodowaniami.

Podaje co masz zrobic po kolei :

MCE 09 :

BYTE 7 bit 5 zmiana z 0 na 1

BYTE 8 bit 0 zmiana 0 na 1 ( skrzynia automatyczna) * jesli nie posiadamy to nie kodujemy

BYTE 8 bit 1 zmiana 0 na 1 (servotronic) * jesli nie posidamy to nie kodujemy

BYTE 8 bit 2 zmiana 0 na 1 ( silnik)

BYTE 8 bit 3 zmiana 0 na 1 ( zawieszenie ) * jesli nie posiadamy to nie kodujemy

BYTE 8 bit 4 zmiana 0 na 1 ( ADS )

BYTE 8 bit 5 zmiana 0 na 1 ( Sportowy dyferencjał QUATTRO) * jesli nie posiadamy to nie kodujemy

BYTE 17 bit 7 zmiana z 0 na 1 ( włącza info na wyświetlaczu MMI )

BYTE 19 bit 6 zmiana z 0 na 1 ( umozliwia własciwa kontrole podswietlenia dla przełacznika ADS)

DLA POSIADACZY CONCERT/SYMPHONY 56 :

Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40 "Car Menu Options II" dodajemy +32 do obecnej wartosci .

Jesli mamy 65535 to wpisujemy sume czyli 32 ( ADS ) + NASZE WYPOSAZENIE !!!

ADS_Concert.jpg

czyli jak dobrze rozumiem skoro aktywuje ADS wpisuje 32 + 2 manual( bo mam manualną skrzynię biegow) + 4 service reminder (bo mam przypominanie za ile servis), nie mam lane i side assist czyli w sumie ostatecznie musze wpisać 38. Dobrze rozumuję. Czy gdzieś jeszcze są przypisane jakieś wartości do wyposażenia innego niż w podpowiedziach czy mam sugerować sie tylko tym co jest w chmurce z podpowiedziami?

Nie wiem co to jest audi pre view więc nie wiem czy też mam to dodawać.

Opublikowano

Z jakiej grubości kabla robiliście wiązke? I mniej więcej jaką długość? (pod concerta)

Edytowane przez hj88

Opublikowano

O do czego jest ten przycisk z prawej strony :eusathink: :

http://allegro.pl/panel-wlacznikow-audi-a4-b8-a5-q5-8k0-i5072794685.html

Takie auto na pochylni jakby ? Pomoc w zjeżdżaniu ???

Przeszukałem instrukcję ale nie znalazłem :(

Opublikowano

Tego nie ma w B8 tylko jest w Q5 :)

:hi:

Opublikowano

Z jakiej grubości kabla robiliście wiązke? I mniej więcej jaką długość? (pod concerta)

Podzieli się ktoś informacją? :)

Opublikowano

0.35 Ci wystarczy

Opublikowano

Z jakiej grubości kabla robiliście wiązke? I mniej więcej jaką długość? (pod concerta)

Podzieli się ktoś informacją? :)

Grubość kabli jest opisana na schematach.

Opublikowano

Podziękował :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.