Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za co jest odpowiedzialny bit 5 w bajcie 19 ,bo mialem taka sekwencje: 00101000 i jak zmienilem na 01001000 to podswietlenie dziala ale swieci sie teraz caly czas po wlaczeniu zaplonu i nie jest zsynchroniziwane ze swiatlami dziennymi. Jak sa wlaczone światła dzienne to podswietlony jest tylko ADS ,jak wlacze pozycyjne to wszystkie przyciski sa podswietlone + ADS

Opublikowano

Za co jest odpowiedzialny bit 5 w bajcie 19 ,bo mialem taka sekwencje: 00101000 i jak zmienilem na 01001000 to podswietlenie dziala ale swieci sie teraz caly czas po wlaczeniu zaplonu i nie jest zsynchroniziwane ze swiatlami dziennymi. Jak sa wlaczone światła dzienne to podswietlony jest tylko ADS ,jak wlacze pozycyjne to wszystkie przyciski sa podswietlone + ADS

U mnie jest tak samo i chyba tak już musi być. Chyba, że jestem w błędzie.

Opublikowano

Mam tak samo , tylko u mnie nie świeci się individual :/ ale jutro to sprawdzę

Opublikowano

Ok ,dzieki piękne za potwierdzenie ! :) Myślę tylko czy nie wyłączyłem jakiejś funkcji skoro miałem aktywny bit 5 ,a żeby podświetlenie działało musiałem go ustawić na 0

Opublikowano

Za co jest odpowiedzialny bit 5 w bajcie 19 ,bo mialem taka sekwencje: 00101000 i jak zmienilem na 01001000 to podswietlenie dziala ale swieci sie teraz caly czas po wlaczeniu zaplonu i nie jest zsynchroniziwane ze swiatlami dziennymi. Jak sa wlaczone światła dzienne to podswietlony jest tylko ADS ,jak wlacze pozycyjne to wszystkie przyciski sa podswietlone + ADS

U mnie jest tak samo i chyba tak już musi być. Chyba, że jestem w błędzie.

Nie wiem jak powinno być, ale u mnie działa to normalnie, czyli:

- bez włączonych świateł podświetlony jest tylko aktywny tryb

- przy włączonych światłach podświetlony jest aktywny tryb + lekko podświetlone pozostałe opcje i strzałki na przyciskach.

Opublikowano

Rezałeś czy ori?

Opublikowano

Rezany, na MMI z czerwonym wyświetlaczem. Robiłem też innemu koledze z forum (Kodzak33) na MMI 2G HIGH (chyba) i również działa to jak powinno.

Opublikowano

Hmm... To coś zdupilim. Tylko co?

Opublikowano

Sorry, trochę inaczej to działa, niż napisałem. Właśnie sprawdziłem:

- bez włączonych świateł mocno podświetlony jest aktywny tryb + delikatnie podświetlone pozostałe tryby

- przy włączonych światłach mocno podświetlony jest aktywny tryb + lekko podświetlone pozostałe tryby + lekko podświetlone strzałki na przyciskach

Opublikowano

To mamy tak samo. Dobrze by było, jakby wypowiedział się ktoś z ori ADS.

Opublikowano
- bez włączonych świateł mocno podświetlony jest aktywny tryb + delikatnie podświetlone pozostałe tryby

- przy włączonych światłach mocno podświetlony jest aktywny tryb + lekko podświetlone pozostałe tryby + lekko podświetlone strzałki na przyciskach

Ja rowniez mam rezany ADS i mam tak samo

I chyba tak samo jest w ori

Opublikowano

To i ja, i ja :) mam tak samo, i też rezany :wink:

Wdle wszelkich prawideł to tak własnie powinno być :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Jak moge sprawdzić czy mam przekładnię zwykłą czy servotronic, a konkretnie gdzie znajdę oznaczanie 1N1 lub 1N3 ?

Pozdrawiam

Opublikowano

wlepka w książce serwisowej albo wlepa w bagażniku

Opublikowano

wlepka w książce serwisowej albo wlepa w bagażniku

Dzięki wielkie ;). Mam niestetu 1N1 na koncu piątego wiersza :/. A czy wiesz może jak sprawdzić czy są amortyzatory typu magnetic ?

Pozdrawiam

Opublikowano

wlepka w książce serwisowej albo wlepa w bagażniku

Dzięki wielkie ;). Mam niestetu 1N1 na koncu piątego wiersza :/. A czy wiesz może jak sprawdzić czy są amortyzatory typu magnetic ?

Pozdrawiam

Masz na myśli amory o reg. twardości? Jeśli nie masz ADSa, to po co Audi miałoby montować takie amory?

Opublikowano

wlepka w książce serwisowej albo wlepa w bagażniku

Dzięki wielkie ;). Mam niestetu 1N1 na koncu piątego wiersza :/. A czy wiesz może jak sprawdzić czy są amortyzatory typu magnetic ?

Pozdrawiam

Masz na myśli amory o reg. twardości? Jeśli nie masz ADSa, to po co Audi miałoby montować takie amory?

Niby masz rację, ale kupując auto, poprzedni właściciel wspominał ze jest w nim sportowe zawieszenie, nie wiem dokładnie, co miał na myśli. W pierwszej kolejności, więc przyszło mi do głowy, że może ma regulowaną twardość. Jak mogę to sprawdzić?

Opublikowano

sportowe = obniżone albo 1BE albo 1BV to też możesz sprawdzic we wlepie

Opublikowano

Znalazłem odpowiedź. Gdyby ktoś chciał sprawdzić u siebie, to oznaczenie znajduje się na wlepce w bagażniku linia 2 ostatnie znaki. I klasyfikuje się to jak niżej:

1BA - podstawowe zawieszenie
1BE - opcjonalne sportowe zawieszenie (Samochody z obydwoma rodzajami zawieszenia mają ten sam prześwit – różnice dotyczą charakterystyki sprężyn, amortyzatorów i stabilizatorów)
2H1/1BL - z elektroniczną regulacją amortyzatorów. W tym przypadku kierowca może wybierać przyciskiem pomiędzy bardziej komfortowymi i bardziej sportowymi właściwościami zawieszenia(ADS).
1BV - zawieszenie S-Line. Ma ono jeszcze bardziej sportowy charakter niż zawieszenie sportowe, a ponadto prześwit jest zmniejszony o 10mm(bez ADS).

Ja mam zawieszenie 1BV. Dodam, że jest straszenie twarde, na 18 wyłapuje wszystkie dziury;)


sportowe = obniżone albo 1BE albo 1BV to też możesz sprawdzic we wlepie

Dzięki. Wyprzedziłeś mnie ;)

Opublikowano

ja mam 1BE i jest ok na 19 cali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.