Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Brak przyśpieszenia na pełnym gazie


Gość Daymoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Gryzie mnie Brak przyśpieszenia na pełnym gazie w moim aah na każdym biegu - ale jak stopniowo daję gazu to zbiera się niesamowicie. Dzieje się tak na każdym stopniu obrotów ;( pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczylem sie juz na forum jednej reguly :vaglogi:

Potem bedziemy dywagowac :)

Swoja droga to mam podobny objaw przy niewydalajacej pompie paliwa. Jak dajesz gaz po troche to ciagnie jak lokomotywka a jak dasz do deski to juz nie tak bardzo. Manometr do reki i zmierz cisnienie paliwa za pompa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tak dzieje na całym zakresie obrótów[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 01:34 _________________________________________________koledzy a :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:jeśli zapnę VAG`a to pokaże mi, że przepływka jest niesprawna lub że niesprawna jest przepustnica itd itp????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo he vag-a podlączalem i nic niewykryl na dodatek mam opuźnienie gazu jak nadepne na gaz to po paru sekundach sie wkręca na obroty

u mnie sie odrazu zbiera ale jak delikatnie daje gazu[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 21:10_________________________________________________coś jeszcze możecie doradzić bo cały czas z tym walczę i już mnie @#$ szczela :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Gryzie mnie Brak przyśpieszenia na pełnym gazie w moim aah na każdym biegu - ale jak stopniowo daję gazu to zbiera się niesamowicie. Dzieje się tak na każdym stopniu obrotów ;( pomóżcie

zamiast myślec co jest nie tak odpowiedz na pytanie:

czy na 2 i 3 biegu deptasz gaz do podlogi od obrotow powiedzmy na poziomie 1000 i autko nie leci do przodu odrazu tylko po paru sekundach ?

- jesli odpowiedz brzmi tak - wlasnie tak sie dzieje to musze Cie zaskoczyc ale autko zachowuje sie normalnie...

teraz zrob tak:

jedz na 2 lub 3 biegu spokojnie i przy obrotach na poziomie 3000 wstaw gaz w podloge - i co ? przyspiesza normlanie tak jak powinien czy nadal nie? "dziura" w gazie znikła ?

Jesli nie to wtedy zaczniemy myslec co jest nie tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zrob tak:

jedz na 2 lub 3 biegu spokojnie i przy obrotach na poziomie 3000 wstaw gaz w podloge - i co ? przyspiesza normlanie tak jak powinien czy nadal nie? "dziura" w gazie znikła ?

Jesli nie to wtedy zaczniemy myslec co jest nie tak ...

wymieniłem ostatnio świece i się troche poprawiło na wolnych obrotach ale jak zrobie tak jak piszesz to nie ciągnie io przerywa. tylko czasami na rozgrzanym silniku jeśli go zgasze i znowu odpale to ciągnie....myślcie bo pompka. świece. przewody. przepływka. przepustnice. - wszystko już założyłem nowe i zostały wtryski - możliwe to?[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 13:59_________________________________________________

musiał byś sprawdzis czy masz dobre cisnienie na listwie wtryskow i czy bompa paliwa jest wydajna i oczywiście zmienić filtr paliwa jak go nigdy niewymieniałeś

też nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...