Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!
Miesiac temu zakupilem swoje drugie A4 tym razem z silnikiem 2.4 V6 BDV 170KM
Auto jeszcze chwilowo na zimowych stalówkach ale w najbliższych planach są 18' z Audi RS4 B7 w czarnym kolorze :)
Chwilowo nie ma czym sie jeszcze chwalic ale wstawiam jedną fotke zrobioną na szybciora

1926040_730007867031827_1452061916_o.jpg

Samochód kupiony w salonie w Poznaniu pod koniec 2002r.
W 2007r został kupiony przez Pana Lekarza który do samego końca serwisował je w ASO

Odrazu po kupnie został wymieniony rozrząd olej i filtry

Modyfikacje:

Koła: wzór RS4 B7 czy S-Line (jak kto woli) 18 cali

Opony: Nankang Ultra Sport NS-II 225/40/18

Sprężyny: Weitec -5cm

Środki lamp pomalowane na czarno

Ramka grilla i zderzaka pomalowane na czarno

Xenon 6000K

Polerka: Pasta G3 + wosk Poorboy Red+ na specjalne okazję Detailer Shiny Garage Almnond Quick Detailer

2vshgk0.jpg" alt="2vshgk0.jpg">

20rqxi9.jpg" alt="20rqxi9.jpg">

Dalszych planów mnóstwo!

w pierwszej kolejności nowe sprzegło i dwumas :kwasny: :facepalm:

Edytowane przez bastek93

Opublikowano

no panie popraw opis no i prosi się o więcej fot:whistling:

Opublikowano

Silniczek :naughty: Powodzenia w modach :kox:

Opublikowano
  • Autor

a w czym popełniłem błąd? jestem tu nowy i jeszcze sie troche gubie :) fotek więcej będze w ciągu najbliższych dni bo chwilowo stoi na wymianie rozrządu

Opublikowano

Nie błąd ;-) ale więcej info by się przydało

Opublikowano
  • Autor

okej :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pozwolę się wpakować w temat :decayed: Chyba nie ma lepszej felgi do b6 niż te eresy

bastkowe b6:

2014_05_02_18_28_17_2.jpg

2014_05_02_18_27_59_2.jpg

Opublikowano
  • Autor

coś foty nie stroją :kwasny: wrzuciłem jedno w temat ;)

Opublikowano

nie rozumiem dlaczego mają nie działać

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, wrzuciłem jedno w temat :)

Opublikowano

Wincy fot

Opublikowano
  • Autor

naładowałem aparat, jutro skocze na jakąś sesje ;)

Opublikowano
:brawo::gicior::good:
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Troche nowości:

20rqxi9.jpg" alt="20rqxi9.jpg"><span sty' alt='20rqxi9.jpg" alt="20rqxi9.jpg">'>

2vshgk0.jpg" alt="2vshgk0.jpg">

Edytowane przez bastek93

Opublikowano

ładna, prawie jak seria ale ma to cos w sobie :)

Opublikowano
  • Autor

ładna, prawie jak seria ale ma to cos w sobie :)

Z zewnątrz poza dokładkami w kolorze raczej sie nic nie zmieni :) będe tylko nadal walczył z lakierem :wink:

Opublikowano

ładna, prawie jak seria ale ma to cos w sobie :)

Z zewnątrz poza dokładkami w kolorze raczej sie nic nie zmieni :) będe tylko nadal walczył z lakierem :wink:

Tak się tylko mówi, nic nie będę rezał, niczego zmieniał itp. :grin: Posiedzisz trochę więcej na forum, poczytasz, pooglądasz i szybciutko zmienisz zdanie i uwierz, że wiem co mówię ;)

Opublikowano
  • Autor

ładna, prawie jak seria ale ma to cos w sobie :)

Z zewnątrz poza dokładkami w kolorze raczej sie nic nie zmieni :) będe tylko nadal walczył z lakierem :wink:

Tak się tylko mówi, nic nie będę rezał, niczego zmieniał itp. :grin: Posiedzisz trochę więcej na forum, poczytasz, pooglądasz i szybciutko zmienisz zdanie i uwierz, że wiem co mówię ;)

hah! w pierwszej kolejności bym chciał troche wnetrze zmienić jakieś półskóry czarny sufit jakieś listwy :decayed: pomysłów jest sporo zobaczymy ile sie da zrobic :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Trochę nowości: "Mięso wędliny drób" :facepalm:

:D

Felga piękna!!!

Opublikowano

+1 cal na nowy sezon? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.