Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nagłośnienie Bose, średnica głośników - jaka jest?


grushek

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jeżeli kupie np. te głośniczki http://allegro.pl/item419388943_jbl_gto_6507c_sklep_w_wa_f_vat_kurier_gratis.html lub te http://allegro.pl/item418847976_jbl_gt5_652_nowosc_energetyczne_brzmienie_sklep.html czy będę potrzebował jeszcze jakiś dystansów montażowych czy będą pasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może mi powiedzieć co dokładnie wchodzi w skład BOSE ? albo jakie różnice są pomiędzy standardem?

Czy zestaw BOSE jest typu plug&play oczywiście pomijam włączenie Vagiem....

Wywalam stare głośniki, wkładam nowe od BOSE.... w poprzednim wózku miałem nad subem skrzyneczkę w kolorze fioletowym i tam widniał napis BOSE, ale wtedy się tym zupełnie nie zainteresowałem :(

Teraz mam fabrycznego RNS-E w B7... i jeszcze jedno czy BOSE z B6 to to samo?

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania: Czym różni się zwykły system nagłośnienia od systemu BOSE. Czy w zwykłym systemie nagłośnienia znajduje się wzmacaniacz i subwoofer, czy tylko w w BOSE?

Ja mam w swojej B6 w prawym nadkolu głośnik i wzmacniacz a na przednich głośnikach naklejkę BOSE, ale coś powątpiewam czy napewno to jest BOSE. Ktoś zwas mógłby mnie uświadomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zwykły 8 głośnikowy system + subwoofer w boczku + wzmacniacz...

możesz mieć kratki wymienione tylko... jeśli pierdzi przy głośniejszym odtwarzaniu to raczej nie BOSE... różnicy na cichym podobno nie słychać... dopiero jak się podkręci - w BOSE jest po prostu czysto i głośno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...