Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiękam - otwieranie i domykanie szyb z pilota/kluczyka


Jarszo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od kiedy kupiłem swoje A4 mam problem cały czas z domykaniem i otwieraniem szyb z pilota/kluczyka.

Raz mi to działa, raz nie.

Tak samo otwieranie szyb przyciskami w tapicerce. Po pociągnięciu przycisku w dół/górę szyba powinna się zamknąć/otworzyć całkiem - czasami to działa, a czasami działa to tylko tak, że tyle ile nacisnę tyle się otwiera/zamyka...

Dzisiaj przeprogramowałem moduł komfortu wg. tego wątku.

Mój moduł to 8E0 959 433 J a kod jaki zrobiłem i wprowadziłem to +2 +16 +64 +512 +2048 +4096 = 6738

Z tego co widzę, nic to nie dało bo, teraz chcę otworzyć kluczykiem i nic to nie daje...

Panowie, jakieś sugestie? Wymiękam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Próbowałeś z przekręconym kluczykiem otworzyć szybę do samego końca i jeszcze chwilę przytrzymać przycisk, później tak samo z zamknięciem?

I tak z każdą szybą.

Czasami po odpięciu aku to głupieje, nie działa pilot i otwieranie/zamykanie samoczynne do końca dopuki takiej procedury nie wykonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem podobny problem i wyszperałem na forum, że trzeba po kolei we wszystkich drzwiach opuścić szybe przytrzymując przycisk do końca i około 3 sekundy dłużej po opuszczeniu szyby i następnie podnieść szybe przytrzymując przycisk az podniesie i około 3 sekundy dłużej po podnienieniu. U mnie to zadziałało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...