Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analize logów 1,9 110 KM


Rasta_Man

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Mam problem ze swoją czarnulą. Silnik to 1,9 110KM Problem polega na odłączaniu turbiny przy predkości ponad 100km/h. Dodam że około miesiąca temu była czyszczona. Problem jest sporadyczny pojawia sie raz na np 4 wyjazdy do pracy (10km).W czasie jazdy gdy turbine rozłączy wyłączam i załączam zapłon i wtedy jest ok.Czasem przy 100 km/h mam wrażenie że jakby cps sie tam przytykało, jakby troche zamulał a po chwili już było normalnie. Opis może troche chaotyczny ale nie umiem tego lepiej ubrać w słowa. przy podłączeniu do komputera pokazuje błąd 17965 . Zrobłem dziś logi bloku 3 i 11 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM . Robiłem to pierwszy raz i mam nadzieje że dobrze ale prosze o wyrozumiałość dla laika.:)

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 18:31 ----------

Prosze o odpowiedz badz o wskazanie miejsca gdzie taką otzrymam, zależy mi na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Zrób jeszcze 010 dyn 000dyn

Sprawdż filtr powietrza ew. wymień,jak masz katalizator to wywal...potem logi dyn.000 001 003 008 010 011

Jak nie pomoże przepływka na złom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraaaa.

Nic nie wywalaj i nic nie wymieniaj.

Wstaw logi jak przystalo na to forum

Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011

Statyczne w trybie Basic Settings - 011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie wątkiem zrobiłem właśnie logi. Przy tym logowaniu wystapił włąsnie ten problem i nie logi bloków 00 01 03 11 nie wyszły nawet po powtórzeniu zabiegu . wyszło coś takiego VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM i VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM . wyszły za to 4 8 i 10 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM . A oto logi statyczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM i powtórzyłem go VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM . Mam nadzieje że dobrze je zrobiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w tym wprawy nie wiem dlaczego tak wyszly te logi postaram sie o nowe.Czyli rozumiem ze wszystkie sa zle zrobione.?dlaczego te logi mogly nie wyjsc.? Chce wiedziec zeby nie powtarzac bledow. Dodam ze robie je w programie vag 208 bo inne nie chca chodzic mi na win 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem i tak robileml. Powtorze je jutro. Czyli wszystkie sa zle zrobione.? Statyczne tez.?

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Mam go ale gdy go wlacze to przestaje dzialac. Musze zmienic system w lapku na xp.a z tego zametu w nie posegregowanym smietniku nic nie wynika wzgledem tego problemu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal program w zgdonosci z XP i jako administrator.

Grupy logujemy pojedynczo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie teraz mam nadzieje jest ok

dynamiczne

001 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

003 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

004 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

008 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

010 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

011 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

statyczne bs

011 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

dodam że oprócz tego błędu co opisałem wcześnie wystąpił też taki 17664 czujnik temperatury płynu chłodzącego zwarcie do plusa.

prosze o diagnoze.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale ktoś chyba dobrze radził z tą przepływką...

Czujnik płynu pewnie też do wymiany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien filtr powietrza i skontroluj wezyki ukladu podcisnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr powietrza powinien byc w pożądku, bo mechanik mówił że wymienił miesiąc temu ale sprawdze wszystko jak radzisz, dziekuje i pozdrawiam.

---------- Post dopisany 17-04-2014 at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 16:37 ----------

wymieniłem przewody a filterek także jest nowy. A problem nie zniknął co to może dolegać mojej czarnuli??macie jakieś pomysły.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...