Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kontrolki licznika bez fis - poduszki i check engine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Panowie mam problem, gdyż kupiłem a4 i przy przekręceniu kluczyka zapalają się kontrolki ale nie ma kontrolki od poduszek i check engine czy w tym liczniku ich nie ma ? Bo podejrzewam, że być powinny i coś było kombinowane przy kontrolkach :|

Opublikowano

Nr licznika i wujek Google prawdę Ci powie. Ewentualnie Vag, 17, test elementów, wyjdzie.

Opublikowano

Check engine ci sie nie zapali bo przed liftem ta kontrolka jest pusta (przynajmniej u mnie tak jest). Co do poduszek to warto by wyjąć licznik i zacząć od najprostszego czyli sprawdzić żarówkę.Podłączyć kompa też nie zaszkodzi

Opublikowano

tak jak kolega pisal. brak checka a poduszki musza byc. po wyciagnieciu licznika przekonasz sie czemu nie siweci kontrolka air bag. moze przepalila sie choc w to watpie, moze ktos ja wyciagnal. jak tak to vag prawde ci powie czemu ktos pozbyl sie problemu.

Opublikowano

Czeka nie ma , a poduszki powinny świecić. Może żarówka?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam jeszcze kabelka do diagnostyki , no mysle ze cos mogło być kombinowane gdyż mam 4 jasie i pod fotelem pasażera jest wszystko ok czyli kabel jest podłączony i taka czerwona kostka też jest , a u kierowcy pod fotelem nie ma podlaczonego kabla ani nie ma czerwonej kostki, wyjmowalem fotel i kabel zaginął, odchylalem wykładzine na tyle ile moglem i po kablu ani śladu :l Nieciekawie ...

Opublikowano

Tzn ze fotel był wymieniony, kabel upierdolony przy samej d*pie, a w liczniku pewnie air bag zaślepiony taśma, czyżby samochód miał bocznego dzwona i dlatego wywaliło poduche i zmieniony na bez ? Albo ktoś poprostu wymienił bo się ori przetarl

Opublikowano

To już skoro wymienili fotel to mogli zainwestowac 60gr w opornik :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Tylko gdzie ja mam tetaz szukac tego kabla ? :facepalm:

Opublikowano

Jak na mój gust to zacznij od podłączenia kompa, może szukasz a tam wcale nie było poduszki w fotelu...

Opublikowano
  • Autor

Tak jak podejrzewałem , rozebralem licznik i wyrwana jedna nozka diody od airbag... gratulacje dla tej osoby co to zrobiła . A wiec gdzie szukać teraz kabli od poduchy siedzenia kierowcy ? o.O

Opublikowano

Wyjmij fotel, na środku powinien być otwór w wykładzinie , tamtędy powinien wychodzić wiec może jest uciety, zdejmij próg plastikowy przy drzwiach i podnies trochę ta wykładzinę i namacaj możee gdzie kikut wystaje

Opublikowano
  • Autor

Dzis pewnie sie za to nie wezmę bo leje deszcz, a mam za mały garaż do tego rodzaju zabiegu ale dzięki za sugestie :)

Teraz mam mały problemik bo przy rozkladaniu licznika wyspalem wskazówkę predkosciomierza i potem wszystko wlozylem na swoje miejsce ale przy jeździe wskazówka staje od prędkości 70 km/h i czasami sie poruszy do 80 ale z przeskokiem , a nie płynnie ... wiecie jak temu zaradzić ?

Opublikowano

Kup nowy licznik za 3 dychy

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Albo od razu taki z fisem montuj

Opublikowano
  • Autor

Tam zle napisałem, a chodziło ze ja tylko wyjalem i wsadzilem z powrotem , mysle ze to nie jest chyba powód do zmiany licznika ? :)

Opublikowano

Pewnie za mocno ja wepchnales

Ale dobry powód na zmianę na fis ;-)

Opublikowano
  • Autor

Już ogarnąłem i działa :) Wiesz co, nie wiem czy zdołałbym podłączyć sam fis'a :)

Opublikowano

Dalbys

Opublikowano
  • Autor

Póki co muszę się zająć poduszkami, bo pewnie pozostałe 3 są nieaktywne dobrze myślę ?

Opublikowano

Nie no są, ktoś rozjepal diodę żeby nie kula w oczy ,a tak to reszta sprawna , dorob instalacje daj fotel z poducha i po problemie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.