Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] by Wwwieprzu SHADOW LINE, Full S-Line 19" Cornische , Air Ride, Xenon, RNS


wwwieprzu

Rekomendowane odpowiedzi

Air ściągnięty z tego względu że musze poprawić kilka rzeczy a chcem to zrobić na spokojnie jak wszystko jest na stole, auto używam na co dzień wiec nie mogę sobie pozwolić żeby nie jeździło bo była już 3 w nocy a czegoś nie skończyłem, temat kół to zupełnie inna sparawa chętnie zmienię na coś innego musi być 19 i coś szerszego aktualnie jest 8j będzie budżet to zmienię kołą na inne polecacie jakiś konkretny wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam działasz coś? :wink:

Niewiele się dzieje chociaż plany są na razie dopieszczam fabrykę i robię podstawy chociaż plany na mody są :) Aktualnie jest winter setup - pneumatyka wyciągnięta oraz wjechała zimowa 18" , air wraca na wiosnę ale jeśli się uda to już jako nowa inna zabudowa, jakby był ktoś chętny to może sprzedam cały zestaw air ride do b6. Kilka fotek z sezonu oraz kilka aktualnych zrobiłem też oil catch tank ale jeszcze nie zdążyłem zamontować :

image.jpg

image.jpg

10302645_736352219782473_235127453677570

IMG_20140819_134144.jpg

10465341_257339681133958_719840098722063

IMG_1928_copy.jpg

Powolutku, jak to mowia :D Czemu zabudowe zmieniasz, cos lepszego wleci? :wink: W koło moglbys zainwestowac, do mnie na lato wjechaly speedlin'y w 19x9, az nie moge doczekac kiedy zima weg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając auto na powietrzu ładował bym jakieś tłuste koło, minumum 9/10J i zrobił spasy ;) wkońcu po coś to powietrze jest. Ogólnie B6 na + czekam na rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no plan na koła jest cały czas tylko szukam coś ciekawego na 100% 19" i minimum 9j , i tak jak kolega wyrzej wspominał będą spasy :)Niestety to nie jedyny rozpoczęty projekt bo kupę czasu i jeszcze więcej pieniędzy pochłania odrestaurowanie ze 100% zgodnością do oryginału najstarszego w Polsce Fiata 126p 1973, przebieg prac można śledzić tutaj: https://www.facebook.com/PolskiFiat126p1973

Żeby nie było zacząłem przerabiać lampy w oryginale były to lampy USA teraz będzie bixenon b8 + drl led w drogowych (żarówka będzie świecić na wprost wiec odbłyśnik nie będzie odgrywał żadnej roli)

IMG_20150105_214444.jpg

IMG_20150107_224030.jpg

image.jpg

Pokombinowałem trochę i jest kilka wersji malowania która wam się najbardziej podoba ? całe czarne lub z jedną lub dwoma chromowanymi ramkami co sądzicie które najlepiej by zostawić? a to była moja inspiracja jeśli chodzi o żółty odbłyśnik tylko nie wiem jak by to wyglądało przy moim kolorze auta nie chce się komuś pobawić w virtual tuning?

10917927_788845054533189_894100865237503

czekam na wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie:

http://fs5.directupload.net/images/151025/jxopqxda.jpg

Dawno mnie tutaj nie było a kilka rzeczy się pozmieniało udało się skończyć lampy no wiec tak dużym skrócie z oryinalnych bixów b6 powstało takie oto coś :

-Soczewka zmieniona na a4 b8

-Dołożone customowe drl led z soczewką

-oem obrysy z wersji USA

-środki lampy wymalowane plastidipem na czarny mat

-przekaźniki do świateł zamontowane w środku

w końcu przełącznik świateł AUTO nabrał sensu , drl i obrysy zapalają się po przekręceniu kluczyka kiedy czujnik zmierzchu "stwierdzi" ze jest ciemno drl gasną i automatycznie zapalają się światła mijania. Jak wam sie podoba bo ja jestem mega zadowolony z efektu. Długo to trwało ale spełnia moje oczekiwania. Więcej modów powinno wpaść już niedługo.

Edytowane przez wwwieprzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...