Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przyciemnienie przednich lamp H4


rafi1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Panowie czy któryś z was się spotkał z przyciemnieniem lamp przednich H4? Miałem do nie dawna golfa III, w którym wykonałem taka operacje po której wyglądał naprawde fajnie (jak gangster :P). Sprawa wyglądala prosto czyli musialem rozkleic klosz od obudowy i malym pedzelkiem pomalowac te elementy które nie odpowiadaja za swiecenie czyli odblysniki zostaly nie naruszone. Powiedzcie jak wyglada sprawa samego rozklejenia lamp w A4? Duzo jest roboty i problemow? Oto link na forum golfów i sami zobaczcie jak to wyglada:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=45267&highlight=mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba rozklejać reflektorów są na spinkach :) tylko po co to robić

no chyba że masz po lifcie już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie ze mowisz o lampkach przedliftowych valeo/bosch

Tam wystarczy sciagnac klosz, ktory trzyma sie na zaczepach.

Ale nie widze wiekszego sensu. Czarne srodki pieknie wygladaja dopiero w soczewkach.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego maja gorzej świecic?? Ja w golfie przyciemnilem i wielu innych uzytkownikow rowniez to zrobilo i lampy wcale gorzej nie swiecily, a moze i nawet lepiej jak przy okazji sie wyczyscilo odblysniki. Wg mnie smooked front jest naprawde mily dla oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz odpowiadamy :) wszystko zależy co momalujesz i jak :) ciemny odblask to nie to samo co srebrny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy któryś z was się spotkał z przyciemnieniem lamp przednich

:shocked: :shocked:

Tylko czekać, aż ktoś wpadnie na pomysł naklejenia czarnj foli na przednią szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z szacunkiem ale Wy chyba nie czytacie dokladnie tego co napisałem. Chodzi mi o pomalowanie czarnym matem (przyklad) czesci wewnetrznych lampy ktore NIE ODPOWIADAJA ZA ŚWIECENIE!! Na forum vw golfa jest wielu uzytkowników, ktorzy ową operacje wykonali i żaden z nich nie narzekal na pogorszenie jakości swiecenia (ja tez do nich należałem). Dodam jeszcze ze firma HELLA w swojej ofercie posiada takie lampy, ktore sa fabrycznie przyciemnione.

Prosze zobaczcie jeszcze raz poniższy link:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=45267&highlight=mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz odpowiadamy :) wszystko zależy co momalujesz i jak :) ciemny odblask to nie to samo co srebrny :)

a kaj Ty tam mosz ciemny odblask?? jest środek pomalowany, a odbłyśnik jest chromowany :wallbash:

:shocked: :shocked:

Tylko czekać, aż ktoś wpadnie na pomysł naklejenia czarnj foli na przednią szybę.

okulary też są przyciemniane, w przyciemnianiu czołowej szyby nie chodzi o widoczność tylko o policje, chcą widzieć kto siedzi w środku , tak samo z bocznymi przednimi, przecież jest możliwość że przyciemniasz 80-90% od zewnątrz szybe a w środku widoczność sie nie zmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jest możliwość że przyciemniasz 80-90% od zewnątrz szybe a w środku widoczność sie nie zmienia.

Aha..ciekawa teoria :gwizdanie:

Jeszcze nie spotkałem sie z tym aby po przyciemnieniu szyby nie zmieniła sie widoczność :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jest możliwość że przyciemniasz 80-90% od zewnątrz szybe a w środku widoczność sie nie zmienia.

Aha..ciekawa teoria :gwizdanie:

Jeszcze nie spotkałem sie z tym aby po przyciemnieniu szyby nie zmieniła sie widoczność :mysli:

kolega chciał pewnie użyć słowa 'prawie' :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafi1985..

jak uda Ci się coś wykombinować w tym temacie to podrzuć jakieś fotki jak to wyszło, też się zastanawiałem nad takim zabiegiem, mam lampy Boscha.

a co do powyższych wypowiedzi.....to masz racje, fajnie jakby najpierw koledzy uważnie przeczytali a potem komentowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a odpowiecie mi na 3 krotkie pytanka??? :)

1. Czy ktoś mogłby mi pokazac badz powiedziec ktore elementy w lampie H4 Valeo przed liftem sa odpowiedzialne za swiecenie. Mowiac szybciej chodzi mi o to gdzie sie konczy odbłysnik w lampie przyjmujac ze zaczyna sie w miejscu gdzie jest usadowiona żarówka H4 i idzie w strone klosza. Czy jest to miejsce w ktorym jest taki nagły spadek bo wyglada tak jakby wlasnie wtym miejscu zaczyna sie zwykly plastik nie odpowiedzialny za świecenie????? Bardzo byłbym wdzieczny za rysuneczek smiley

2. Czy ciezko sie te lampy rozdziela od klosza??

3. Jak rozkleic zwykly baily kierunek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ramki przyciemnione w mojej byłej ex 90siatce a kolega Kryśka miał dymione kierunki na b4 i też ramki w macie i wyglądało to super,dlatego chciał bym to zrobić i na a4 czy ktoś kiedy kolwiek przyciemniał w tych zwykłych lampach?i jak ściemnić kierunek,łatwo się rozbierze bez problemu?i nie uśmiecha mi się zmieniać przednich lamp na poliftowe...nie dlatego że się boję albo coś bo nie takie rzeczy robiłem...już znajomy z roboty ma b6 z przodem od b7 i sam się z niego śmiałem która część auta przyspawana,a i sorki za odświeżenie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pomalowane wnetrze farba na wysokie temperatury i zrobilem to pedzelkiem i do tej pory super to sie trzyma (2 lata)

Mógłbyś wrzucić foty tych lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...