Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY czy środek do czyszczenia wtryskiwaczy rozczelnił mi pompę.


samekgsx550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj do baku wlałem LIQUI MOLY Pro Line Diesel System Reiniger - czyści wtryski diesla 500ml | DODATKI DO OLEJÓW I PALIW \ Do diesla (ON) | Kosmetyki i chemia samochodowa, sklep autochemia24.pl

W sklepie zalecili mi to wlać na pełen bak.

Dzisiaj z ciekawości postanowiłem sprawdzić. Zdjąłem osłonę plastykową silnika. Patrze i delikatnie się zbiera pod nastawnikiem ropa.

Jak myślicie czy to od tego środka ?

A może spuścić całe paliwo.

Normalnie załamka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przelot ? Mozliwe ze to przez ten środek wypłukał osad z nastawnika który dodatkowo go uszczelniał. Wymień uszczelkępod nastawnikiem i lataj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam od 6 lat. Przelot 200 tyś.

Z tym że licznik na 100km przejechanych pokazuje tylko 80km. Także przelotu nikt nie zna. Może być pincet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już klientów po takich środkach ;) tylko że ludzie przesadzali i lali tego opór.. wypłukało im cały układ paliwowy, w nastawniku syf, wtryski zapchane, filtr paliwa do wyrzucenia... Jeśli nie nalałeś tego za dużo to nie powinno nic zaszkodzić, a uszczelka pod nastawnikiem może to być tylko zbieg okoliczności. Tak jak wyżej kolega Ci pisał, wymień uszczelkę i lataj dalej, tym bardziej że uszczelka kosztuje z kilkanaście złotych a uszczelnianie pompy kilkaset ;)

Jeżeli samochód odpala normalnie i ma moc to wszystko jest ok nie ma co się przejmować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już klientów po takich środkach ;) tylko że ludzie przesadzali i lali tego opór.. wypłukało im cały układ paliwowy, w nastawniku syf, wtryski zapchane, filtr paliwa do wyrzucenia... Jeśli nie nalałeś tego za dużo to nie powinno nic zaszkodzić, a uszczelka pod nastawnikiem może to być tylko zbieg okoliczności. Tak jak wyżej kolega Ci pisał, wymień uszczelkę i lataj dalej, tym bardziej że uszczelka kosztuje z kilkanaście złotych a uszczelnianie pompy kilkaset ;)

Jeżeli samochód odpala normalnie i ma moc to wszystko jest ok nie ma co się przejmować ;)

jak samochod jezdzi to jak moga sie wtryski zapchac ? ,ogolnie to nie ma opcji zeby do wtrysku cos nie podazanego polecialo ,nastawnik to zatrzyma ,a jak rzecz organiczna to przejdzie przez wtrysk i to przepali.

ogolnie te wszystkie cudowne srodki do zwyklych wtryskow duzo nie pomagaja ,podobno do pd cos tam lepiej .lepiej juz do oleju ON wlewac troche oleju 2t jakiegoś orlena ,podobno ludzie leja to i sobie chwala ze smaruje i czysci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...