Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moje sreberko / SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupiłem ją w marcu 2008 / została przytargana z Holandii /

1.9 TDI AFN rocznik 1997

Wyposażenie:

klimatronik

4 poduszki pow.

el. szyby i lusterka

tempomat

2 podłokietniki

skórzana kiera

abs wspomaganie itd

15 calowe stalówki + kołpaki ;(

280224b555537a30med.jpg

a78fcc823784fce6.jpg

Przeprowadzone mody:

Felgi 17cali / 9 cali :naughty:

Alarm + domykanie szyb i centralnego z pilota

Sprzęt grający : radio JVC, wzmacniacz Blaupunkt, sobwoofer JBL, tylne seryjne głośniki również pod wzmacniacz

Ringi w zegarach

i wreszcie chip u Rogala - sprawiający frajdę moment obrotowy 307 nm :evil:

3bf3623f98e72c43med.jpeg

9876b99f035c75fdmed.jpeg

08fa9ef619554588.jpg

a75f96a873bdc81d.jpg

EDIT: Nowy sezon nowy image :D

Wywaliłem katalizator

Zaślepiłem EGR

Wyczyściłem i wypolerowałem kolektor dolotowy

Zmienione lampy przód na II lift + białe kierunki boczne

Xenon 5000K

i wreszcie gleba :naughty: : zawieszenie Eibach 35/35 + twardsze odboje Sachs

a7f595a0d04ce269med.jpg

Wnętrze:

Zmiana kolorystyki radia

Wskaźnik doładowania turbo Auto Gauge w obudowie na słupek.

a64bbbb77ec7c498med.jpg

abeb6a5dcbadcaaamed.jpg

Tak się to wszystko prezentuje :

0bc01414b449e84bmed.jpg

fbef0ced51a95366med.jpg

384203e42461547amed.jpg

ce5b5bd631bbfbdcmed.jpg

Dalsze plany na 2009:

Front intercooler i ???

Opublikowano

ładna, fajne felgi :good:

tylko troche taka spłaszczona :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ładna, fajne felgi :good:

tylko troche taka spłaszczona :decayed:

Poprawiłem foty :>

Opublikowano

ładna i dobrze bez przesady zrobiona :good:

Opublikowano

Na pierwszych fotkach to autko z tymi kołpakami to przypomina mi '80 :confused4: ,

no ale te alu to naprawde poprawiły całość :good:

Może znajdą się jeszcze fotki wnętrza???

Opublikowano

dobra furka:) tylko bym lampy pozmienial :P

Opublikowano

i lekka glebe zrob i bedzie cacy

Opublikowano

ja tu widze jakas ladna glebe:D

Opublikowano

ladnie ladnie ale zdjecia wnetrza by sie przydaly :wink4: wypoleruj sobie koncowke tlumika :] i powodzenia w modach zycze :hi:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 23:43 _________________________________________________a i glebe tez bym tu widzial :cool1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gleba być może będzie w przyszłym roku. Puki co zapodałem foty wnętrza, i lamp po rezaniu.

Opublikowano

No ..srebrna :tongue4:

Fele z polerowanym rantem ? Zawias w dół nieunikniony :naughty:

Kolego wpadaj na spoty Warszawskie , nie ma sie co czaić :good:

Opublikowano
  • Autor

No ..srebrna :tongue4:

Fele z polerowanym rantem ? Zawias w dół nieunikniony :naughty:

Polerowane

Kolego wpadaj na spoty Warszawskie , nie ma sie co czaić :good:

Trzeba będzie :>

Opublikowano

Zacznij od .. dziś :naughty::good:

Opublikowano

tak co do radia to mogloby byc czarne bo pasuje jak swini siodlo :decayed: ale to moje zdanie

Opublikowano
  • Autor

tak co do radia to mogloby byc czarne bo pasuje jak swini siodlo :decayed: ale to moje zdanie

Zdecydowanie powinno być czarne, ale srebrne zostało mi z poprzedniego auta. Jest jeszcze na gwarancji i bardzo dobrze gra, więc szkoda mi zmieniać.

Opublikowano

no ja mialem w popszednim szare i sprzedalem bo w audi koles mial jvc ale czarne z czerwonym podswietleniem i chcial wyjac ale wycyganilem od niego

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dodałem nowe foty po zimowo - wiosennych modach.

Opublikowano

dziki pzs jest pieknie.. :good:

Teraz jeszcze cos ciekawego do tylu :)

Opublikowano
  • Autor

dziki pzs jest pieknie.. :good:

Teraz jeszcze cos ciekawego do tylu :)

Dziękóweczka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.